Beni Oulbene - MO Constantine
Goluri pe meci, ultimele 5: Beni Oulbene 0,8 marcate, 0,8 primite · MO Constantine 1,0 marcate, 0,6 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 52% · Egal 30% · Oaspete 18%
Goluri / meci
0,8 + 1,0
Peste 2.5
2.57 · forma 0% / 40%
GG
Da 2.37 · Nu 1.52
Analiză Beni Oulbene - MO Constantine
Meciul Beni Oulbene - MO Constantine se joacă luni, 19 octombrie, de la 17:00 (ora României), în Ligue 2, East (Algeria).
În ultimele 5 meciuri, Beni Oulbene are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 4-4. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. MO Constantine n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 5 goluri și a primit 3.
În ultimele 2 întâlniri directe, Beni Oulbene a câștigat o dată, MO Constantine niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,0 goluri în medie. Ultima: MO Constantine - Beni Oulbene 0-0, pe 10 aprilie 2026.
Beni Oulbene pleacă favorită, la cota 1.75. Egalul e la 3.00, iar MO Constantine la 4.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 52% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.57, iar GG la 2.37.
După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Beni Oulbene și 0,8 pentru MO Constantine. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 40% la victorie, față de 52%.
| Indicator | Beni Oulbene | MO Constantine |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 2-1-2 | 2-3-0 |
| Puncte / meci | 1,40 | 1,80 |
| Goluri marcate (medie) | 4 (0,8) | 5 (1,0) |
| Goluri primite (medie) | 4 (0,8) | 3 (0,6) |
| % Peste 2.5 | 0% | 40% |
| % GG | 20% | 40% |
| Victorii H2H (2 meciuri) | 1 | 0 |
| Goluri estimate (model) | 1,04 | 0,81 |
| Șanse de victorie (model) | 40% | 28% |
Goluri estimate
1,04 - 0,81 · total 1,85
1X2 model
40% · 32% · 28%
Peste 2.5 model
28% · cotă corectă 3.57
GG model
36% · cotă corectă 2.78
Sub 2.5: 72% · Peste 2.5: 28% · total goluri în 90 de minute
| Beni Oulbene ↓ / MO Constant. → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 15,7 | 12,7 | 5,2 | 1,4 | 0,3 | 0,0 |
| 1 | 16,4 | 13,2 | 5,4 | 1,4 | 0,3 | 0,0 |
| 2 | 8,5 | 6,9 | 2,8 | 0,8 | 0,2 | 0,0 |
| 3 | 2,9 | 2,4 | 1,0 | 0,3 | 0,1 | 0,0 |
| 4 | 0,8 | 0,6 | 0,3 | 0,1 | 0,0 | 0,0 |
| 5 | 0,2 | 0,1 | 0,1 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Beni Oulbene, coloane = goluri MO Constantine.
Factori de risc
- Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
- Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,6 goluri, după cote 2,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Egal plauzibil. Modelul dă egalului 32%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Șansă dublă 1X: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.09, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.41 e corectă, fără plus. Nu marchează ambele (NG) are 64% în model, iar 1.52 e aproape de cota corectă (1.56). Scorul cel mai probabil: 1-0.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Peste / sub 2.5
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 10.04.26 | MO Constantine - Beni Oulbene | 0-0 | 0-0 |
| 22.11.25 | Beni Oulbene - MO Constantine | - | 2-0 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Beni Oulbene - MO Constantine?
Luni, 19 octombrie, ora 17:00, ora României.
În ce competiție se joacă Beni Oulbene - MO Constantine?
În Ligue 2, East (Algeria). Celelalte meciuri din competiție sunt mai jos.
Cine e favorită în Beni Oulbene - MO Constantine?
Beni Oulbene, la cota 1.75. Egalul e la 3.00.
Câte goluri se așteaptă în Beni Oulbene - MO Constantine?
În jur de 1,9, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-0.