Ungaria · NB III, Group North East
Nyiregyhaza Spartacus FC II - Kisvarda II
Goluri pe meci, ultimele 5: Nyiregyhaza Spartacus FC II 0,8 marcate, 3,0 primite · Kisvarda II 1,8 marcate, 0,8 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 29% · Egal 22% · Oaspete 49%
Goluri / meci
0,8 + 1,8
Peste 2.5
1.34 · forma 80% / 40%
GG
Da 1.37 · Nu 2.85
Analiză Nyiregyhaza Spartacus FC II - Kisvarda II
Duminică, 18 octombrie, de la 12:00, Kisvarda II joacă pe terenul lui Nyiregyhaza Spartacus FC II, în NB III, Group North East (Ungaria). Kisvarda II vine într-o formă clar mai bună.
Nyiregyhaza Spartacus FC II n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. A marcat 4 goluri și a primit 15. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Kisvarda II are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 9-4.
În ultimele 3 întâlniri directe, Nyiregyhaza Spartacus FC II a câștigat niciodată, Kisvarda II de 3 ori. Au fost meciuri strânse, cu 1,3 goluri în medie. Ultima: Nyiregyhaza Spartacus FC II - Kisvarda II 0-2, pe 22 martie 2026.
Casele o dau favorită pe Kisvarda II, la 1.83, cu egalul la 4.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.34, iar GG la 1.37.
Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,2 pentru Nyiregyhaza Spartacus FC II și 2,2 pentru Kisvarda II. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 19% la victorie, față de 29%.
| Indicator | Nyiregyhaza Spartacus FC II | Kisvarda II |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 0-0-5 | 3-1-1 |
| Puncte / meci | 0,00 | 2,00 |
| Goluri marcate (medie) | 4 (0,8) | 9 (1,8) |
| Goluri primite (medie) | 15 (3,0) | 4 (0,8) |
| % Peste 2.5 | 80% | 40% |
| % GG | 60% | 40% |
| Victorii H2H (3 meciuri) | 0 | 3 |
| Goluri estimate (model) | 1,15 | 2,20 |
| Șanse de victorie (model) | 19% | 61% |
Goluri estimate
1,15 - 2,20 · total 3,35
1X2 model
19% · 20% · 61%
Peste 2.5 model
65% · cotă corectă 1.54
GG model
61% · cotă corectă 1.64
Sub 2.5: 35% · Peste 2.5: 65% · total goluri în 90 de minute
| Nyiregyhaza. ↓ / Kisvarda II → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 3,5 | 7,7 | 8,5 | 6,2 | 3,4 | 1,5 |
| 1 | 4,0 | 8,9 | 9,8 | 7,2 | 3,9 | 1,7 |
| 2 | 2,3 | 5,1 | 5,6 | 4,1 | 2,3 | 1,0 |
| 3 | 0,9 | 2,0 | 2,2 | 1,6 | 0,9 | 0,4 |
| 4 | 0,3 | 0,6 | 0,6 | 0,5 | 0,2 | 0,1 |
| 5 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Nyiregyhaza Spartacus FC II, coloane = goluri Kisvarda II.
Factori de risc
- Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
- Apărare vulnerabilă: Nyiregyhaza Spartacus FC II. Nyiregyhaza Spartacus FC II a primit 15 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,3 goluri, iar modelul estimează acum 3,4.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Pentru victorie Kisvarda II, modelul calculează 61%. Cota de 1.83 e peste cea corectă (1.64). Peste 2.5 goluri are 65% în model, dar la 1.34 plătește sub cota corectă de 1.54. Ambele marchează (GG): 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. La 1.37, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-2. Pontul publicat pe meci este GG Nu la 2.85, pentru care modelul calculează 39%.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
GG
Peste / sub 2.5
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 22.03.26 | Nyiregyhaza Spartacus FC II - Kisvarda II | 0-1 | 0-2 |
| 31.08.25 | Kisvarda II - Nyiregyhaza Spartacus FC II | 0-0 | 1-0 |
| 27.04.25 | Nyiregyhaza Spartacus FC II - Kisvarda II | - | 0-1 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Nyiregyhaza Spartacus FC II - Kisvarda II?
Duminică, 18 octombrie, ora 12:00, ora României.
În ce competiție se joacă Nyiregyhaza Spartacus FC II - Kisvarda II?
În NB III, Group North East (Ungaria). Celelalte meciuri din competiție sunt mai jos.
Cine e favorită în Nyiregyhaza Spartacus FC II - Kisvarda II?
Kisvarda II, la cota 1.83. Egalul e la 4.10.
Câte goluri se așteaptă în Nyiregyhaza Spartacus FC II - Kisvarda II?
În jur de 3,4, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-2.