Duminică18 octombrie
Live 19 Pune pont

SlovaciaSlovacia · League U19

Zemplin Michalovce U19 - MFk Skalica U19

12:00 Duminică, 18 octombrie
MFk Skalica U19
ÎÎÎÎÎ
11.30 X4.70 27.30
1X1.03 X22.87 121.12

Goluri pe meci, ultimele 5: Zemplin Michalovce U19 1,0 marcate, 0,8 primite · MFk Skalica U19 0,8 marcate, 3,4 primite

1X2, fără marjă

Gazdă 69% · Egal 19% · Oaspete 12%

Goluri / meci

1,0 + 0,8

Peste 2.5

- · forma 20% / 100%

GG

-

Analiză Zemplin Michalovce U19 - MFk Skalica U19

Duminică, 18 octombrie, de la 12:00, MFk Skalica U19 joacă pe terenul lui Zemplin Michalovce U19, în League U19 (Slovacia). Zemplin Michalovce U19 vine într-o formă clar mai bună.

În ultimele 5 meciuri, Zemplin Michalovce U19 are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 5-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. MFk Skalica U19 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. A marcat 4 goluri și a primit 17. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Zemplin Michalovce U19 pleacă favorită, la cota 1.30. Egalul e la 4.70, iar MFk Skalica U19 la 7.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 69% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 2,2 pentru Zemplin Michalovce U19 și 0,8 pentru MFk Skalica U19. Scorul cel mai probabil e 2-0.

Statistici-cheie
IndicatorZemplin Michalovce U19MFk Skalica U19
Meciuri analizate55
V-E-Î2-2-10-0-5
Puncte / meci1,600,00
Goluri marcate (medie)5 (1,0)4 (0,8)
Goluri primite (medie)4 (0,8)17 (3,4)
% Peste 2.520%100%
% GG60%80%
Goluri estimate (model)2,200,80
Șanse de victorie (model)69%12%

Goluri estimate

2,20 - 0,80 · total 3,00

1X2 model

69% · 19% · 12%

Peste 2.5 model

58% · cotă corectă 1.72

GG model

49% · cotă corectă 2.04

Distribuția golurilor
5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Sub 2.5: 42% · Peste 2.5: 58% · total goluri în 90 de minute

Scoruri probabile
Zemplin Mic. ↓ / MFk Skalica. →012345
0 5,0 4,0 1,6 0,4 0,1 0,0
1 11,0 8,8 3,5 0,9 0,2 0,0
2 12,0 9,6 3,9 1,0 0,2 0,0
3 8,8 7,1 2,8 0,8 0,2 0,0
4 4,9 3,9 1,6 0,4 0,1 0,0
5 2,1 1,7 0,7 0,2 0,0 0,0

Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Zemplin Michalovce U19, coloane = goluri MFk Skalica U19.

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: MFk Skalica U19. MFk Skalica U19 a primit 17 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Verdict

Victorie Zemplin Michalovce U19 are 69% în model, dar la 1.30 plătește sub cota corectă de 1.45. Peste 2.5 goluri: 58% în model, adică o cotă corectă de 1.72. Scorul cel mai probabil: 2-0.

GoluriApărareVictoriiPeste 2.5GG

gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe

Comparație
1,0
Goluri / meci
0,8
0,8
Primite / meci
3,4
40%
Victorii
0%
20%
Peste 2.5
100%
60%
GG
80%

Întrebări frecvente

La ce oră începe Zemplin Michalovce U19 - MFk Skalica U19?

Duminică, 18 octombrie, ora 12:00, ora României.

În ce competiție se joacă Zemplin Michalovce U19 - MFk Skalica U19?

În League U19 (Slovacia). Celelalte meciuri din competiție sunt mai jos.

Cine e favorită în Zemplin Michalovce U19 - MFk Skalica U19?

Zemplin Michalovce U19, la cota 1.30. Egalul e la 4.70.

Câte goluri se așteaptă în Zemplin Michalovce U19 - MFk Skalica U19?

În jur de 3,0, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 2-0.

Alte meciuri din League U19