Duminică18 octombrie
Live 16 Pune pont

FrantaFranta · Championnat National U19

Clermont U19 - Strasbourg U19

Clermont U19
VEVÎV
12:00 Duminică, 18 octombrie
Strasbourg U19
EÎÎÎÎ
11.29 X5.25 26.60
1X1.04 X22.95 121.09

Goluri pe meci, ultimele 5: Clermont U19 2,2 marcate, 0,6 primite · Strasbourg U19 0,8 marcate, 2,2 primite

1X2, fără marjă

Gazdă 69% · Egal 17% · Oaspete 14%

Goluri / meci

2,2 + 0,8

Peste 2.5

1.35 · forma 60% / 40%

GG

Da 1.65 · Nu 2.12

Analiză Clermont U19 - Strasbourg U19

Meciul Clermont U19 - Strasbourg U19 se joacă duminică, 18 octombrie, de la 12:00 (ora României), în Championnat National U19 (Franta). Strasbourg U19 a dominat ultimele întâlniri directe: 3 victorii din 4.

Clermont U19 vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 3. Strasbourg U19 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 4-11.

Ultima întâlnire directă: Clermont U19 - Strasbourg U19 4-0, pe 4 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Clermont U19, la 1.29, cu egalul la 5.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 69% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.35, iar GG la 1.65.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,3 pentru Clermont U19 și 0,9 pentru Strasbourg U19. Scorul cel mai probabil e 2-0.

Statistici-cheie
IndicatorClermont U19Strasbourg U19
Meciuri analizate55
V-E-Î3-1-10-1-4
Puncte / meci2,000,20
Goluri marcate (medie)11 (2,2)4 (0,8)
Goluri primite (medie)3 (0,6)11 (2,2)
% Peste 2.560%40%
% GG20%40%
Victorii H2H (4 meciuri)13
Goluri estimate (model)2,330,85
Șanse de victorie (model)71%12%

Goluri estimate

2,33 - 0,85 · total 3,18

1X2 model

71% · 17% · 12%

Peste 2.5 model

62% · cotă corectă 1.61

GG model

52% · cotă corectă 1.92

Distribuția golurilor
4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Sub 2.5: 38% · Peste 2.5: 62% · total goluri în 90 de minute

Scoruri probabile
Clermont U19 ↓ / Strasbourg . →012345
0 4,2 3,5 1,5 0,4 0,1 0,0
1 9,7 8,2 3,5 1,0 0,2 0,0
2 11,3 9,6 4,1 1,2 0,2 0,0
3 8,8 7,5 3,2 0,9 0,2 0,0
4 5,1 4,3 1,8 0,5 0,1 0,0
5 2,4 2,0 0,9 0,2 0,1 0,0

Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Clermont U19, coloane = goluri Strasbourg U19.

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Strasbourg U19. Strasbourg U19 a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,9 goluri, după cote 3,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Verdict

Victorie Clermont U19 are 71% în model, dar la 1.29 plătește sub cota corectă de 1.41. Peste 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. La 1.35, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 2-0.

GoluriApărareVictoriiPeste 2.5GG

gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe

Comparație
2,2
Goluri / meci
0,8
0,6
Primite / meci
2,2
60%
Victorii
0%
60%
Peste 2.5
40%
20%
GG
40%

Întrebări frecvente

La ce oră începe Clermont U19 - Strasbourg U19?

Duminică, 18 octombrie, ora 12:00, ora României.

În ce competiție se joacă Clermont U19 - Strasbourg U19?

În Championnat National U19 (Franta). Celelalte meciuri din competiție sunt mai jos.

Cine e favorită în Clermont U19 - Strasbourg U19?

Clermont U19, la cota 1.29. Egalul e la 5.25.

Câte goluri se așteaptă în Clermont U19 - Strasbourg U19?

În jur de 3,2, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 2-0.

Alte meciuri din Championnat National U19
18.10
16:00
C Chartres U19 - Caen U19 4.301.55
18.10
16:00
FC Rouen U19 - Dunkerque U19 2.202.67
18.10
16:00
Lille U19 - Orleans U19 1.594.35