Sâmbătă17 octombrie
Live 146 Pune pont

CroatiaCroatia · U19 Prva NL Juniori

NK Kustosija Zagreb U19 – Mladost Zdralovi U19

17:45 Duminică, 18 octombrie
Mladost Zdralovi U19
VVÎVÎ
11.95 X3.55 23.20
1X1.26 X21.68 121.21

Ultimele 5 / 5: NK Kustosija Zagreb U19 marchează 1.0 și primește 2.0. Mladost Zdralovi U19 1.6 / 1.6.

1X2, fără marjă

Gazdă 46% · Egal 25% · Oaspete 28%

Goluri / meci

1.0 + 1.6

Peste 2.5

1.51 · forma 60% / 60%

GG

Da 1.48 · Nu 2.47

Analiză NK Kustosija Zagreb U19 – Mladost Zdralovi U19

NK Kustosija Zagreb U19 o primește pe Mladost Zdralovi U19 duminică, 18 octombrie, ora 17:45 (ora României), în U19 Prva NL Juniori (Croatia). Mai jos găsești analiza noastră pentru meci: forma recentă a celor două echipe, întâlnirile directe, ce spun cotele caselor de pariuri și un model Poisson care estimează câte goluri pot apărea și care sunt scorurile cele mai probabile. Toate procentele de pe pagină vin din același calcul, așa că le poți compara direct între ele.

NK Kustosija Zagreb U19 are un bilanț de 0-2-3 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 0,40 puncte pe meci, cu 5 goluri marcate și 10 goluri primite (1,0 marcate și 2,0 primite în medie). În 60% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 80% au înscris ambele echipe. Mladost Zdralovi U19 are un bilanț de 3-0-2 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 1,80 puncte pe meci, cu 8 goluri marcate și 8 goluri primite (1,6 marcate și 1,6 primite în medie). În 60% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 60% au înscris ambele echipe. Pe formă, Mladost Zdralovi U19 stă mai bine, cu o diferență de 1,40 puncte pe meci.

În ultimele 4 întâlniri directe din baza noastră, NK Kustosija Zagreb U19 a câștigat 1, Mladost Zdralovi U19 a câștigat 3, iar 0 s-au terminat la egalitate. S-au marcat în medie 2,3 goluri pe meci, ambele echipe au marcat în 1 din 4 partide, iar peste 2.5 goluri a ieșit în 1 din 4. Ultima întâlnire, pe 09.05.2026, s-a terminat Mladost Zdralovi U19 2–0 NK Kustosija Zagreb U19.

La casele de pariuri, cotele 1X2 sunt 1.95 / 3.55 / 3.20. După ce scoatem marja (aproximativ 10,7% pe piața asta), rămân 46% pentru NK Kustosija Zagreb U19, 25% pentru egal și 28% pentru Mladost Zdralovi U19. Favorită e NK Kustosija Zagreb U19. Peste 2.5 goluri e cotat la 1.51 și sub 2.5 la 2.32, adică 61% șanse pentru peste 2.5, fără marjă. Pentru GG, Da e la 1.48 și Nu la 2.47.

Modelul nostru face media între golurile sugerate de formă (1,30 – 1,80) și cele deduse din cote (1,78 – 1,35) și ajunge la 1,54 goluri estimate pentru NK Kustosija Zagreb U19 și 1,58 pentru Mladost Zdralovi U19, adică 3,12 în total. Cu aceste valori, NK Kustosija Zagreb U19 câștigă în 37% din cazuri, egalul iese în 24%, iar Mladost Zdralovi U19 câștigă în 39%. Peste 2.5 goluri are 60%, GG are 62%, iar cel mai probabil scor exact este 1–1, cu 10,7%. Față de case, modelul îi dă gazdei cu 9 puncte procentuale mai puțin, pentru că forma recentă trage în altă direcție decât cotele.

Statistici-cheie
IndicatorNK Kustosija Zagreb U19Mladost Zdralovi U19
Meciuri analizate55
V-E-Î0-2-33-0-2
Puncte / meci0,401,80
Goluri marcate (medie)5 (1,0)8 (1,6)
Goluri primite (medie)10 (2,0)8 (1,6)
% Peste 2.560%60%
% GG80%60%
Victorii H2H (4 meciuri)13
Goluri estimate (model)1,541,58
Șanse de victorie (model)37%39%

Goluri estimate

1,54 – 1,58 · total 3,12

1X2 model

37% · 24% · 39%

Peste 2.5 model

60% · cotă corectă 1.67

GG model

62% · cotă corectă 1.61

Distribuția golurilor
4%0
14%1
22%2
22%3
17%4
21%5+

Sub 2.5: 40% · Peste 2.5: 60% · total goluri în 90 de minute

Scoruri probabile
NK Kustosij. ↓ / Mladost Zdr. →012345
0 4,4 7,0 5,5 2,9 1,1 0,4
1 6,8 10,7 8,5 4,5 1,8 0,6
2 5,2 8,3 6,5 3,4 1,4 0,4
3 2,7 4,2 3,4 1,8 0,7 0,2
4 1,0 1,6 1,3 0,7 0,3 0,1
5 0,3 0,5 0,4 0,2 0,1 0,0

Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri NK Kustosija Zagreb U19, coloane = goluri Mladost Zdralovi U19.

Factori de risc

  • Forma e pe 5 meciuri. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, din orice competiție. Un adversar mult mai slab sau mai tare poate umfla sau dezumfla cifrele.
  • Apărare vulnerabilă: NK Kustosija Zagreb U19. NK Kustosija Zagreb U19 primește 2,0 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
  • Apărare vulnerabilă: Mladost Zdralovi U19. Mladost Zdralovi U19 primește 1,6 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
  • Favorit fără formă. NK Kustosija Zagreb U19 e favorită la case, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează aproximativ 10,7% pe piața 1X2, deci cotele sunt mai mici decât probabilitățile reale.
  • Limitele modelului. Poisson tratează golurile celor două echipe ca independente și nu vede absențe, rotații, vreme sau motivație. E un punct de plecare, nu o garanție.

Verdict

Niciun rezultat nu iese clar în față: NK Kustosija Zagreb U19 37%, egal 24%, Mladost Zdralovi U19 39%. Peste 2.5 goluri are 60% în model (cotă corectă 1.67), dar cota 1.51 e sub ea, deci plătește prea puțin. Ambele marchează (GG) are 62% în model (cotă corectă 1.61), dar cota 1.48 e sub ea, deci plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1–1 (10,7%).

GoluriApărareVictoriiPeste 2.5GG

gazdă deplasare · scară din ultimele meciuri, nu un model

Comparație
1.0
Goluri / meci
1.6
2.0
Primite / meci
1.6
0%
Victorii
60%
60%
Peste 2.5
60%
80%
GG
60%

Întrebări frecvente

La ce oră începe NK Kustosija Zagreb U19 – Mladost Zdralovi U19?

Meciul începe duminică, 18 octombrie, ora 17:45, ora României. Programul complet al zilei e pe pagina de meciuri.

În ce competiție se joacă NK Kustosija Zagreb U19 – Mladost Zdralovi U19?

Meciul face parte din U19 Prva NL Juniori (Croatia). Mai jos găsești și alte meciuri din aceeași competiție, cu cote și analiză.

Ce spun cotele despre NK Kustosija Zagreb U19 – Mladost Zdralovi U19?

Cotele 1X2 sunt 1.95 / 3.55 / 3.20. Fără marjă, asta înseamnă 46% pentru NK Kustosija Zagreb U19, 25% egal și 28% pentru Mladost Zdralovi U19, cu NK Kustosija Zagreb U19 favorită la cota 1.95.

Câte goluri se așteaptă în NK Kustosija Zagreb U19 – Mladost Zdralovi U19?

Modelul nostru estimează 3,12 goluri (1,54 pentru NK Kustosija Zagreb U19, 1,58 pentru Mladost Zdralovi U19). Peste 2.5 goluri are 60%, GG are 62%, iar cel mai probabil scor este 1–1.

Alte meciuri din U19 Prva NL Juniori
18.10
13:00
NK Rudes U19 – NK Trnje U19 1.475.10
18.10
16:00
Sesvete U19 – Osijek U19 3.201.95