Wolverhampton U21 - West Bromwich Albion U21
Goluri pe meci, ultimele 5: Wolverhampton U21 0,2 marcate, 2,0 primite · West Bromwich Albion U21 1,8 marcate, 1,6 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 41% · Egal 24% · Oaspete 35%
Goluri / meci
0,2 + 1,8
Peste 2.5
1.41 · forma 40% / 80%
GG
Da 1.42 · Nu 2.67
Analiză Wolverhampton U21 - West Bromwich Albion U21
Meciul Wolverhampton U21 - West Bromwich Albion U21 se joacă luni, 19 octombrie, de la 21:00 (ora României), în Premier League 2 (Anglia Am.).
Wolverhampton U21 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 1-10. West Bromwich Albion U21 vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.
În ultimele 2 întâlniri directe, Wolverhampton U21 a câștigat o dată, West Bromwich Albion U21 niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Wolverhampton U21 - West Bromwich Albion U21 1-1, pe 17 februarie 2025.
Casele văd un meci echilibrat: 2.22 pentru gazde, 2.55 pentru oaspeți și 3.80 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.41, iar GG la 1.42.
După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,3 pentru Wolverhampton U21 și 1,8 pentru West Bromwich Albion U21. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 29% la victorie, față de 41%.
| Indicator | Wolverhampton U21 | West Bromwich Albion U21 |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 0-2-3 | 2-1-2 |
| Puncte / meci | 0,40 | 1,40 |
| Goluri marcate (medie) | 1 (0,2) | 9 (1,8) |
| Goluri primite (medie) | 10 (2,0) | 8 (1,6) |
| % Peste 2.5 | 40% | 80% |
| % GG | 20% | 60% |
| Victorii H2H (2 meciuri) | 1 | 0 |
| Goluri estimate (model) | 1,31 | 1,75 |
| Șanse de victorie (model) | 29% | 48% |
Goluri estimate
1,31 - 1,75 · total 3,06
1X2 model
29% · 23% · 48%
Peste 2.5 model
59% · cotă corectă 1.69
GG model
60% · cotă corectă 1.67
Sub 2.5: 41% · Peste 2.5: 59% · total goluri în 90 de minute
| Wolverhampt. ↓ / West Bromwi. → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 4,7 | 8,2 | 7,2 | 4,2 | 1,8 | 0,6 |
| 1 | 6,1 | 10,7 | 9,4 | 5,5 | 2,4 | 0,8 |
| 2 | 4,0 | 7,0 | 6,2 | 3,6 | 1,6 | 0,6 |
| 3 | 1,8 | 3,1 | 2,7 | 1,6 | 0,7 | 0,2 |
| 4 | 0,6 | 1,0 | 0,9 | 0,5 | 0,2 | 0,1 |
| 5 | 0,2 | 0,3 | 0,2 | 0,1 | 0,1 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Wolverhampton U21, coloane = goluri West Bromwich Albion U21.
Factori de risc
- Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
- Apărare vulnerabilă: Wolverhampton U21. Wolverhampton U21 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
- Atac anemic: Wolverhampton U21. Wolverhampton U21 a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
- Apărare vulnerabilă: West Bromwich Albion U21. West Bromwich Albion U21 a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
- Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,8 goluri, după cote 3,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Șansă dublă X2 merită privit: 71% în model, iar 1.52 plătește peste cota corectă de 1.41. Peste 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.41, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 60%. Cota de 1.42 e sub cea corectă (1.67) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Peste / sub 2.5
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 17.02.25 | Wolverhampton U21 - West Bromwich Albion U21 | 1-0 | 1-1 |
| 19.02.24 | Wolverhampton U21 - West Bromwich Albion U21 | 0-0 | 3-0 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Wolverhampton U21 - West Bromwich Albion U21?
Luni, 19 octombrie, ora 21:00, ora României.
În ce competiție se joacă Wolverhampton U21 - West Bromwich Albion U21?
În Premier League 2 (Anglia Am.).
Cine e favorită în Wolverhampton U21 - West Bromwich Albion U21?
Niciuna clar: cotele sunt 2.22 la gazde și 2.55 la oaspeți.
Câte goluri se așteaptă în Wolverhampton U21 - West Bromwich Albion U21?
În jur de 3,1, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-1.