OFI Crete (F) - Pyrgos AFC
Goluri pe meci, ultimele 5: OFI Crete (F) 1,4 marcate, 1,4 primite · Pyrgos AFC 0,0 marcate, 2,7 primite
1X2, fără marjă
Gazdă 43% · Egal 23% · Oaspete 34%
Goluri / meci
1,4 + 0,0
Peste 2.5
1.37 · forma 80% / 33%
GG
Da 1.39 · Nu 2.77
Analiză OFI Crete (F) - Pyrgos AFC
Meciul OFI Crete (F) - Pyrgos AFC se joacă duminică, 18 octombrie, de la 16:00 (ora României), în Super League (F) (Grecia).
În ultimele 5 meciuri, OFI Crete (F) are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 7-7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Pyrgos AFC n-a câștigat niciunul dintre ultimele 3 meciuri: trei înfrângeri. A marcat 0 goluri și a primit 8.
OFI Crete (F) pleacă favorită, la cota 2.10. Egalul e la 3.90, iar Pyrgos AFC la 2.67. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.37, iar GG la 1.39.
După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,9 pentru OFI Crete (F) și 1,2 pentru Pyrgos AFC. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 56% la victorie, față de 43%.
| Indicator | OFI Crete (F) | Pyrgos AFC |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 3 |
| V-E-Î | 2-0-3 | 0-0-3 |
| Puncte / meci | 1,20 | 0,00 |
| Goluri marcate (medie) | 7 (1,4) | 0 (0,0) |
| Goluri primite (medie) | 7 (1,4) | 8 (2,7) |
| % Peste 2.5 | 80% | 33% |
| % GG | 40% | 0% |
| Goluri estimate (model) | 1,93 | 1,15 |
| Șanse de victorie (model) | 56% | 22% |
Goluri estimate
1,93 - 1,15 · total 3,08
1X2 model
56% · 22% · 22%
Peste 2.5 model
59% · cotă corectă 1.69
GG model
58% · cotă corectă 1.72
Sub 2.5: 41% · Peste 2.5: 59% · total goluri în 90 de minute
| OFI Crete (. ↓ / Pyrgos AFC → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 4,6 | 5,3 | 3,0 | 1,2 | 0,3 | 0,1 |
| 1 | 8,9 | 10,2 | 5,9 | 2,2 | 0,6 | 0,1 |
| 2 | 8,6 | 9,8 | 5,7 | 2,2 | 0,6 | 0,1 |
| 3 | 5,5 | 6,3 | 3,6 | 1,4 | 0,4 | 0,1 |
| 4 | 2,7 | 3,1 | 1,8 | 0,7 | 0,2 | 0,0 |
| 5 | 1,0 | 1,2 | 0,7 | 0,3 | 0,1 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri OFI Crete (F), coloane = goluri Pyrgos AFC.
Factori de risc
- Eșantion mic. Avem puține meciuri recente (5 pentru OFI Crete (F), 3 pentru Pyrgos AFC). Mediile de goluri se pot mișca mult de la un meci la altul.
- Apărare vulnerabilă: Pyrgos AFC. Pyrgos AFC a primit 8 goluri în ultimele 3 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
- Atac anemic: Pyrgos AFC. Pyrgos AFC a marcat doar 0 în ultimele 3 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
- Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,7 goluri, după cote 3,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
- Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
- Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.
Verdict
Pentru victorie OFI Crete (F), modelul calculează 56%. Cota de 2.10 e peste cea corectă (1.79). Peste 2.5 goluri are 59% în model, dar la 1.37 plătește sub cota corectă de 1.69. Ambele marchează (GG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.39, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1. Pontul publicat pe meci este GG Nu la 2.77, pentru care modelul calculează 42%.
gazdă deplasare · din ultimele meciuri ale fiecărei echipe
GG
Peste / sub 2.5
Nu avem H2H legat de meciul ăsta.
Întrebări frecvente
La ce oră începe OFI Crete (F) - Pyrgos AFC?
Duminică, 18 octombrie, ora 16:00, ora României.
În ce competiție se joacă OFI Crete (F) - Pyrgos AFC?
În Super League (F) (Grecia). Celelalte meciuri din competiție sunt mai jos.
Cine e favorită în OFI Crete (F) - Pyrgos AFC?
OFI Crete (F), la cota 2.10. Egalul e la 3.90.
Câte goluri se așteaptă în OFI Crete (F) - Pyrgos AFC?
În jur de 3,1, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-1.