Duminică18 octombrie
Live 30 Pune pont

AlgeriaAlgeria · Ligue 2, East

MSP Batna - MO Bejaia

MSP Batna
VVVEE
17:00 Luni, 19 octombrie
MO Bejaia
VÎVEE
11.74 X3.00 24.90
1X1.11 X21.85 121.29

Goluri pe meci, ultimele 5: MSP Batna 1,2 marcate, 0,6 primite · MO Bejaia 1,2 marcate, 0,6 primite

1X2, fără marjă

Gazdă 52% · Egal 30% · Oaspete 18%

Goluri / meci

1,2 + 1,2

Peste 2.5

2.57 · forma 40% / 40%

GG

Da 2.42 · Nu 1.50

Analiză MSP Batna - MO Bejaia

Luni, 19 octombrie, de la 17:00, MO Bejaia joacă pe terenul lui MSP Batna, în Ligue 2, East (Algeria).

În ultimele 5 meciuri, MSP Batna n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 6-3. MO Bejaia vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 3.

În ultimele 2 întâlniri directe, MSP Batna a câștigat o dată, MO Bejaia o dată. Ultima: MSP Batna - MO Bejaia 2-1, pe 16 ianuarie 2026.

MSP Batna pleacă favorită, la cota 1.74. Egalul e la 3.00, iar MO Bejaia la 4.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 52% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.57, iar GG la 2.42.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,1 pentru MSP Batna și 0,8 pentru MO Bejaia. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 43% la victorie, față de 52%.

Statistici-cheie
IndicatorMSP BatnaMO Bejaia
Meciuri analizate55
V-E-Î3-2-02-2-1
Puncte / meci2,201,60
Goluri marcate (medie)6 (1,2)6 (1,2)
Goluri primite (medie)3 (0,6)3 (0,6)
% Peste 2.540%40%
% GG60%40%
Victorii H2H (2 meciuri)11
Goluri estimate (model)1,140,81
Șanse de victorie (model)43%26%

Goluri estimate

1,14 - 0,81 · total 1,95

1X2 model

43% · 31% · 26%

Peste 2.5 model

31% · cotă corectă 3.23

GG model

38% · cotă corectă 2.63

Distribuția golurilor
14%0
28%1
27%2
18%3
8%4
5%5+

Sub 2.5: 69% · Peste 2.5: 31% · total goluri în 90 de minute

Scoruri probabile
MSP Batna ↓ / MO Bejaia →012345
0 14,2 11,5 4,7 1,3 0,3 0,0
1 16,2 13,1 5,3 1,4 0,3 0,0
2 9,2 7,5 3,0 0,8 0,2 0,0
3 3,5 2,8 1,2 0,3 0,1 0,0
4 1,0 0,8 0,3 0,1 0,0 0,0
5 0,2 0,2 0,1 0,0 0,0 0,0

Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri MSP Batna, coloane = goluri MO Bejaia.

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Verdict

Șansă dublă 1X: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. La 1.11, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 69%. Cota de 1.41 e corectă, fără plus. Nu marchează ambele (NG) are 62% în model, dar la 1.50 plătește sub cota corectă de 1.61. Scorul cel mai probabil: 1-0.

GoluriApărareVictoriiPeste 2.5GG

gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe

Comparație
1,2
Goluri / meci
1,2
0,6
Primite / meci
0,6
60%
Victorii
40%
40%
Peste 2.5
40%
60%
GG
40%

Întrebări frecvente

La ce oră începe MSP Batna - MO Bejaia?

Luni, 19 octombrie, ora 17:00, ora României.

În ce competiție se joacă MSP Batna - MO Bejaia?

În Ligue 2, East (Algeria). Celelalte meciuri din competiție sunt mai jos.

Cine e favorită în MSP Batna - MO Bejaia?

MSP Batna, la cota 1.74. Egalul e la 3.00.

Câte goluri se așteaptă în MSP Batna - MO Bejaia?

În jur de 2,0, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-0.

Alte meciuri din Ligue 2, East
18.10
17:00
AS Khroub - JSM Skikda 2.023.90
18.10
17:00
RC Kouba - ASM Oran 1.605.40
19.10
17:00
Beni Oulbene - MO Constantine 1.754.90
19.10
17:00
JS Azazga - CR Beni Thour 1.575.60
19.10
17:00
GC Mascara - USM El Harrach 2.752.60