Nautico PE U20 - Ipojuca PE U20
Goluri pe meci, ultimele 5: Nautico PE U20 1,8 marcate, 1,8 primite · Ipojuca PE U20 2,4 marcate, 0,2 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 70% · Egal 18% · Oaspete 12%
Goluri / meci
1,8 + 2,4
Peste 2.5
1.40 · forma 60% / 60%
GG
Da 1.72 · Nu 2.00
Analiză Nautico PE U20 - Ipojuca PE U20
Duminică, 18 octombrie, de la 21:00, Ipojuca PE U20 joacă pe terenul lui Nautico PE U20, în Pernambucano U20 (Brazilia).
Nautico PE U20 vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Ipojuca PE U20 n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 12-1.
S-au mai întâlnit o singură dată recent: Ipojuca PE U20 - Nautico PE U20 4-0, pe 10 octombrie 2026.
Casele o dau favorită pe Nautico PE U20, la 1.28, cu egalul la 4.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 70% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.40, iar GG la 1.72.
Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,7 pentru Nautico PE U20 și 1,5 pentru Ipojuca PE U20. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 43% la victorie, față de 70%.
| Indicator | Nautico PE U20 | Ipojuca PE U20 |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 3-0-2 | 4-1-0 |
| Puncte / meci | 1,80 | 2,60 |
| Goluri marcate (medie) | 9 (1,8) | 12 (2,4) |
| Goluri primite (medie) | 9 (1,8) | 1 (0,2) |
| % Peste 2.5 | 60% | 60% |
| % GG | 40% | 20% |
| Victorii H2H (1 meciuri) | 0 | 1 |
| Goluri estimate (model) | 1,71 | 1,51 |
| Șanse de victorie (model) | 43% | 34% |
Goluri estimate
1,71 - 1,51 · total 3,22
1X2 model
43% · 23% · 34%
Peste 2.5 model
62% · cotă corectă 1.61
GG model
64% · cotă corectă 1.56
Sub 2.5: 38% · Peste 2.5: 62% · total goluri în 90 de minute
| Nautico PE . ↓ / Ipojuca PE . → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 4,0 | 6,0 | 4,6 | 2,3 | 0,9 | 0,3 |
| 1 | 6,8 | 10,3 | 7,8 | 3,9 | 1,5 | 0,4 |
| 2 | 5,8 | 8,8 | 6,7 | 3,4 | 1,3 | 0,4 |
| 3 | 3,3 | 5,0 | 3,8 | 1,9 | 0,7 | 0,2 |
| 4 | 1,4 | 2,1 | 1,6 | 0,8 | 0,3 | 0,1 |
| 5 | 0,5 | 0,7 | 0,6 | 0,3 | 0,1 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Nautico PE U20, coloane = goluri Ipojuca PE U20.
Factori de risc
- Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
- Apărare vulnerabilă: Nautico PE U20. Nautico PE U20 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Niciun rezultat nu iese clar în față: Nautico PE U20 are 43%, Ipojuca PE U20 34%. Peste 2.5 goluri are 62% în model, dar la 1.40 plătește sub cota corectă de 1.61. Ambele marchează (GG): 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. Casele dau 1.72, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Peste / sub 2.5
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Ipojuca PE U20 - Nautico PE U20 | - | 4-0 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Nautico PE U20 - Ipojuca PE U20?
Duminică, 18 octombrie, ora 21:00, ora României.
În ce competiție se joacă Nautico PE U20 - Ipojuca PE U20?
În Pernambucano U20 (Brazilia).
Cine e favorită în Nautico PE U20 - Ipojuca PE U20?
Nautico PE U20, la cota 1.28. Egalul e la 4.90.
Câte goluri se așteaptă în Nautico PE U20 - Ipojuca PE U20?
În jur de 3,2, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-1.