Arabia Saudita · U21 Elite League
Al Faisaly U21 - Al Riyadh SC U21
Goluri pe meci, ultimele 5: Al Faisaly U21 1,2 marcate, 1,8 primite · Al Riyadh SC U21 2,0 marcate, 1,2 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 20% · Egal 21% · Oaspete 59%
Goluri / meci
1,2 + 2,0
Peste 2.5
1.48 · forma 60% / 40%
GG
Da 1.60 · Nu 2.20
Analiză Al Faisaly U21 - Al Riyadh SC U21
Meciul Al Faisaly U21 - Al Riyadh SC U21 se joacă luni, 19 octombrie, de la 18:05 (ora României), în U21 Elite League (Arabia Saudita).
Al Faisaly U21 vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Al Riyadh SC U21 are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 10-6.
Casele o dau favorită pe Al Riyadh SC U21, la 1.53, cu egalul la 4.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 59% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.48, iar GG la 1.60.
Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,2 pentru Al Faisaly U21 și 2,0 pentru Al Riyadh SC U21. Scorul cel mai probabil e 1-1.
| Indicator | Al Faisaly U21 | Al Riyadh SC U21 |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 2-1-2 | 3-1-1 |
| Puncte / meci | 1,40 | 2,00 |
| Goluri marcate (medie) | 6 (1,2) | 10 (2,0) |
| Goluri primite (medie) | 9 (1,8) | 6 (1,2) |
| % Peste 2.5 | 60% | 40% |
| % GG | 40% | 60% |
| Goluri estimate (model) | 1,16 | 1,98 |
| Șanse de victorie (model) | 22% | 56% |
Goluri estimate
1,16 - 1,98 · total 3,14
1X2 model
22% · 22% · 56%
Peste 2.5 model
61% · cotă corectă 1.64
GG model
59% · cotă corectă 1.69
Sub 2.5: 39% · Peste 2.5: 61% · total goluri în 90 de minute
| Al Faisaly . ↓ / Al Riyadh S. → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 4,3 | 8,6 | 8,5 | 5,6 | 2,8 | 1,1 |
| 1 | 5,0 | 9,9 | 9,8 | 6,5 | 3,2 | 1,3 |
| 2 | 2,9 | 5,8 | 5,7 | 3,8 | 1,9 | 0,7 |
| 3 | 1,1 | 2,2 | 2,2 | 1,5 | 0,7 | 0,3 |
| 4 | 0,3 | 0,6 | 0,6 | 0,4 | 0,2 | 0,1 |
| 5 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,0 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Al Faisaly U21, coloane = goluri Al Riyadh SC U21.
Factori de risc
- Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
- Apărare vulnerabilă: Al Faisaly U21. Al Faisaly U21 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Victorie Al Riyadh SC U21: 56% în model, cota corectă ar fi 1.79. La 1.53, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 61%. Cota de 1.48 e sub cea corectă (1.64) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 59% în model, dar la 1.60 plătește sub cota corectă de 1.69. Scorul cel mai probabil: 1-1.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Peste / sub 2.5
Nu avem H2H legat de meciul ăsta.
Întrebări frecvente
La ce oră începe Al Faisaly U21 - Al Riyadh SC U21?
Luni, 19 octombrie, ora 18:05, ora României.
În ce competiție se joacă Al Faisaly U21 - Al Riyadh SC U21?
În U21 Elite League (Arabia Saudita).
Cine e favorită în Al Faisaly U21 - Al Riyadh SC U21?
Al Riyadh SC U21, la cota 1.53. Egalul e la 4.20.
Câte goluri se așteaptă în Al Faisaly U21 - Al Riyadh SC U21?
În jur de 3,1, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-1.