Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

SUASUA · USL Championship

Brooklyn FC - San Antonio

Statistici și rezultat final · duminică, 26 iulie

SUAUSL Championship · SUA Final
Brooklyn FC
ÎEEVÎ
Final0-1Pauză 0-1
San Antonio
VÎVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Brooklyn FC 40%Egal 27%San Antonio 33%

Brooklyn FC 0-1 San Antonio: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Brooklyn FC 0-1 San Antonio (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 39% pentru victoria lui San Antonio, iar cotele fără marjă 33%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG n-a ieșit (NG avea 53%). Scorul exact 0-1 avea 12,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (5-6) și 7 cartonașe galbene (3-4).

Brooklyn FCîn meciSan Antonio
5
Cornere
6
3
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Brooklyn FC vs San Antonio

Brooklyn FC marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,2. San Antonio marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,6. La Brooklyn FC, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,3goluri estimate
41%peste 2,5 goluri
47%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Brooklyn FCultimele 5San Antonio
1,00
Puncte / meci
2,00
1,0
Goluri marcate / meci
1,2
1,2
Goluri primite / meci
0,6
1
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Brooklyn FC și ultimele 5 San Antonio, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Brooklyn FC1-2-2

Î
Brooklyn FC - San Antonio26.07.26 · USL Championship
0-1
E
Sporting Jax - Brooklyn FC19.07.26 · USL Championship
2-2
E
Rhode Island FC - Brooklyn FC12.07.26 · Cupa USL
1-1
V
Pittsburgh Riverhounds - Brooklyn FC05.07.26 · USL Championship
0-2
Î
Brooklyn FC - Tampa Bay Rowdies21.06.26 · USL Championship
0-2

San Antonio3-1-1

V
Brooklyn FC - San Antonio26.07.26 · USL Championship
0-1
Î
San Antonio - Las Vegas Lights19.07.26 · USL Championship
1-2
V
San Antonio - Chattanooga Red Wolves12.07.26 · Cupa USL
2-0
E
San Antonio - Monterey Bay05.07.26 · USL Championship
0-0
V
Colorado Springs Switchbacks - San Antonio25.06.26 · USL Championship
1-2

Întâlniri directe Brooklyn FC - San Antonio

Brooklyn FC 0Egal 0San Antonio 1
Î
Brooklyn FC - San Antonio26.07.2026 · pauză 0-1
0-1

V/E/Î din perspectiva Brooklyn FC. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Brooklyn FC - San Antonio

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Brooklyn FC2.3240% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · San Antonio2.7533% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.39
X2 1.48
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.25
Sub 2.5 1.82
Peste 2.5 1.88

Ambele marchează

GG Da 1.71
GG Nu 2.02

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.38
Pauză peste 1.5 2.67

Analiza de dinainte de meci

Brooklyn FC - San Antonio s-a jucat duminică, 26 iulie, în USL Championship (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Brooklyn FC vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, San Antonio are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 6-3.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Brooklyn FC - San Antonio 0-1, pe 26 iulie 2026.

La case, diferența e mică: Brooklyn FC are cota 2.32, San Antonio 2.75. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.88, iar GG la 1.71.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,1 pentru Brooklyn FC și 1,2 pentru San Antonio. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 33% la victorie, față de 40%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Brooklyn FC are 33%, San Antonio 39%. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 59%. Cota de 1.82 e peste cea corectă (1.69). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Brooklyn FC - San Antonio

Goluri estimate: 1,09 Brooklyn FC și 1,23 San Antonio, total 2,32. 1X2 în model: 33% · 28% · 39%. Peste 2,5: 41% (cotă corectă 2.44). GG: 47% (cotă corectă 2.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
26%2
20%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 59% · peste 2,5: 41% (verde).

Scoruri probabile

1-113,2%0-112,1%1-010,7%0-09,8%1-28,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,0 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere5-6
Cartonașe galbene3-4
Favorită la startBrooklyn FC · 2.32
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Brooklyn FC - San Antonio?

S-a jucat duminică, 26 iulie, ora 02:47 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Brooklyn FC - San Antonio?

În USL Championship (SUA).

Cine era favorită în Brooklyn FC - San Antonio?

Niciuna clar: cotele erau 2.32 la gazde și 2.75 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Brooklyn FC - San Antonio?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din USL Championship

Toată liga →