Olympique Club de Safi - Ittihad Khemisset
Goluri pe meci, ultimele 5: Olympique Club de Safi 0,4 marcate, 0,8 primite · Ittihad Khemisset 1,3 marcate, 0,8 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 42% · Egal 32% · Oaspete 26%
Goluri / meci
0,4 + 1,3
Peste 2.5
2.67 · forma 0% / 50%
GG
Da 2.27 · Nu 1.56
Analiză Olympique Club de Safi - Ittihad Khemisset
Meciul Olympique Club de Safi - Ittihad Khemisset se joacă duminică, 18 octombrie, de la 20:00 (ora României), în Botola 2 (Maroc). Olympique Club de Safi pleacă favorită, deși are o singură victorie în ultimele 5 meciuri.
Olympique Club de Safi vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 2 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. În ultimele 4 meciuri, Ittihad Khemisset are trei victorii și o înfrângere. Golaveraj: 5-3.
Casele o dau favorită pe Olympique Club de Safi, la 2.15, cu egalul la 2.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.67, iar GG la 2.27.
Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,9 pentru Olympique Club de Safi și 1,0 pentru Ittihad Khemisset. Scorul cel mai probabil e 0-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 32% la victorie, față de 42%.
| Indicator | Olympique Club de Safi | Ittihad Khemisset |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 4 |
| V-E-Î | 1-2-2 | 3-0-1 |
| Puncte / meci | 1,00 | 2,25 |
| Goluri marcate (medie) | 2 (0,4) | 5 (1,3) |
| Goluri primite (medie) | 4 (0,8) | 3 (0,8) |
| % Peste 2.5 | 0% | 50% |
| % GG | 20% | 50% |
| Goluri estimate (model) | 0,88 | 0,95 |
| Șanse de victorie (model) | 32% | 36% |
Goluri estimate
0,88 - 0,95 · total 1,83
1X2 model
32% · 32% · 36%
Peste 2.5 model
28% · cotă corectă 3.57
GG model
36% · cotă corectă 2.78
Sub 2.5: 72% · Peste 2.5: 28% · total goluri în 90 de minute
| Olympique C. ↓ / Ittihad Khe. → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 16,0 | 15,2 | 7,2 | 2,3 | 0,5 | 0,1 |
| 1 | 14,1 | 13,4 | 6,4 | 2,0 | 0,5 | 0,1 |
| 2 | 6,2 | 5,9 | 2,8 | 0,9 | 0,2 | 0,0 |
| 3 | 1,8 | 1,7 | 0,8 | 0,3 | 0,1 | 0,0 |
| 4 | 0,4 | 0,4 | 0,2 | 0,1 | 0,0 | 0,0 |
| 5 | 0,1 | 0,1 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Olympique Club de Safi, coloane = goluri Ittihad Khemisset.
Factori de risc
- Eșantion mic. Avem puține meciuri recente (5 pentru Olympique Club de Safi, 4 pentru Ittihad Khemisset). Mediile de goluri se pot mișca mult de la un meci la altul.
- Atac anemic: Olympique Club de Safi. Olympique Club de Safi a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
- Favorit fără formă. Olympique Club de Safi e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Egal plauzibil. Modelul dă egalului 32%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Șansă dublă X2 merită privit: 68% în model, iar 1.55 plătește peste cota corectă de 1.47. Sub 2.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. Cota 1.37 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 64%. Cota de 1.56 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 0-0.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Peste / sub 2.5
Nu avem H2H legat de meciul ăsta.
Întrebări frecvente
La ce oră începe Olympique Club de Safi - Ittihad Khemisset?
Duminică, 18 octombrie, ora 20:00, ora României.
În ce competiție se joacă Olympique Club de Safi - Ittihad Khemisset?
În Botola 2 (Maroc). Celelalte meciuri din competiție sunt mai jos.
Cine e favorită în Olympique Club de Safi - Ittihad Khemisset?
Olympique Club de Safi, la cota 2.15. Egalul e la 2.80.
Câte goluri se așteaptă în Olympique Club de Safi - Ittihad Khemisset?
În jur de 1,8, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 0-0.