Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

IrlandaIrlanda · National League (F)

Wexford Youths (F) - Treaty United (F)

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

IrlandaNational League (F) · Irlanda Final
Wexford Youths (F)
ÎVÎVE
Final4-2Pauză 2-2
Treaty United (F)
VEÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Wexford Youths (F) 32%Egal 28%Treaty United (F) 40%

Wexford Youths (F) 4-2 Treaty United (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Wexford Youths (F) 4-2 Treaty United (F) (pauză 2-2). Înainte de start, modelul dădea 30% pentru victoria lui Wexford Youths (F), iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG a ieșit (56%). Scorul exact 4-2 avea 0,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (4-6) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Wexford Youths (F)în meciTreaty United (F)
4
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Wexford Youths (F) vs Treaty United (F)

Wexford Youths (F) marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. Treaty United (F) marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,6. La Treaty United (F), doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Wexford Youths (F) 3, egal 1, Treaty United (F) 1.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Wexford Youths (F)ultimele 5Treaty United (F)
1,40
Puncte / meci
1,40
1,6
Goluri marcate / meci
1,6
1,6
Goluri primite / meci
0,6
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
20%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Wexford Youths (F) și ultimele 5 Treaty United (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Wexford Youths (F)2-1-2

Î
Wexford Youths (F) - Athlone Town (F)08.08.26 · National League (F)
0-3
V
Cork City (F) - Wexford Youths (F)25.07.26 · National League (F)
1-3
Î
Sligo Rovers (F) - Wexford Youths (F)11.07.26 · National League (F)
1-0
V
Shamrock Rovers (F) - Wexford Youths (F)27.06.26 · National League (F)
2-4
E
Wexford Youths (F) - Bohemians (F)20.06.26 · National League (F)
1-1

Treaty United (F)2-1-2

V
Treaty United (F) - Cork City (F)08.08.26 · National League (F)
5-0
E
Treaty United (F) - Shelbourne (F)25.07.26 · National League (F)
1-1
Î
Shamrock Rovers (F) - Treaty United (F)18.07.26 · National League (F)
1-0
V
Peamount United (F) - Treaty United (F)11.07.26 · National League (F)
0-2
Î
Galway United (F) - Treaty United (F)04.07.26 · Cupa FAI (F)
1-0

Întâlniri directe Wexford Youths (F) - Treaty United (F)

Wexford Youths (F) 3Egal 1Treaty United (F) 1
E
Treaty United (F) - Wexford Youths (F)23.05.2026 · pauză 1-1
1-1

V/E/Î din perspectiva Wexford Youths (F). 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Wexford Youths (F) - Treaty United (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Wexford Youths (F)2.8032% fără marjă
X · Egal3.2028% fără marjă
2 · Treaty United (F)2.2740% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.43
X2 1.42
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.72

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.20

Analiza de dinainte de meci

Wexford Youths (F) - Treaty United (F) s-a jucat sâmbătă, 15 august, în National League (F) (Irlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Wexford Youths (F) vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Treaty United (F) are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 8-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Wexford Youths (F) a câștigat de 3 ori, Treaty United (F) o dată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Treaty United (F) - Wexford Youths (F) 1-1, pe 23 mai 2026.

La case, diferența e mică: Wexford Youths (F) are cota 2.80, Treaty United (F) 2.27. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.72, iar GG la 1.60.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Wexford Youths (F) și 1,6 pentru Treaty United (F). Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Cota 1.42 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 77%. Cota de 1.20 e sub cea corectă (1.30) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Wexford Youths (F) - Treaty United (F)

Goluri estimate: 1,22 Wexford Youths (F) și 1,55 Treaty United (F), total 2,77. 1X2 în model: 30% · 25% · 45%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,8%0-19,7%1-29,2%1-07,6%0-27,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Wexford Youths (F). Wexford Youths (F) a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-2
Pauză2-2
Cornere4-6
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startTreaty United (F) · 2.27
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Wexford Youths (F) - Treaty United (F)?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 4-2.

În ce competiție s-a jucat Wexford Youths (F) - Treaty United (F)?

În National League (F) (Irlanda).

Unde s-a jucat Wexford Youths (F) - Treaty United (F)?

Pe Ferrycarrig park, în Newcastle, Crossabeg, sâmbătă, 15 august, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Wexford Youths (F) - Treaty United (F)?

Niciuna clar: cotele erau 2.80 la gazde și 2.27 la oaspeți. Meciul s-a terminat 4-2.

Câte goluri s-au marcat în Wexford Youths (F) - Treaty United (F)?

6 goluri, scor final 4-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din National League (F)

Toată liga →