Royale Union SG - KFC Nijlen
Goluri pe meci, ultimele 5: Royale Union SG 2,4 marcate, 0,4 primite · KFC Nijlen 1,2 marcate, 3,4 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 93% · Egal 3% · Oaspete 3%
Goluri / meci
2,4 + 1,2
Peste 2.5
- · forma 40% / 100%
GG
-
Analiză Royale Union SG - KFC Nijlen
Duminică, 18 octombrie, de la 14:30, KFC Nijlen joacă pe terenul lui Royale Union SG, în Cupa (Belgia). Royale Union SG vine într-o formă clar mai bună.
În ultimele 5 meciuri, Royale Union SG n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 12-2. KFC Nijlen vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 17. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.
S-au mai întâlnit o singură dată recent: KFC Nijlen - Royale Union SG 0-8, pe 2 iulie 2024.
Royale Union SG pleacă favorită, la cota 1.01. Egalul e la 27.00, iar KFC Nijlen la 30.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 93% șanse de victorie.
După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,9 pentru Royale Union SG și 0,8 pentru KFC Nijlen. Scorul cel mai probabil e 2-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 80% la victorie, față de 93%.
| Indicator | Royale Union SG | KFC Nijlen |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 3-2-0 | 1-0-4 |
| Puncte / meci | 2,20 | 0,60 |
| Goluri marcate (medie) | 12 (2,4) | 6 (1,2) |
| Goluri primite (medie) | 2 (0,4) | 17 (3,4) |
| % Peste 2.5 | 40% | 100% |
| % GG | 40% | 60% |
| Victorii H2H (1 meciuri) | 1 | 0 |
| Goluri estimate (model) | 2,90 | 0,80 |
| Șanse de victorie (model) | 80% | 7% |
Goluri estimate
2,90 - 0,80 · total 3,70
1X2 model
80% · 13% · 7%
Peste 2.5 model
71% · cotă corectă 1.41
GG model
52% · cotă corectă 1.92
Sub 2.5: 29% · Peste 2.5: 71% · total goluri în 90 de minute
| Royale Unio. ↓ / KFC Nijlen → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 2,5 | 2,0 | 0,8 | 0,2 | 0,0 | 0,0 |
| 1 | 7,2 | 5,7 | 2,3 | 0,6 | 0,1 | 0,0 |
| 2 | 10,4 | 8,3 | 3,3 | 0,9 | 0,2 | 0,0 |
| 3 | 10,0 | 8,0 | 3,2 | 0,9 | 0,2 | 0,0 |
| 4 | 7,3 | 5,8 | 2,3 | 0,6 | 0,1 | 0,0 |
| 5 | 4,2 | 3,4 | 1,4 | 0,4 | 0,1 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Royale Union SG, coloane = goluri KFC Nijlen.
Factori de risc
- Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
- Apărare vulnerabilă: KFC Nijlen. KFC Nijlen a primit 17 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
- Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Victorie Royale Union SG: 80% în model, cota corectă ar fi 1.25. La 1.01, plătește prea puțin. Peste 2.5 goluri: 71% în model, adică o cotă corectă de 1.41. Scorul cel mai probabil: 2-0.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
Cornere 9.5
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 02.07.24 | KFC Nijlen - Royale Union SG | - | 0-8 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Royale Union SG - KFC Nijlen?
Duminică, 18 octombrie, ora 14:30, ora României.
În ce competiție se joacă Royale Union SG - KFC Nijlen?
În Cupa (Belgia). Celelalte meciuri din competiție sunt mai jos.
Cine e favorită în Royale Union SG - KFC Nijlen?
Royale Union SG, la cota 1.01. Egalul e la 27.00.
Câte goluri se așteaptă în Royale Union SG - KFC Nijlen?
În jur de 3,7, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 2-0.