NK Solin U19 - Gorica U19
Goluri pe meci, ultimele 5: NK Solin U19 1,6 marcate, 3,2 primite · Gorica U19 0,6 marcate, 0,6 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 17% · Egal 21% · Oaspete 62%
Goluri / meci
1,6 + 0,6
Peste 2.5
1.37 · forma 80% / 20%
GG
Da 1.49 · Nu 2.45
Analiză NK Solin U19 - Gorica U19
Meciul NK Solin U19 - Gorica U19 se joacă duminică, 18 octombrie, de la 15:00 (ora României), în U19 Prva NL Juniori (Croatia). Gorica U19 vine într-o formă clar mai bună.
NK Solin U19 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 8 goluri și a primit 16. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Gorica U19 are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 3-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.
Casele o dau favorită pe Gorica U19, la 1.46, cu egalul la 4.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 62% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.37, iar GG la 1.49.
Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,1 pentru NK Solin U19 și 2,1 pentru Gorica U19. Scorul cel mai probabil e 1-2.
| Indicator | NK Solin U19 | Gorica U19 |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 0-2-3 | 3-1-1 |
| Puncte / meci | 0,40 | 2,00 |
| Goluri marcate (medie) | 8 (1,6) | 3 (0,6) |
| Goluri primite (medie) | 16 (3,2) | 3 (0,6) |
| % Peste 2.5 | 80% | 20% |
| % GG | 80% | 0% |
| Goluri estimate (model) | 1,13 | 2,08 |
| Șanse de victorie (model) | 20% | 59% |
Goluri estimate
1,13 - 2,08 · total 3,21
1X2 model
20% · 21% · 59%
Peste 2.5 model
62% · cotă corectă 1.61
GG model
59% · cotă corectă 1.69
Sub 2.5: 38% · Peste 2.5: 62% · total goluri în 90 de minute
| NK Solin U19 ↓ / Gorica U19 → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 4,0 | 8,4 | 8,7 | 6,1 | 3,1 | 1,3 |
| 1 | 4,6 | 9,5 | 9,9 | 6,8 | 3,6 | 1,5 |
| 2 | 2,6 | 5,4 | 5,6 | 3,9 | 2,0 | 0,8 |
| 3 | 1,0 | 2,0 | 2,1 | 1,5 | 0,8 | 0,3 |
| 4 | 0,3 | 0,6 | 0,6 | 0,4 | 0,2 | 0,1 |
| 5 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,0 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri NK Solin U19, coloane = goluri Gorica U19.
Factori de risc
- Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
- Apărare vulnerabilă: NK Solin U19. NK Solin U19 a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Victorie Gorica U19 are 59% în model, dar la 1.46 plătește sub cota corectă de 1.69. Peste 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. La 1.37, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 59%. Cota de 1.49 e sub cea corectă (1.69) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-2. Pontul publicat pe meci este GG Nu la 2.45, pentru care modelul calculează 41%.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
GG
Peste / sub 2.5
Nu avem H2H legat de meciul ăsta.
Întrebări frecvente
La ce oră începe NK Solin U19 - Gorica U19?
Duminică, 18 octombrie, ora 15:00, ora României.
În ce competiție se joacă NK Solin U19 - Gorica U19?
În U19 Prva NL Juniori (Croatia). Celelalte meciuri din competiție sunt mai jos.
Cine e favorită în NK Solin U19 - Gorica U19?
Gorica U19, la cota 1.46. Egalul e la 4.30.
Câte goluri se așteaptă în NK Solin U19 - Gorica U19?
În jur de 3,2, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-2.