Portugalia · Liga Revelacao U23
Santa Clara U23 - Braga U23
Goluri pe meci, ultimele 5: Santa Clara U23 0,8 marcate, 2,0 primite · Braga U23 1,4 marcate, 1,8 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 33% · Egal 27% · Oaspete 40%
Goluri / meci
0,8 + 1,4
Peste 2.5
1.65 · forma 40% / 40%
GG
Da 1.56 · Nu 2.30
Analiză Santa Clara U23 - Braga U23
Santa Clara U23 o primește pe Braga U23 luni, 19 octombrie, de la ora 13:00, în Liga Revelacao U23 (Portugalia).
Santa Clara U23 vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 10. Braga U23 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: patru egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 7-9.
În ultimele 5 întâlniri directe, Santa Clara U23 a câștigat de 2 ori, Braga U23 de 3 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Santa Clara U23 - Braga U23 1-2, pe 10 martie 2026.
La case, diferența e mică: Santa Clara U23 are cota 2.77, Braga U23 2.25. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.65, iar GG la 1.56.
Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Santa Clara U23 și 1,6 pentru Braga U23. Scorul cel mai probabil e 1-1.
| Indicator | Santa Clara U23 | Braga U23 |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 1-3-1 | 0-4-1 |
| Puncte / meci | 1,20 | 0,80 |
| Goluri marcate (medie) | 4 (0,8) | 7 (1,4) |
| Goluri primite (medie) | 10 (2,0) | 9 (1,8) |
| % Peste 2.5 | 40% | 40% |
| % GG | 40% | 100% |
| Victorii H2H (5 meciuri) | 2 | 3 |
| Goluri estimate (model) | 1,34 | 1,62 |
| Șanse de victorie (model) | 32% | 44% |
Goluri estimate
1,34 - 1,62 · total 2,96
1X2 model
32% · 24% · 44%
Peste 2.5 model
57% · cotă corectă 1.75
GG model
59% · cotă corectă 1.69
Sub 2.5: 43% · Peste 2.5: 57% · total goluri în 90 de minute
| Santa Clara. ↓ / Braga U23 → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 5,2 | 8,4 | 6,8 | 3,7 | 1,5 | 0,5 |
| 1 | 6,9 | 11,2 | 9,1 | 4,9 | 2,0 | 0,6 |
| 2 | 4,7 | 7,5 | 6,1 | 3,3 | 1,3 | 0,4 |
| 3 | 2,1 | 3,4 | 2,7 | 1,5 | 0,6 | 0,2 |
| 4 | 0,7 | 1,1 | 0,9 | 0,5 | 0,2 | 0,1 |
| 5 | 0,2 | 0,3 | 0,2 | 0,1 | 0,1 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Santa Clara U23, coloane = goluri Braga U23.
Factori de risc
- Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
- Apărare vulnerabilă: Santa Clara U23. Santa Clara U23 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
- Apărare vulnerabilă: Braga U23. Braga U23 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 68%. Cota de 1.34 e sub cea corectă (1.47) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 57% în model, dar la 1.65 plătește sub cota corectă de 1.75. Ambele marchează (GG): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.56, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Peste / sub 2.5
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 10.03.26 | Santa Clara U23 - Braga U23 | 1-0 | 1-2 |
| 13.01.26 | Braga U23 - Santa Clara U23 | 1-0 | 2-1 |
| 22.04.25 | Braga U23 - Santa Clara U23 | 1-0 | 1-0 |
| 11.02.25 | Santa Clara U23 - Braga U23 | 2-1 | 3-2 |
| 01.04.24 | Braga U23 - Santa Clara U23 | 0-1 | 1-2 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Santa Clara U23 - Braga U23?
Luni, 19 octombrie, ora 13:00, ora României.
În ce competiție se joacă Santa Clara U23 - Braga U23?
În Liga Revelacao U23 (Portugalia).
Unde se joacă Santa Clara U23 - Braga U23?
Pe Complexo Desportivo das Laranjeiras, în Ponta Delgada, luni, 19 octombrie, ora 13:00 (ora României).
Cine e favorită în Santa Clara U23 - Braga U23?
Niciuna clar: cotele sunt 2.77 la gazde și 2.25 la oaspeți.
Câte goluri se așteaptă în Santa Clara U23 - Braga U23?
În jur de 3,0, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-1.