Cfj Mollerussa - Peralada
Goluri pe meci, ultimele 5: Cfj Mollerussa 0,6 marcate, 1,0 primite · Peralada 1,2 marcate, 0,8 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 38% · Egal 32% · Oaspete 30%
Goluri / meci
0,6 + 1,2
Peste 2.5
2.15 · forma 20% / 20%
GG
Da 1.90 · Nu 1.80
Analiză Cfj Mollerussa - Peralada
Duminică, 18 octombrie, de la 13:00, Peralada joacă pe terenul lui Cfj Mollerussa, în Tercera Division (Spania Am.).
Cfj Mollerussa vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Peralada are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 6-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.
În ultimele 5 întâlniri directe, Cfj Mollerussa a câștigat de 2 ori, Peralada o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,4 goluri în medie. Ultima: Peralada - Cfj Mollerussa 0-0, pe 8 februarie 2026.
La case, diferența e mică: Cfj Mollerussa are cota 2.37, Peralada 3.00. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.15, iar GG la 1.90.
Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Cfj Mollerussa și 1,1 pentru Peralada. Scorul cel mai probabil e 0-1.
| Indicator | Cfj Mollerussa | Peralada |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 1-1-3 | 1-3-1 |
| Puncte / meci | 0,80 | 1,20 |
| Goluri marcate (medie) | 3 (0,6) | 6 (1,2) |
| Goluri primite (medie) | 5 (1,0) | 4 (0,8) |
| % Peste 2.5 | 20% | 20% |
| % GG | 40% | 60% |
| Victorii H2H (5 meciuri) | 2 | 1 |
| Goluri estimate (model) | 0,99 | 1,11 |
| Șanse de victorie (model) | 32% | 38% |
Goluri estimate
0,99 - 1,11 · total 2,10
1X2 model
32% · 30% · 38%
Peste 2.5 model
35% · cotă corectă 2.86
GG model
42% · cotă corectă 2.38
Sub 2.5: 65% · Peste 2.5: 35% · total goluri în 90 de minute
| Cfj Molleru. ↓ / Peralada → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 12,2 | 13,6 | 7,5 | 2,8 | 0,8 | 0,2 |
| 1 | 12,1 | 13,5 | 7,5 | 2,8 | 0,8 | 0,2 |
| 2 | 6,0 | 6,7 | 3,7 | 1,4 | 0,4 | 0,1 |
| 3 | 2,0 | 2,2 | 1,2 | 0,5 | 0,1 | 0,0 |
| 4 | 0,5 | 0,5 | 0,3 | 0,1 | 0,0 | 0,0 |
| 5 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Cfj Mollerussa, coloane = goluri Peralada.
Factori de risc
- Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
- Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,8 goluri, după cote 2,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
- Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 3,4 goluri, iar modelul estimează acum 2,1.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Șansă dublă X2 are 68% în model, dar la 1.29 plătește sub cota corectă de 1.47. Sub 2.5 goluri: 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. Cota 1.61 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 58%. Cota de 1.80 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 0-1.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Peste / sub 2.5
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 08.02.26 | Peralada - Cfj Mollerussa | 0-0 | 0-0 |
| 28.09.25 | Cfj Mollerussa - Peralada | 0-0 | 1-2 |
| 23.03.25 | Peralada - Cfj Mollerussa | 1-1 | 2-3 |
| 10.11.24 | Cfj Mollerussa - Peralada | 2-1 | 4-3 |
| 11.05.24 | Cfj Mollerussa - Peralada | 0-0 | 1-1 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Cfj Mollerussa - Peralada?
Duminică, 18 octombrie, ora 13:00, ora României.
În ce competiție se joacă Cfj Mollerussa - Peralada?
În Tercera Division (Spania Am.). Celelalte meciuri din competiție sunt mai jos.
Cine e favorită în Cfj Mollerussa - Peralada?
Niciuna clar: cotele sunt 2.37 la gazde și 3.00 la oaspeți.
Câte goluri se așteaptă în Cfj Mollerussa - Peralada?
În jur de 2,1, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 0-1.