Duminică18 octombrie
Live 30 Pune pont

AlgeriaAlgeria · Ligue 2, East

GC Mascara - USM El Harrach

GC Mascara
VVEEV
17:00 Luni, 19 octombrie
USM El Harrach
VÎVEV
12.75 X2.80 22.60
1X1.38 X21.35 121.33

Goluri pe meci, ultimele 5: GC Mascara 1,4 marcate, 0,2 primite · USM El Harrach 1,8 marcate, 1,2 primite

1X2, fără marjă

Gazdă 33% · Egal 32% · Oaspete 35%

Goluri / meci

1,4 + 1,8

Peste 2.5

2.42 · forma 20% / 60%

GG

Da 2.05 · Nu 1.70

Analiză GC Mascara - USM El Harrach

Luni, 19 octombrie, de la 17:00, USM El Harrach joacă pe terenul lui GC Mascara, în Ligue 2, East (Algeria).

În ultimele 5 meciuri, GC Mascara n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 7-1. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. USM El Harrach vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 6.

În ultimele 2 întâlniri directe, GC Mascara a câștigat niciodată, USM El Harrach o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: GC Mascara - USM El Harrach 1-1, pe 1 mai 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.75 pentru gazde, 2.60 pentru oaspeți și 2.80 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.42, iar GG la 2.05.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,2 pentru GC Mascara și 1,1 pentru USM El Harrach. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Statistici-cheie
IndicatorGC MascaraUSM El Harrach
Meciuri analizate55
V-E-Î3-2-03-1-1
Puncte / meci2,202,00
Goluri marcate (medie)7 (1,4)9 (1,8)
Goluri primite (medie)1 (0,2)6 (1,2)
% Peste 2.520%60%
% GG20%40%
Victorii H2H (2 meciuri)01
Goluri estimate (model)1,191,06
Șanse de victorie (model)39%32%

Goluri estimate

1,19 - 1,06 · total 2,25

1X2 model

39% · 29% · 32%

Peste 2.5 model

39% · cotă corectă 2.56

GG model

45% · cotă corectă 2.22

Distribuția golurilor
10%0
24%1
27%2
20%3
11%4
8%5+

Sub 2.5: 61% · Peste 2.5: 39% · total goluri în 90 de minute

Scoruri probabile
GC Mascara ↓ / USM El Harr. →012345
0 10,5 11,2 5,9 2,1 0,6 0,1
1 12,5 13,3 7,0 2,5 0,7 0,1
2 7,5 7,9 4,2 1,5 0,4 0,1
3 3,0 3,1 1,7 0,6 0,2 0,0
4 0,9 0,9 0,5 0,2 0,0 0,0
5 0,2 0,2 0,1 0,0 0,0 0,0

Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri GC Mascara, coloane = goluri USM El Harrach.

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Verdict

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 68%. Cota de 1.38 e sub cea corectă (1.47) și nu merită. Sub 2.5 goluri are 61% în model, dar la 1.47 plătește sub cota corectă de 1.64. Scorul cel mai probabil: 1-1.

GoluriApărareVictoriiPeste 2.5GG

gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe

Comparație
1,4
Goluri / meci
1,8
0,2
Primite / meci
1,2
60%
Victorii
60%
20%
Peste 2.5
60%
20%
GG
40%

Întrebări frecvente

La ce oră începe GC Mascara - USM El Harrach?

Luni, 19 octombrie, ora 17:00, ora României.

În ce competiție se joacă GC Mascara - USM El Harrach?

În Ligue 2, East (Algeria). Celelalte meciuri din competiție sunt mai jos.

Cine e favorită în GC Mascara - USM El Harrach?

Niciuna clar: cotele sunt 2.75 la gazde și 2.60 la oaspeți.

Câte goluri se așteaptă în GC Mascara - USM El Harrach?

În jur de 2,3, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-1.

Alte meciuri din Ligue 2, East
18.10
17:00
AS Khroub - JSM Skikda 2.023.90
18.10
17:00
RC Kouba - ASM Oran 1.605.40
19.10
17:00
MSP Batna - MO Bejaia 1.744.90
19.10
17:00
Beni Oulbene - MO Constantine 1.754.90
19.10
17:00
JS Azazga - CR Beni Thour 1.575.60