Vineri16 octombrie
Live 52 Pune pont

GreciaGrecia · Super League U19

Levadiakos U19 – Volos FC U19

Levadiakos U19
ÎÎÎVÎ
13:00 Sâmbătă, 17 octombrie
Volos FC U19
VÎVVV
14.30 X3.90 21.61
1X2.05 X21.14 121.18

Ultimele 5 / 5: Levadiakos U19 marchează 0.8 și primește 4.0. Volos FC U19 2.6 / 0.4.

1X2, fără marjă

Gazdă 21% · Egal 23% · Oaspete 56%

Goluri / meci

0.8 + 2.6

Peste 2.5

— · forma 100% / 60%

GG

—

Analiză Levadiakos U19 – Volos FC U19

Levadiakos U19 o primește pe Volos FC U19 sâmbătă, 17 octombrie, ora 13:00 (ora României), în Super League U19 (Grecia). Mai jos găsești analiza noastră pentru meci: forma recentă a celor două echipe, întâlnirile directe, ce spun cotele caselor de pariuri și un model Poisson care estimează câte goluri pot apărea și care sunt scorurile cele mai probabile. Toate procentele de pe pagină vin din același calcul, așa că le poți compara direct între ele.

Levadiakos U19 are un bilanț de 1-0-4 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 0,60 puncte pe meci, cu 4 goluri marcate și 20 de goluri primite (0,8 marcate și 4,0 primite în medie). În 100% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 60% au înscris ambele echipe. Volos FC U19 are un bilanț de 4-0-1 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 2,40 puncte pe meci, cu 13 goluri marcate și 2 goluri primite (2,6 marcate și 0,4 primite în medie). În 60% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 20% au înscris ambele echipe. Pe formă, Volos FC U19 stă mai bine, cu o diferență de 1,80 puncte pe meci.

În ultimele 4 întâlniri directe din baza noastră, Levadiakos U19 a câștigat 2, Volos FC U19 a câștigat 1, iar 1 s-au terminat la egalitate. S-au marcat în medie 3,8 goluri pe meci, ambele echipe au marcat în 3 din 4 partide, iar peste 2.5 goluri a ieșit în 3 din 4. Ultima întâlnire, pe 25.04.2026, s-a terminat Levadiakos U19 3–2 Volos FC U19.

La casele de pariuri, cotele 1X2 sunt 4.30 / 3.90 / 1.61. După ce scoatem marja (aproximativ 11,0% pe piața asta), rămân 21% pentru Levadiakos U19, 23% pentru egal și 56% pentru Volos FC U19. Favorită e Volos FC U19.

Pentru că lipsesc cotele de goluri, modelul pleacă doar de la forma recentă și ajunge la 0,60 goluri estimate pentru Levadiakos U19 și 3,30 pentru Volos FC U19, adică 3,90 în total. Cu aceste valori, Levadiakos U19 câștigă în 4% din cazuri, egalul iese în 8%, iar Volos FC U19 câștigă în 88%. Peste 2.5 goluri are 75%, GG are 43%, iar cel mai probabil scor exact este 0–3, cu 12,1%. Față de case, modelul îi dă gazdei cu 17 puncte procentuale mai puțin, pentru că forma recentă trage în altă direcție decât cotele.

Statistici-cheie
IndicatorLevadiakos U19Volos FC U19
Meciuri analizate55
V-E-Î1-0-44-0-1
Puncte / meci0,602,40
Goluri marcate (medie)4 (0,8)13 (2,6)
Goluri primite (medie)20 (4,0)2 (0,4)
% Peste 2.5100%60%
% GG60%20%
Victorii H2H (4 meciuri)21
Goluri estimate (model)0,603,30
Șanse de victorie (model)4%88%

Goluri estimate

0,60 – 3,30 · total 3,90

1X2 model

4% · 8% · 88%

Peste 2.5 model

75% · cotă corectă 1.33

GG model

43% · cotă corectă 2.33

Distribuția golurilor
2%0
8%1
15%2
20%3
20%4
35%5+

Sub 2.5: 25% · Peste 2.5: 75% · total goluri în 90 de minute

Scoruri probabile
Levadiakos . ↓ / Volos FC U19 →012345
0 2,0 6,7 11,0 12,1 10,0 6,6
1 1,2 4,0 6,6 7,3 6,0 4,0
2 0,4 1,2 2,0 2,2 1,8 1,2
3 0,1 0,2 0,4 0,4 0,4 0,2
4 0,0 0,0 0,1 0,1 0,1 0,0
5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0

Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Levadiakos U19, coloane = goluri Volos FC U19.

Factori de risc

  • Forma e pe 5 meciuri. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, din orice competiție. Un adversar mult mai slab sau mai tare poate umfla sau dezumfla cifrele.
  • Apărare vulnerabilă: Levadiakos U19. Levadiakos U19 primește 4,0 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
  • Marjă mare. Casele păstrează aproximativ 11,0% pe piața 1X2, deci cotele sunt mai mici decât probabilitățile reale.
  • Limitele modelului. Poisson tratează golurile celor două echipe ca independente și nu vede absențe, rotații, vreme sau motivație. E un punct de plecare, nu o garanție.

Verdict

Victorie Volos FC U19 are 88% în model (cotă corectă 1.14), iar cota 1.61 e peste ea, deci are valoare. Peste 2.5 goluri are 75% în model (cotă corectă 1.33). Scorul cel mai probabil: 0–3 (12,1%).

GoluriApărareVictoriiPeste 2.5GG

gazdă deplasare · scară din ultimele meciuri, nu un model

Comparație
0.8
Goluri / meci
2.6
4.0
Primite / meci
0.4
20%
Victorii
80%
100%
Peste 2.5
60%
60%
GG
20%

Întrebări frecvente

La ce oră începe Levadiakos U19 – Volos FC U19?

Meciul începe sâmbătă, 17 octombrie, ora 13:00, ora României. Programul complet al zilei e pe pagina de meciuri.

În ce competiție se joacă Levadiakos U19 – Volos FC U19?

Meciul face parte din Super League U19 (Grecia). Mai jos găsești și alte meciuri din aceeași competiție, cu cote și analiză.

Ce spun cotele despre Levadiakos U19 – Volos FC U19?

Cotele 1X2 sunt 4.30 / 3.90 / 1.61. Fără marjă, asta înseamnă 21% pentru Levadiakos U19, 23% egal și 56% pentru Volos FC U19, cu Volos FC U19 favorită la cota 1.61.

Câte goluri se așteaptă în Levadiakos U19 – Volos FC U19?

Modelul nostru estimează 3,90 goluri (0,60 pentru Levadiakos U19, 3,30 pentru Volos FC U19). Peste 2.5 goluri are 75%, GG are 43%, iar cel mai probabil scor este 0–3.

Alte meciuri din Super League U19