Indonezia
Persijap Jepara U20 - PSIS Semarang U20
Goluri pe meci, ultimele 5: Persijap Jepara U20 1,2 marcate, 1,2 primite · PSIS Semarang U20 2,8 marcate, 1,6 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 30% · Egal 24% · Oaspete 47%
Goluri / meci
1,2 + 2,8
Peste 2.5
1.47 · forma 40% / 100%
GG
Da 1.47 · Nu 2.45
Analiză Persijap Jepara U20 - PSIS Semarang U20
Persijap Jepara U20 - PSIS Semarang U20 se joacă acum, în Indonezia. Analiza e cea de dinainte de start.
Persijap Jepara U20 vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, PSIS Semarang U20 are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 14-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.
S-au mai întâlnit o singură dată recent: Persijap Jepara U20 - PSIS Semarang U20 1-2, pe 17 octombrie 2026.
Casele o dau favorită pe PSIS Semarang U20, la 1.92, cu egalul la 3.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.47, iar GG la 1.47.
Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,4 pentru Persijap Jepara U20 și 1,9 pentru PSIS Semarang U20. Scorul cel mai probabil e 1-1.
| Indicator | Persijap Jepara U20 | PSIS Semarang U20 |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 1-2-2 | 4-0-1 |
| Puncte / meci | 1,00 | 2,40 |
| Goluri marcate (medie) | 6 (1,2) | 14 (2,8) |
| Goluri primite (medie) | 6 (1,2) | 8 (1,6) |
| % Peste 2.5 | 40% | 100% |
| % GG | 60% | 100% |
| Victorii H2H (1 meciuri) | 0 | 1 |
| Goluri estimate (model) | 1,40 | 1,89 |
| Șanse de victorie (model) | 29% | 49% |
Goluri estimate
1,40 - 1,89 · total 3,29
1X2 model
29% · 22% · 49%
Peste 2.5 model
64% · cotă corectă 1.56
GG model
64% · cotă corectă 1.56
Sub 2.5: 36% · Peste 2.5: 64% · total goluri în 90 de minute
| Persijap Je. ↓ / PSIS Semara. → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 3,7 | 7,0 | 6,7 | 4,2 | 2,0 | 0,7 |
| 1 | 5,2 | 9,9 | 9,3 | 5,9 | 2,8 | 1,0 |
| 2 | 3,7 | 6,9 | 6,5 | 4,1 | 1,9 | 0,7 |
| 3 | 1,7 | 3,2 | 3,0 | 1,9 | 0,9 | 0,3 |
| 4 | 0,6 | 1,1 | 1,1 | 0,7 | 0,3 | 0,1 |
| 5 | 0,2 | 0,3 | 0,3 | 0,2 | 0,1 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Persijap Jepara U20, coloane = goluri PSIS Semarang U20.
Factori de risc
- Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
- Apărare vulnerabilă: PSIS Semarang U20. PSIS Semarang U20 a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Șansă dublă X2 are 71% în model, dar la 1.28 plătește sub cota corectă de 1.41. Peste 2.5 goluri: 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. La 1.47, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 64%. Cota de 1.47 e sub cea corectă (1.56) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
Ponturi pe meci
0Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Peste / sub 2.5
Pauză 1.5
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Persijap Jepara U20 - PSIS Semarang U20 | 0-0 | 1-2 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Persijap Jepara U20 - PSIS Semarang U20?
Duminică, 18 octombrie, ora 11:00, ora României.
În ce competiție se joacă Persijap Jepara U20 - PSIS Semarang U20?
În Indonezia.
Cine e favorită în Persijap Jepara U20 - PSIS Semarang U20?
PSIS Semarang U20, la cota 1.92. Egalul e la 3.80.
Câte goluri se așteaptă în Persijap Jepara U20 - PSIS Semarang U20?
În jur de 3,3, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-1.