Thailanda
Royal Thai Air Force FC - Ang Thong FC
Goluri pe meci, ultimele 5: Royal Thai Air Force FC 2,6 marcate, 2,6 primite · Ang Thong FC 1,8 marcate, 0,6 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 42% · Egal 27% · Oaspete 31%
Goluri / meci
2,6 + 1,8
Peste 2.5
1.78 · forma 100% / 60%
GG
Da 1.65 · Nu 2.05
Analiză Royal Thai Air Force FC - Ang Thong FC
Royal Thai Air Force FC - Ang Thong FC se joacă acum, în Thailanda. Analiza e cea de dinainte de start.
În ultimele 5 meciuri, Royal Thai Air Force FC are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 13-13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Ang Thong FC n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 9 goluri și a primit 3.
S-au mai întâlnit o singură dată recent: Royal Thai Air Force FC - Ang Thong FC 4-2, pe 17 ianuarie 2026.
Royal Thai Air Force FC pleacă favorită, la cota 2.12. Egalul e la 3.30, iar Ang Thong FC la 2.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.78, iar GG la 1.65.
După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru Royal Thai Air Force FC și 1,7 pentru Ang Thong FC. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 35% la victorie, față de 42%.
| Indicator | Royal Thai Air Force FC | Ang Thong FC |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 2-0-3 | 4-1-0 |
| Puncte / meci | 1,20 | 2,60 |
| Goluri marcate (medie) | 13 (2,6) | 9 (1,8) |
| Goluri primite (medie) | 13 (2,6) | 3 (0,6) |
| % Peste 2.5 | 100% | 60% |
| % GG | 100% | 40% |
| Victorii H2H (1 meciuri) | 1 | 0 |
| Goluri estimate (model) | 1,55 | 1,72 |
| Șanse de victorie (model) | 35% | 42% |
Goluri estimate
1,55 - 1,72 · total 3,27
1X2 model
35% · 23% · 42%
Peste 2.5 model
63% · cotă corectă 1.59
GG model
65% · cotă corectă 1.54
Sub 2.5: 37% · Peste 2.5: 63% · total goluri în 90 de minute
| Royal Thai . ↓ / Ang Thong FC → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 3,8 | 6,5 | 5,6 | 3,2 | 1,4 | 0,5 |
| 1 | 5,9 | 10,1 | 8,7 | 5,0 | 2,1 | 0,7 |
| 2 | 4,6 | 7,9 | 6,8 | 3,9 | 1,7 | 0,6 |
| 3 | 2,4 | 4,1 | 3,5 | 2,0 | 0,9 | 0,3 |
| 4 | 0,9 | 1,6 | 1,4 | 0,8 | 0,3 | 0,1 |
| 5 | 0,3 | 0,5 | 0,4 | 0,2 | 0,1 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Royal Thai Air Force FC, coloane = goluri Ang Thong FC.
Factori de risc
- Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
- Apărare vulnerabilă: Royal Thai Air Force FC. Royal Thai Air Force FC a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
- Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,8 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Niciun rezultat nu iese clar în față: Royal Thai Air Force FC are 35%, Ang Thong FC 42%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 63%. Cota de 1.78 e peste cea corectă (1.59). Ambele marchează (GG) merită privit: 65% în model, iar 1.65 plătește peste cota corectă de 1.54. Scorul cel mai probabil: 1-1.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
Ponturi pe meci
0Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Peste / sub 2.5
Pauză 1.5
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 17.01.26 | Royal Thai Air Force FC - Ang Thong FC | - | 4-2 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Royal Thai Air Force FC - Ang Thong FC?
Duminică, 18 octombrie, ora 11:30, ora României.
În ce competiție se joacă Royal Thai Air Force FC - Ang Thong FC?
În Thailanda.
Cine e favorită în Royal Thai Air Force FC - Ang Thong FC?
Royal Thai Air Force FC, la cota 2.12. Egalul e la 3.30.
Câte goluri se așteaptă în Royal Thai Air Force FC - Ang Thong FC?
În jur de 3,3, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-1.