Indonezia
Java United FC U20 - Persita Tangerang U20
Goluri pe meci, ultimele 5: Java United FC U20 0,7 marcate, 0,7 primite · Persita Tangerang U20 2,2 marcate, 0,6 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 21% · Egal 23% · Oaspete 56%
Goluri / meci
0,7 + 2,2
Peste 2.5
1.57 · forma 0% / 40%
GG
Da 1.62 · Nu 2.10
Analiză Java United FC U20 - Persita Tangerang U20
Java United FC U20 - Persita Tangerang U20 se joacă acum, în Indonezia. Analiza e cea de dinainte de start.
În ultimele 3 meciuri, Java United FC U20 are o victorie, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 2-2. Persita Tangerang U20 vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 3.
S-au mai întâlnit o singură dată recent: Java United FC U20 - Persita Tangerang U20 0-1, pe 17 octombrie 2026.
Persita Tangerang U20 pleacă favorită, la cota 1.60. Egalul e la 3.90, iar Java United FC U20 la 4.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 56% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.57, iar GG la 1.62.
După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 0,9 pentru Java United FC U20 și 1,7 pentru Persita Tangerang U20. Scorul cel mai probabil e 0-1.
| Indicator | Java United FC U20 | Persita Tangerang U20 |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 3 | 5 |
| V-E-Î | 1-1-1 | 4-0-1 |
| Puncte / meci | 1,33 | 2,40 |
| Goluri marcate (medie) | 2 (0,7) | 11 (2,2) |
| Goluri primite (medie) | 2 (0,7) | 3 (0,6) |
| % Peste 2.5 | 0% | 40% |
| % GG | 33% | 20% |
| Victorii H2H (1 meciuri) | 0 | 1 |
| Goluri estimate (model) | 0,87 | 1,67 |
| Șanse de victorie (model) | 20% | 56% |
Goluri estimate
0,87 - 1,67 · total 2,54
1X2 model
20% · 24% · 56%
Peste 2.5 model
47% · cotă corectă 2.13
GG model
47% · cotă corectă 2.13
Sub 2.5: 53% · Peste 2.5: 47% · total goluri în 90 de minute
| Java United. ↓ / Persita Tan. → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 7,9 | 13,2 | 11,0 | 6,1 | 2,6 | 0,9 |
| 1 | 6,9 | 11,5 | 9,6 | 5,3 | 2,2 | 0,7 |
| 2 | 3,0 | 5,0 | 4,2 | 2,3 | 1,0 | 0,3 |
| 3 | 0,9 | 1,4 | 1,2 | 0,7 | 0,3 | 0,1 |
| 4 | 0,2 | 0,3 | 0,3 | 0,1 | 0,1 | 0,0 |
| 5 | 0,0 | 0,1 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Java United FC U20, coloane = goluri Persita Tangerang U20.
Factori de risc
- Eșantion mic. Avem puține meciuri recente (3 pentru Java United FC U20, 5 pentru Persita Tangerang U20). Mediile de goluri se pot mișca mult de la un meci la altul.
- Atac anemic: Java United FC U20. Java United FC U20 a marcat doar 2 în ultimele 3 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
- Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,1 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Victorie Persita Tangerang U20 are 56% în model, dar la 1.60 plătește sub cota corectă de 1.79. Peste 1.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.14, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 0-1.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
Ponturi pe meci
0Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Peste / sub 2.5
Pauză 1.5
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Java United FC U20 - Persita Tangerang U20 | 0-1 | 0-1 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Java United FC U20 - Persita Tangerang U20?
Duminică, 18 octombrie, ora 11:00, ora României.
În ce competiție se joacă Java United FC U20 - Persita Tangerang U20?
În Indonezia.
Cine e favorită în Java United FC U20 - Persita Tangerang U20?
Persita Tangerang U20, la cota 1.60. Egalul e la 3.90.
Câte goluri se așteaptă în Java United FC U20 - Persita Tangerang U20?
În jur de 2,5, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 0-1.