Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

IrlandaIrlanda · National League (F)

Waterford FC (F) - Peamount United (F)

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

IrlandaNational League (F) · Irlanda Final
Waterford FC (F)
ÎÎEEÎ
Final3-5Pauză 1-4
Peamount United (F)
ÎÎEÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Waterford FC (F) 20%Egal 23%Peamount United (F) 58%

Waterford FC (F) 3-5 Peamount United (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Waterford FC (F) 3-5 Peamount United (F) (pauză 1-4). Înainte de start, modelul dădea 50% pentru victoria lui Peamount United (F), iar cotele fără marjă 58%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 8 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 57%), iar GG a ieșit (58%). Scorul exact 3-5 avea 0,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (0-4) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Waterford FC (F)în meciPeamount United (F)
0
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Waterford FC (F) vs Peamount United (F)

Waterford FC (F) marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,8. Peamount United (F) marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,4. În directe, Waterford FC (F) nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Waterford FC (F)ultimele 5Peamount United (F)
0,40
Puncte / meci
0,80
0,4
Goluri marcate / meci
1,4
1,8
Goluri primite / meci
2,4
0
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Waterford FC (F) și ultimele 5 Peamount United (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Waterford FC (F)0-2-3

Î
Shelbourne (F) - Waterford FC (F)11.07.26 · National League (F)
3-0
Î
Waterford FC (F) - Sligo Rovers (F)04.07.26 · Cupa FAI (F)
1-2
E
Waterford FC (F) - Cork City (F)27.06.26 · National League (F)
0-0
E
Galway United (F) - Waterford FC (F)20.06.26 · National League (F)
1-1
Î
Waterford FC (F) - Shamrock Rovers (F)26.05.26 · National League (F)
0-3

Peamount United (F)1-1-3

Î
Peamount United (F) - Treaty United (F)11.07.26 · National League (F)
0-2
Î
Peamount United (F) - Athlone Town (F)04.07.26 · Cupa FAI (F)
0-2
E
Galway United (F) - Peamount United (F)27.06.26 · All-Island Cup
1-1
Î
Cork City (F) - Peamount United (F)20.06.26 · National League (F)
6-0
V
Peamount United (F) - Lisburn Rangers (F)30.05.26 · All-Island Cup
6-1

Întâlniri directe Waterford FC (F) - Peamount United (F)

Waterford FC (F) 0Egal 0Peamount United (F) 3
Î
Peamount United (F) - Waterford FC (F)28.03.2026 · pauză 3-0
3-0

V/E/Î din perspectiva Waterford FC (F). 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Waterford FC (F) - Peamount United (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Waterford FC (F)4.6020% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Peamount United (F)1.5658% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 2.05
X2 1.14
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.15
Peste 2.5 1.61

Ambele marchează

GG Da 1.66
GG Nu 2.10

Analiza de dinainte de meci

Waterford FC (F) - Peamount United (F) s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în National League (F) (Irlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Waterford FC (F) n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 2 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Peamount United (F) are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 7-12.

În ultimele 3 întâlniri directe, Waterford FC (F) a câștigat niciodată, Peamount United (F) de 3 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Peamount United (F) - Waterford FC (F) 3-0, pe 28 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Peamount United (F), la 1.56, cu egalul la 3.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 58% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.61, iar GG la 1.66.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Waterford FC (F) și 1,8 pentru Peamount United (F). Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Peamount United (F) are 50% în model, dar la 1.56 plătește sub cota corectă de 2.00. Peste 2.5 goluri: 57% în model, cota corectă ar fi 1.75. La 1.61, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 58%. Cota de 1.66 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Waterford FC (F) - Peamount United (F)

Goluri estimate: 1,22 Waterford FC (F) și 1,77 Peamount United (F), total 2,99. 1X2 în model: 26% · 24% · 50%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-110,9%1-29,6%0-18,9%0-27,9%2-16,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Waterford FC (F). Waterford FC (F) a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Waterford FC (F). Waterford FC (F) a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Apărare vulnerabilă: Peamount United (F). Peamount United (F) a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Peamount United (F) e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-5
Pauză1-4
Cornere0-4
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startPeamount United (F) · 1.56
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Waterford FC (F) - Peamount United (F)?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 3-5.

În ce competiție s-a jucat Waterford FC (F) - Peamount United (F)?

În National League (F) (Irlanda).

Unde s-a jucat Waterford FC (F) - Peamount United (F)?

Pe Centrul Regional Sportiv Waterford, sâmbătă, 18 iulie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Waterford FC (F) - Peamount United (F)?

Peamount United (F) pleca favorită, la cota 1.56. Meciul s-a terminat 3-5.

Câte goluri s-au marcat în Waterford FC (F) - Peamount United (F)?

8 goluri, scor final 3-5. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din National League (F)

Toată liga →