Duminică18 octombrie
Live 29 Pune pont

SpaniaSpania · U19 Division de Honor Juvenil

Antiguoko KE U19 - Santutxu FC U19

Antiguoko KE U19
EVÎÎE
13:00 Duminică, 18 octombrie
Santutxu FC U19
VÎÎVE
11.41 X4.60 25.25
1X1.09 X22.45 121.12

Goluri pe meci, ultimele 5: Antiguoko KE U19 1,8 marcate, 1,6 primite · Santutxu FC U19 1,8 marcate, 2,0 primite

1X2, fără marjă

Gazdă 63% · Egal 19% · Oaspete 17%

Goluri / meci

1,8 + 1,8

Peste 2.5

1.35 · forma 60% / 80%

GG

Da 1.53 · Nu 2.35

Analiză Antiguoko KE U19 - Santutxu FC U19

Meciul Antiguoko KE U19 - Santutxu FC U19 se joacă duminică, 18 octombrie, de la 13:00 (ora României), în U19 Division de Honor Juvenil (Spania). Antiguoko KE U19 pleacă favorită, deși are o singură victorie în ultimele 5 meciuri.

În ultimele 5 meciuri, Antiguoko KE U19 are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 9-8. Santutxu FC U19 vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Antiguoko KE U19 a câștigat de 3 ori, Santutxu FC U19 niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,8 goluri în medie. Ultima: Santutxu FC U19 - Antiguoko KE U19 3-5, pe 14 martie 2026.

Antiguoko KE U19 pleacă favorită, la cota 1.41. Egalul e la 4.60, iar Santutxu FC U19 la 5.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 63% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.35, iar GG la 1.53.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,1 pentru Antiguoko KE U19 și 1,4 pentru Santutxu FC U19. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 53% la victorie, față de 63%.

Statistici-cheie
IndicatorAntiguoko KE U19Santutxu FC U19
Meciuri analizate55
V-E-Î1-2-22-1-2
Puncte / meci1,001,40
Goluri marcate (medie)9 (1,8)9 (1,8)
Goluri primite (medie)8 (1,6)10 (2,0)
% Peste 2.560%80%
% GG60%100%
Victorii H2H (4 meciuri)30
Goluri estimate (model)2,111,42
Șanse de victorie (model)53%26%

Goluri estimate

2,11 - 1,42 · total 3,53

1X2 model

53% · 21% · 26%

Peste 2.5 model

69% · cotă corectă 1.45

GG model

67% · cotă corectă 1.49

Distribuția golurilor
3%0
10%1
18%2
22%3
19%4
28%5+

Sub 2.5: 31% · Peste 2.5: 69% · total goluri în 90 de minute

Scoruri probabile
Antiguoko K. ↓ / Santutxu FC. →012345
0 2,9 4,2 3,0 1,4 0,5 0,1
1 6,2 8,8 6,2 3,0 1,0 0,3
2 6,5 9,3 6,6 3,1 1,1 0,3
3 4,6 6,5 4,6 2,2 0,8 0,2
4 2,4 3,4 2,4 1,2 0,4 0,1
5 1,0 1,5 1,0 0,5 0,2 0,0

Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Antiguoko KE U19, coloane = goluri Santutxu FC U19.

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Antiguoko KE U19. Antiguoko KE U19 a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Santutxu FC U19. Santutxu FC U19 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Antiguoko KE U19 e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Verdict

Victorie Antiguoko KE U19: 53% în model, cota corectă ar fi 1.89. La 1.41, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 69%. Cota de 1.35 e sub cea corectă (1.45) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 67% în model, iar 1.53 e aproape de cota corectă (1.49). Scorul cel mai probabil: 2-1.

GoluriApărareVictoriiPeste 2.5GG

gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe

Comparație
1,8
Goluri / meci
1,8
1,6
Primite / meci
2,0
20%
Victorii
40%
60%
Peste 2.5
80%
60%
GG
100%

Întrebări frecvente

La ce oră începe Antiguoko KE U19 - Santutxu FC U19?

Duminică, 18 octombrie, ora 13:00, ora României.

În ce competiție se joacă Antiguoko KE U19 - Santutxu FC U19?

În U19 Division de Honor Juvenil (Spania). Celelalte meciuri din competiție sunt mai jos.

Cine e favorită în Antiguoko KE U19 - Santutxu FC U19?

Antiguoko KE U19, la cota 1.41. Egalul e la 4.60.

Câte goluri se așteaptă în Antiguoko KE U19 - Santutxu FC U19?

În jur de 3,5, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 2-1.

Alte meciuri din U19 Division de Honor Juvenil
18.10
13:00
Calavera U19 - San Felix U19 1.634.35
18.10
13:00
Valencia U19 - Ucam Murcia U19 1.307.50