Vilankulo FC - CD Maxaquene
Goluri pe meci, ultimele 5: Vilankulo FC 1,0 marcate, 0,8 primite · CD Maxaquene 0,2 marcate, 1,4 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 52% · Egal 28% · Oaspete 20%
Goluri / meci
1,0 + 0,2
Peste 2.5
2.35 · forma 20% / 40%
GG
Da 2.22 · Nu 1.59
Analiză Vilankulo FC - CD Maxaquene
Vilankulo FC o primește pe CD Maxaquene duminică, 18 octombrie, de la ora 16:00, în Mocambola (Mozambic).
Vilankulo FC vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. CD Maxaquene n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 1-7.
S-au mai întâlnit o singură dată recent: CD Maxaquene - Vilankulo FC 1-1, pe 16 iulie 2026.
Casele o dau favorită pe Vilankulo FC, la 1.74, cu egalul la 3.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 52% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.35, iar GG la 2.22.
Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,3 pentru Vilankulo FC și 0,7 pentru CD Maxaquene. Scorul cel mai probabil e 1-0.
| Indicator | Vilankulo FC | CD Maxaquene |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 2-1-2 | 0-2-3 |
| Puncte / meci | 1,40 | 0,40 |
| Goluri marcate (medie) | 5 (1,0) | 1 (0,2) |
| Goluri primite (medie) | 4 (0,8) | 7 (1,4) |
| % Peste 2.5 | 20% | 40% |
| % GG | 20% | 20% |
| Victorii H2H (1 meciuri) | 0 | 0 |
| Goluri estimate (model) | 1,32 | 0,65 |
| Șanse de victorie (model) | 53% | 18% |
Goluri estimate
1,32 - 0,65 · total 1,97
1X2 model
53% · 29% · 18%
Peste 2.5 model
32% · cotă corectă 3.13
GG model
35% · cotă corectă 2.86
Sub 2.5: 68% · Peste 2.5: 32% · total goluri în 90 de minute
| Vilankulo FC ↓ / CD Maxaquene → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 13,9 | 9,1 | 2,9 | 0,6 | 0,1 | 0,0 |
| 1 | 18,4 | 12,0 | 3,9 | 0,8 | 0,1 | 0,0 |
| 2 | 12,1 | 7,9 | 2,6 | 0,6 | 0,1 | 0,0 |
| 3 | 5,3 | 3,5 | 1,1 | 0,2 | 0,0 | 0,0 |
| 4 | 1,8 | 1,1 | 0,4 | 0,1 | 0,0 | 0,0 |
| 5 | 0,5 | 0,3 | 0,1 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Vilankulo FC, coloane = goluri CD Maxaquene.
Factori de risc
- Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
- Atac anemic: CD Maxaquene. CD Maxaquene a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
- Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,7 goluri, după cote 2,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Victorie Vilankulo FC: 53% în model, cota corectă ar fi 1.89. La 1.74, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 68%. Cota de 1.50 e corectă, fără plus. Nu marchează ambele (NG) are 65% în model, iar 1.59 e aproape de cota corectă (1.54). Scorul cel mai probabil: 1-0.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Peste / sub 2.5
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 16.07.26 | CD Maxaquene - Vilankulo FC | 0-0 | 1-1 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Vilankulo FC - CD Maxaquene?
Duminică, 18 octombrie, ora 16:00, ora României.
În ce competiție se joacă Vilankulo FC - CD Maxaquene?
În Mocambola (Mozambic).
Cine e favorită în Vilankulo FC - CD Maxaquene?
Vilankulo FC, la cota 1.74. Egalul e la 3.20.
Câte goluri se așteaptă în Vilankulo FC - CD Maxaquene?
În jur de 2,0, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-0.