Al Wahda U23 - Khorfakkan U23
Goluri pe meci, ultimele 5: Al Wahda U23 2,2 marcate, 1,6 primite · Khorfakkan U23 0,6 marcate, 1,6 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 69% · Egal 18% · Oaspete 12%
Goluri / meci
2,2 + 0,6
Peste 2.5
1.44 · forma 80% / 40%
GG
Da 1.76 · Nu 1.95
Analiză Al Wahda U23 - Khorfakkan U23
Al Wahda U23 o primește pe Khorfakkan U23 luni, 19 octombrie, de la ora 16:05, în Pro League U23 (EAU). Al Wahda U23 a dominat ultimele întâlniri directe: 3 victorii din 4.
În ultimele 5 meciuri, Al Wahda U23 are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 11-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Khorfakkan U23 vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 8.
Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Al Wahda U23 - Khorfakkan U23 4-0, pe 12 mai 2026.
Al Wahda U23 pleacă favorită, la cota 1.29. Egalul e la 4.90, iar Khorfakkan U23 la 7.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 69% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.44, iar GG la 1.76.
După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,1 pentru Al Wahda U23 și 1,0 pentru Khorfakkan U23. Scorul cel mai probabil e 2-0.
| Indicator | Al Wahda U23 | Khorfakkan U23 |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 3-1-1 | 1-1-3 |
| Puncte / meci | 2,00 | 0,80 |
| Goluri marcate (medie) | 11 (2,2) | 3 (0,6) |
| Goluri primite (medie) | 8 (1,6) | 8 (1,6) |
| % Peste 2.5 | 80% | 40% |
| % GG | 80% | 40% |
| Victorii H2H (4 meciuri) | 3 | 0 |
| Goluri estimate (model) | 2,13 | 1,00 |
| Șanse de victorie (model) | 63% | 17% |
Goluri estimate
2,13 - 1,00 · total 3,13
1X2 model
63% · 20% · 17%
Peste 2.5 model
61% · cotă corectă 1.64
GG model
56% · cotă corectă 1.79
Sub 2.5: 39% · Peste 2.5: 61% · total goluri în 90 de minute
| Al Wahda U23 ↓ / Khorfakkan . → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 4,4 | 4,4 | 2,2 | 0,7 | 0,2 | 0,0 |
| 1 | 9,3 | 9,3 | 4,7 | 1,6 | 0,4 | 0,1 |
| 2 | 9,9 | 9,9 | 5,0 | 1,7 | 0,4 | 0,1 |
| 3 | 7,0 | 7,0 | 3,5 | 1,2 | 0,3 | 0,1 |
| 4 | 3,7 | 3,7 | 1,9 | 0,6 | 0,2 | 0,0 |
| 5 | 1,6 | 1,6 | 0,8 | 0,3 | 0,1 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Al Wahda U23, coloane = goluri Khorfakkan U23.
Factori de risc
- Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
- Apărare vulnerabilă: Al Wahda U23. Al Wahda U23 a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
- Apărare vulnerabilă: Khorfakkan U23. Khorfakkan U23 a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Victorie Al Wahda U23: 63% în model, cota corectă ar fi 1.59. La 1.29, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 61%. Cota de 1.44 e sub cea corectă (1.64) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 2-0.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Peste / sub 2.5
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 12.05.26 | Al Wahda U23 - Khorfakkan U23 | 2-0 | 4-0 |
| 29.12.25 | Khorfakkan U23 - Al Wahda U23 | - | 0-2 |
| 10.02.25 | Khorfakkan U23 - Al Wahda U23 | 1-1 | 2-4 |
| 31.08.24 | Al Wahda U23 - Khorfakkan U23 | - | 1-1 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Al Wahda U23 - Khorfakkan U23?
Luni, 19 octombrie, ora 16:05, ora României.
În ce competiție se joacă Al Wahda U23 - Khorfakkan U23?
În Pro League U23 (EAU).
Cine e favorită în Al Wahda U23 - Khorfakkan U23?
Al Wahda U23, la cota 1.29. Egalul e la 4.90.
Câte goluri se așteaptă în Al Wahda U23 - Khorfakkan U23?
În jur de 3,1, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 2-0.