Giana Erminio - Union Brescia
Goluri pe meci, ultimele 5: Giana Erminio 1,2 marcate, 1,2 primite · Union Brescia 2,2 marcate, 1,0 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 18% · Egal 25% · Oaspete 57%
Goluri / meci
1,2 + 2,2
Peste 2.5
1.92 · forma 40% / 60%
GG
Da 1.95 · Nu 1.77
Analiză Giana Erminio - Union Brescia
Meciul Giana Erminio - Union Brescia se joacă luni, 19 octombrie, de la 21:30 (ora României), în Serie C (Italia).
Giana Erminio n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci egaluri. A marcat 6 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Union Brescia n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 11-5.
În ultimele 3 întâlniri directe, Giana Erminio a câștigat niciodată, Union Brescia de 3 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,7 goluri în medie. Ultima: Union Brescia - Giana Erminio 5-2, pe 2 septembrie 2026.
Casele o dau favorită pe Union Brescia, la 1.61, cu egalul la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 57% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.92, iar GG la 1.95.
Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,0 pentru Giana Erminio și 1,7 pentru Union Brescia. Scorul cel mai probabil e 0-1.
| Indicator | Giana Erminio | Union Brescia |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 0-5-0 | 2-3-0 |
| Puncte / meci | 1,00 | 1,80 |
| Goluri marcate (medie) | 6 (1,2) | 11 (2,2) |
| Goluri primite (medie) | 6 (1,2) | 5 (1,0) |
| % Peste 2.5 | 40% | 60% |
| % GG | 80% | 60% |
| Victorii H2H (3 meciuri) | 0 | 3 |
| Goluri estimate (model) | 0,99 | 1,71 |
| Șanse de victorie (model) | 22% | 54% |
Goluri estimate
0,99 - 1,71 · total 2,70
1X2 model
22% · 24% · 54%
Peste 2.5 model
51% · cotă corectă 1.96
GG model
51% · cotă corectă 1.96
Sub 2.5: 49% · Peste 2.5: 51% · total goluri în 90 de minute
| Giana Ermin. ↓ / Union Bresc. → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 6,7 | 11,5 | 9,8 | 5,6 | 2,4 | 0,8 |
| 1 | 6,7 | 11,4 | 9,7 | 5,5 | 2,4 | 0,8 |
| 2 | 3,3 | 5,6 | 4,8 | 2,7 | 1,2 | 0,4 |
| 3 | 1,1 | 1,9 | 1,6 | 0,9 | 0,4 | 0,1 |
| 4 | 0,3 | 0,5 | 0,4 | 0,2 | 0,1 | 0,0 |
| 5 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Giana Erminio, coloane = goluri Union Brescia.
Factori de risc
- Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Pentru victorie Union Brescia, modelul calculează 54%. Cota de 1.61 e sub cea corectă (1.85) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 75% în model, iar 1.27 e aproape de cota corectă (1.33). Scorul cel mai probabil: 0-1.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Peste / sub 2.5
Pauză 1.5
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 02.09.26 | Union Brescia - Giana Erminio | 3-0 | 5-2 |
| 02.02.26 | Giana Erminio - Union Brescia | 0-1 | 0-2 |
| 21.09.25 | Union Brescia - Giana Erminio | 2-0 | 2-0 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Giana Erminio - Union Brescia?
Luni, 19 octombrie, ora 21:30, ora României.
În ce competiție se joacă Giana Erminio - Union Brescia?
În Serie C (Italia). Celelalte meciuri din competiție sunt mai jos.
Cine e favorită în Giana Erminio - Union Brescia?
Union Brescia, la cota 1.61. Egalul e la 3.60.
Câte goluri se așteaptă în Giana Erminio - Union Brescia?
În jur de 2,7, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 0-1.