Santos U20 - Ponte Preta U20
Goluri pe meci, ultimele 5: Santos U20 2,6 marcate, 1,0 primite · Ponte Preta U20 2,2 marcate, 1,2 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 73% · Egal 16% · Oaspete 11%
Goluri / meci
2,6 + 2,2
Peste 2.5
1.35 · forma 60% / 60%
GG
Da 1.80 · Nu 1.90
Analiză Santos U20 - Ponte Preta U20
Meciul Santos U20 - Ponte Preta U20 se joacă duminică, 18 octombrie, de la 16:00 (ora României), în Paulista U20 (Brazilia). Santos U20 vine într-o formă clar mai bună.
În ultimele 5 meciuri, Santos U20 n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 13-5. Ponte Preta U20 vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 6.
În ultimele 3 întâlniri directe, Santos U20 a câștigat de 2 ori, Ponte Preta U20 niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Ponte Preta U20 - Santos U20 1-2, pe 12 octombrie 2026.
Santos U20 pleacă favorită, la cota 1.23. Egalul e la 5.60, iar Ponte Preta U20 la 8.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 73% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.35, iar GG la 1.80.
După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,2 pentru Santos U20 și 1,3 pentru Ponte Preta U20. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 59% la victorie, față de 73%.
| Indicator | Santos U20 | Ponte Preta U20 |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 4-1-0 | 2-2-1 |
| Puncte / meci | 2,60 | 1,60 |
| Goluri marcate (medie) | 13 (2,6) | 11 (2,2) |
| Goluri primite (medie) | 5 (1,0) | 6 (1,2) |
| % Peste 2.5 | 60% | 60% |
| % GG | 60% | 80% |
| Victorii H2H (3 meciuri) | 2 | 0 |
| Goluri estimate (model) | 2,22 | 1,25 |
| Șanse de victorie (model) | 59% | 21% |
Goluri estimate
2,22 - 1,25 · total 3,47
1X2 model
59% · 20% · 21%
Peste 2.5 model
67% · cotă corectă 1.49
GG model
64% · cotă corectă 1.56
Sub 2.5: 33% · Peste 2.5: 67% · total goluri în 90 de minute
| Santos U20 ↓ / Ponte Preta. → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 3,1 | 3,9 | 2,4 | 1,0 | 0,3 | 0,1 |
| 1 | 6,9 | 8,6 | 5,4 | 2,2 | 0,7 | 0,2 |
| 2 | 7,7 | 9,6 | 6,0 | 2,5 | 0,8 | 0,2 |
| 3 | 5,7 | 7,1 | 4,4 | 1,8 | 0,6 | 0,1 |
| 4 | 3,1 | 3,9 | 2,5 | 1,0 | 0,3 | 0,1 |
| 5 | 1,4 | 1,7 | 1,1 | 0,5 | 0,1 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Santos U20, coloane = goluri Ponte Preta U20.
Factori de risc
- Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 2,0 goluri, iar modelul estimează acum 3,5.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Victorie Santos U20 are 59% în model, dar la 1.23 plătește sub cota corectă de 1.69. Peste 2.5 goluri: 67% în model, cota corectă ar fi 1.49. La 1.35, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 64%. Cota de 1.80 e peste cea corectă (1.56). Scorul cel mai probabil: 2-1.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Peste / sub 2.5
Cornere 9.5
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 12.10.26 | Ponte Preta U20 - Santos U20 | 1-2 | 1-2 |
| 04.07.26 | Ponte Preta U20 - Santos U20 | 0-0 | 0-0 |
| 05.07.25 | Santos U20 - Ponte Preta U20 | - | 2-1 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Santos U20 - Ponte Preta U20?
Duminică, 18 octombrie, ora 16:00, ora României.
În ce competiție se joacă Santos U20 - Ponte Preta U20?
În Paulista U20 (Brazilia). Celelalte meciuri din competiție sunt mai jos.
Cine e favorită în Santos U20 - Ponte Preta U20?
Santos U20, la cota 1.23. Egalul e la 5.60.
Câte goluri se așteaptă în Santos U20 - Ponte Preta U20?
În jur de 3,5, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 2-1.