Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

IrlandaIrlanda · National League (F)

Sligo Rovers (F) - DLR Waves (F)

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

IrlandaNational League (F) · Irlanda Final
Sligo Rovers (F)
VVEEV
Final3-1Pauză 2-0
DLR Waves (F)
VÎÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Sligo Rovers (F) 53%Egal 25%DLR Waves (F) 21%

Sligo Rovers (F) 3-1 DLR Waves (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Sligo Rovers (F) 3-1 DLR Waves (F) (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 59% pentru victoria lui Sligo Rovers (F), iar cotele fără marjă 53%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG a ieșit (48%). Scorul exact 3-1 avea 5,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Sligo Rovers (F)în meciDLR Waves (F)
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Sligo Rovers (F) vs DLR Waves (F)

Sligo Rovers (F) marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,8. DLR Waves (F) marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,6. În directe, Sligo Rovers (F) nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~2,7goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
48%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Sligo Rovers (F)ultimele 5DLR Waves (F)
2,20
Puncte / meci
0,80
2,0
Goluri marcate / meci
0,6
0,8
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
5

Ultimele 5 meciuri Sligo Rovers (F) și ultimele 5 DLR Waves (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Sligo Rovers (F)3-2-0

V
Sligo Rovers (F) - Wexford Youths (F)11.07.26 · National League (F)
1-0
V
Waterford FC (F) - Sligo Rovers (F)04.07.26 · Cupa FAI (F)
1-2
E
Treaty United (F) - Sligo Rovers (F)27.06.26 · National League (F)
1-1
E
Shelbourne (F) - Sligo Rovers (F)20.06.26 · National League (F)
2-2
V
Sligo Rovers (F) - Cork City (F)23.05.26 · National League (F)
4-0

DLR Waves (F)1-1-3

V
DLR Waves (F) - Bohemians (F)11.07.26 · National League (F)
2-1
Î
Cork City (F) - DLR Waves (F)05.07.26 · Cupa FAI (F)
1-0
Î
DLR Waves (F) - Treaty United (F)20.06.26 · National League (F)
0-3
Î
Shamrock Rovers (F) - DLR Waves (F)23.05.26 · National League (F)
2-0
E
DLR Waves (F) - Cork City (F)16.05.26 · National League (F)
1-1

Întâlniri directe Sligo Rovers (F) - DLR Waves (F)

Sligo Rovers (F) 0Egal 0DLR Waves (F) 5
Î
DLR Waves (F) - Sligo Rovers (F)19.04.2026 · pauză 1-0
2-0
Î
Sligo Rovers (F) - DLR Waves (F)07.09.2024 · pauză 0-2
0-4

V/E/Î din perspectiva Sligo Rovers (F). 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Sligo Rovers (F) - DLR Waves (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Sligo Rovers (F)1.6953% fără marjă
X · Egal3.5525% fără marjă
2 · DLR Waves (F)4.2521% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.12
X2 2.02
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.75

Ambele marchează

GG Da 1.77
GG Nu 1.95

Analiza de dinainte de meci

Sligo Rovers (F) - DLR Waves (F) s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în National League (F) (Irlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Sligo Rovers (F) n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 10-4. DLR Waves (F) vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 8.

În ultimele 5 întâlniri directe, Sligo Rovers (F) a câștigat niciodată, DLR Waves (F) de 5 ori. Ultima: DLR Waves (F) - Sligo Rovers (F) 2-0, pe 19 aprilie 2026.

Sligo Rovers (F) pleacă favorită, la cota 1.69. Egalul e la 3.55, iar DLR Waves (F) la 4.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.75, iar GG la 1.77.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,8 pentru Sligo Rovers (F) și 0,9 pentru DLR Waves (F). Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Sligo Rovers (F): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Cota 1.69 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 74%. Cota de 1.21 e sub cea corectă (1.35) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Sligo Rovers (F) - DLR Waves (F)

Goluri estimate: 1,78 Sligo Rovers (F) și 0,87 DLR Waves (F), total 2,65. 1X2 în model: 59% · 23% · 18%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 48% (cotă corectă 2.08). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-012,6%2-011,2%1-110,9%2-19,7%0-07,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: DLR Waves (F). DLR Waves (F) a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză2-0
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startSligo Rovers (F) · 1.69
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Sligo Rovers (F) - DLR Waves (F)?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Sligo Rovers (F) - DLR Waves (F)?

În National League (F) (Irlanda).

Unde s-a jucat Sligo Rovers (F) - DLR Waves (F)?

Pe The Showgrounds, în Sligo, sâmbătă, 18 iulie, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Sligo Rovers (F) - DLR Waves (F)?

Sligo Rovers (F) pleca favorită, la cota 1.69. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Sligo Rovers (F) - DLR Waves (F)?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din National League (F)

Toată liga →