Aral Samali - Jayxun
Goluri pe meci, ultimele 5: Aral Samali 2,6 marcate, 0,8 primite · Jayxun 1,0 marcate, 1,2 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 73% · Egal 16% · Oaspete 12%
Goluri / meci
2,6 + 1,0
Peste 2.5
1.62 · forma 60% / 40%
GG
Da 2.25 · Nu 1.58
Analiză Aral Samali - Jayxun
Aral Samali o primește pe Jayxun duminică, 18 octombrie, de la ora 14:00, în Pro League (Uzbekistan). Aral Samali vine într-o formă clar mai bună.
Aral Samali n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 13 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Jayxun are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-6.
S-au mai întâlnit o singură dată recent: Jayxun - Aral Samali 1-4, pe 8 iunie 2026.
Casele o dau favorită pe Aral Samali, la 1.23, cu egalul la 5.70. Fără marja caselor, asta înseamnă 73% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.62, iar GG la 2.25.
Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 2,1 pentru Aral Samali și 0,8 pentru Jayxun. Scorul cel mai probabil e 2-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 66% la victorie, față de 73%.
| Indicator | Aral Samali | Jayxun |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 4-1-0 | 2-0-3 |
| Puncte / meci | 2,60 | 1,20 |
| Goluri marcate (medie) | 13 (2,6) | 5 (1,0) |
| Goluri primite (medie) | 4 (0,8) | 6 (1,2) |
| % Peste 2.5 | 60% | 40% |
| % GG | 60% | 40% |
| Victorii H2H (1 meciuri) | 1 | 0 |
| Goluri estimate (model) | 2,07 | 0,81 |
| Șanse de victorie (model) | 66% | 14% |
Goluri estimate
2,07 - 0,81 · total 2,88
1X2 model
66% · 20% · 14%
Peste 2.5 model
55% · cotă corectă 1.82
GG model
49% · cotă corectă 2.04
Sub 2.5: 45% · Peste 2.5: 55% · total goluri în 90 de minute
| Aral Samali ↓ / Jayxun → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 5,6 | 4,5 | 1,8 | 0,5 | 0,1 | 0,0 |
| 1 | 11,6 | 9,4 | 3,8 | 1,0 | 0,2 | 0,0 |
| 2 | 12,0 | 9,7 | 3,9 | 1,1 | 0,2 | 0,0 |
| 3 | 8,3 | 6,7 | 2,7 | 0,7 | 0,1 | 0,0 |
| 4 | 4,3 | 3,5 | 1,4 | 0,4 | 0,1 | 0,0 |
| 5 | 1,8 | 1,4 | 0,6 | 0,2 | 0,0 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Aral Samali, coloane = goluri Jayxun.
Factori de risc
- Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Victorie Aral Samali: 66% în model, cota corectă ar fi 1.52. La 1.23, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 55%. Cota de 1.62 e sub cea corectă (1.82) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 2-0.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
Ponturi pe meci
0Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Peste / sub 2.5
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 08.06.26 | Jayxun - Aral Samali | - | 1-4 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Aral Samali - Jayxun?
Duminică, 18 octombrie, ora 14:00, ora României.
În ce competiție se joacă Aral Samali - Jayxun?
În Pro League (Uzbekistan).
Unde se joacă Aral Samali - Jayxun?
Pe Turan Stadium, în Nukus, duminică, 18 octombrie, ora 14:00 (ora României).
Cine e favorită în Aral Samali - Jayxun?
Aral Samali, la cota 1.23. Egalul e la 5.70.
Câte goluri se așteaptă în Aral Samali - Jayxun?
În jur de 2,9, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 2-0.