Spania · U19 Division de Honor Juvenil
Longuera Toscal U19 - UD Las Zocas U19
Goluri pe meci, ultimele 5: Longuera Toscal U19 1,6 marcate, 2,6 primite · UD Las Zocas U19 2,0 marcate, 1,0 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 24% · Egal 23% · Oaspete 53%
Goluri / meci
1,6 + 2,0
Peste 2.5
1.45 · forma 100% / 40%
GG
Da 1.49 · Nu 2.45
Analiză Longuera Toscal U19 - UD Las Zocas U19
Duminică, 18 octombrie, de la 12:00, UD Las Zocas U19 joacă pe terenul lui Longuera Toscal U19, în U19 Division de Honor Juvenil (Spania). UD Las Zocas U19 vine într-o formă clar mai bună.
În ultimele 5 meciuri, Longuera Toscal U19 are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 8-13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. UD Las Zocas U19 vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 5.
UD Las Zocas U19 pleacă favorită, la cota 1.71. Egalul e la 3.85, iar Longuera Toscal U19 la 3.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.45, iar GG la 1.49.
După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,3 pentru Longuera Toscal U19 și 2,1 pentru UD Las Zocas U19. Scorul cel mai probabil e 1-2.
| Indicator | Longuera Toscal U19 | UD Las Zocas U19 |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 1-1-3 | 3-1-1 |
| Puncte / meci | 0,80 | 2,00 |
| Goluri marcate (medie) | 8 (1,6) | 10 (2,0) |
| Goluri primite (medie) | 13 (2,6) | 5 (1,0) |
| % Peste 2.5 | 100% | 40% |
| % GG | 80% | 40% |
| Goluri estimate (model) | 1,29 | 2,13 |
| Șanse de victorie (model) | 23% | 56% |
Goluri estimate
1,29 - 2,13 · total 3,42
1X2 model
23% · 21% · 56%
Peste 2.5 model
67% · cotă corectă 1.49
GG model
64% · cotă corectă 1.56
Sub 2.5: 33% · Peste 2.5: 67% · total goluri în 90 de minute
| Longuera To. ↓ / UD Las Zoca. → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 3,3 | 7,0 | 7,4 | 5,3 | 2,8 | 1,2 |
| 1 | 4,2 | 9,0 | 9,6 | 6,8 | 3,6 | 1,5 |
| 2 | 2,7 | 5,8 | 6,2 | 4,4 | 2,3 | 1,0 |
| 3 | 1,2 | 2,5 | 2,7 | 1,9 | 1,0 | 0,4 |
| 4 | 0,4 | 0,8 | 0,9 | 0,6 | 0,3 | 0,1 |
| 5 | 0,1 | 0,2 | 0,2 | 0,2 | 0,1 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Longuera Toscal U19, coloane = goluri UD Las Zocas U19.
Factori de risc
- Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
- Apărare vulnerabilă: Longuera Toscal U19. Longuera Toscal U19 a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Victorie UD Las Zocas U19 are 56% în model, iar 1.71 e aproape de cota corectă (1.79). Peste 2.5 goluri: 67% în model, cota corectă ar fi 1.49. Cota 1.45 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 64%. Cota de 1.49 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-2. Pontul publicat pe meci este GG Nu la 2.45, pentru care modelul calculează 36%.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
GG
Peste / sub 2.5
Nu avem H2H legat de meciul ăsta.
Întrebări frecvente
La ce oră începe Longuera Toscal U19 - UD Las Zocas U19?
Duminică, 18 octombrie, ora 12:00, ora României.
În ce competiție se joacă Longuera Toscal U19 - UD Las Zocas U19?
În U19 Division de Honor Juvenil (Spania). Celelalte meciuri din competiție sunt mai jos.
Cine e favorită în Longuera Toscal U19 - UD Las Zocas U19?
UD Las Zocas U19, la cota 1.71. Egalul e la 3.85.
Câte goluri se așteaptă în Longuera Toscal U19 - UD Las Zocas U19?
În jur de 3,4, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-2.