Kalmar U19 - BK Hacken U19
Goluri pe meci, ultimele 5: Kalmar U19 1,2 marcate, 2,6 primite · BK Hacken U19 2,0 marcate, 1,2 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 39% · Egal 25% · Oaspete 36%
Goluri / meci
1,2 + 2,0
Peste 2.5
- · forma 60% / 60%
GG
-
Analiză Kalmar U19 - BK Hacken U19
Meciul Kalmar U19 - BK Hacken U19 se joacă duminică, 18 octombrie, de la 16:00 (ora României), în Allsvenskan U19 (Suedia Am.). BK Hacken U19 a dominat ultimele întâlniri directe: 5 victorii din 5.
Kalmar U19 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 6-13. BK Hacken U19 n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 10 goluri și a primit 6.
Au fost meciuri deschise, cu 3,8 goluri în medie. Ultima: BK Hacken U19 - Kalmar U19 3-1, pe 25 aprilie 2026.
Casele văd un meci echilibrat: 2.32 pentru gazde, 2.47 pentru oaspeți și 3.65 la egal.
După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,2 pentru Kalmar U19 și 2,3 pentru BK Hacken U19. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 19% la victorie, față de 39%.
| Indicator | Kalmar U19 | BK Hacken U19 |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 0-3-2 | 3-2-0 |
| Puncte / meci | 0,60 | 2,20 |
| Goluri marcate (medie) | 6 (1,2) | 10 (2,0) |
| Goluri primite (medie) | 13 (2,6) | 6 (1,2) |
| % Peste 2.5 | 60% | 60% |
| % GG | 80% | 60% |
| Victorii H2H (5 meciuri) | 0 | 5 |
| Goluri estimate (model) | 1,20 | 2,30 |
| Șanse de victorie (model) | 19% | 62% |
Goluri estimate
1,20 - 2,30 · total 3,50
1X2 model
19% · 19% · 62%
Peste 2.5 model
68% · cotă corectă 1.47
GG model
63% · cotă corectă 1.59
Sub 2.5: 32% · Peste 2.5: 68% · total goluri în 90 de minute
| Kalmar U19 ↓ / BK Hacken U. → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 3,0 | 6,9 | 8,0 | 6,1 | 3,5 | 1,6 |
| 1 | 3,6 | 8,3 | 9,6 | 7,3 | 4,2 | 1,9 |
| 2 | 2,2 | 5,0 | 5,8 | 4,4 | 2,5 | 1,2 |
| 3 | 0,9 | 2,0 | 2,3 | 1,8 | 1,0 | 0,5 |
| 4 | 0,3 | 0,6 | 0,7 | 0,5 | 0,3 | 0,1 |
| 5 | 0,1 | 0,1 | 0,2 | 0,1 | 0,1 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Kalmar U19, coloane = goluri BK Hacken U19.
Factori de risc
- Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
- Apărare vulnerabilă: Kalmar U19. Kalmar U19 a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Victorie BK Hacken U19 merită privit: 62% în model, iar 2.47 plătește peste cota corectă de 1.61. Peste 2.5 goluri: 68% în model, adică o cotă corectă de 1.47. Ambele marchează (GG): 63% în model, adică o cotă corectă de 1.59. Scorul cel mai probabil: 1-2.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 25.04.26 | BK Hacken U19 - Kalmar U19 | - | 3-1 |
| 20.09.25 | Kalmar U19 - BK Hacken U19 | - | 1-2 |
| 14.06.25 | BK Hacken U19 - Kalmar U19 | - | 5-1 |
| 14.09.24 | Kalmar U19 - BK Hacken U19 | - | 0-4 |
| 05.05.24 | BK Hacken U19 - Kalmar U19 | - | 2-0 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Kalmar U19 - BK Hacken U19?
Duminică, 18 octombrie, ora 16:00, ora României.
În ce competiție se joacă Kalmar U19 - BK Hacken U19?
În Allsvenskan U19 (Suedia Am.).
Cine e favorită în Kalmar U19 - BK Hacken U19?
Niciuna clar: cotele sunt 2.32 la gazde și 2.47 la oaspeți.
Câte goluri se așteaptă în Kalmar U19 - BK Hacken U19?
În jur de 3,5, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-2.