Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

IrlandaIrlanda · National League (F)

Athlone Town (F) - Bohemians (F)

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

IrlandaNational League (F) · Irlanda Final
Athlone Town (F)
VVVÎV
Final3-0Pauză 1-0
Bohemians (F)
ÎEEEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Athlone Town (F) 74%Egal 17%Bohemians (F) 10%

Athlone Town (F) 3-0 Bohemians (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Athlone Town (F) 3-0 Bohemians (F) (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 70% pentru victoria lui Athlone Town (F), iar cotele fără marjă 74%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG n-a ieșit (NG avea 58%). Scorul exact 3-0 avea 9,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (7-1) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Athlone Town (F)în meciBohemians (F)
7
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Athlone Town (F) vs Bohemians (F)

Athlone Town (F) marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,6. Bohemians (F) marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,6. În directe, Bohemians (F) nu a câștigat niciuna dintre ultimele 6 întâlniri.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
42%ambele marchează
2-0scorul cel mai probabil
Athlone Town (F)ultimele 5Bohemians (F)
2,40
Puncte / meci
0,60
2,0
Goluri marcate / meci
0,6
0,6
Goluri primite / meci
1,6
4
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
60%
5
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Athlone Town (F) și ultimele 5 Bohemians (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Athlone Town (F)4-0-1

V
Cork City (F) - Athlone Town (F)11.07.26 · National League (F)
0-3
V
Peamount United (F) - Athlone Town (F)04.07.26 · Cupa FAI (F)
0-2
V
Athlone Town (F) - Shamrock Rovers (F)20.06.26 · National League (F)
3-1
Î
Galway United (F) - Athlone Town (F)23.05.26 · National League (F)
2-1
V
Athlone Town (F) - Treaty United (F)16.05.26 · National League (F)
1-0

Bohemians (F)0-3-2

Î
DLR Waves (F) - Bohemians (F)11.07.26 · National League (F)
2-1
E
Wexford Youths (F) - Bohemians (F)20.06.26 · National League (F)
1-1
E
Bohemians (F) - Waterford FC (F)23.05.26 · National League (F)
0-0
E
Shamrock Rovers (F) - Bohemians (F)16.05.26 · National League (F)
0-0
Î
Sligo Rovers (F) - Bohemians (F)02.05.26 · National League (F)
5-1

Întâlniri directe Athlone Town (F) - Bohemians (F)

Athlone Town (F) 5Egal 1Bohemians (F) 0
V
Bohemians (F) - Athlone Town (F)28.03.2026 · pauză 1-1
2-5
V
Athlone Town (F) - Bohemians (F)19.10.2025 · pauză 2-1
3-2
V
Athlone Town (F) - Bohemians (F)29.03.2025 · pauză 1-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Athlone Town (F). 3 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Athlone Town (F) - Bohemians (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Athlone Town (F)1.2174% fără marjă
X · Egal5.4017% fără marjă
2 · Bohemians (F)9.1010% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X —
X2 4.45
12 1.06

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.25
Peste 2.5 1.56

Ambele marchează

GG Da 2.77
GG Nu 1.39

Analiza de dinainte de meci

Athlone Town (F) - Bohemians (F) s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în National League (F) (Irlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Athlone Town (F) vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 3. Bohemians (F) n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 3-8.

În ultimele 6 întâlniri directe, Athlone Town (F) a câștigat de 5 ori, Bohemians (F) niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Bohemians (F) - Athlone Town (F) 2-5, pe 28 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Athlone Town (F), la 1.21, cu egalul la 5.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 74% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.56, iar GG la 2.77.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 2,1 pentru Athlone Town (F) și 0,7 pentru Bohemians (F). Scorul cel mai probabil e 2-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Athlone Town (F): 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. La 1.21, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.15 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Nu marchează ambele (NG) are 58% în model, dar la 1.39 plătește sub cota corectă de 1.72. Scorul cel mai probabil: 2-0.

Probabilități Athlone Town (F) - Bohemians (F)

Goluri estimate: 2,07 Athlone Town (F) și 0,66 Bohemians (F), total 2,73. 1X2 în model: 70% · 19% · 11%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 42% (cotă corectă 2.38). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

2-014,0%1-013,5%3-09,6%2-19,2%1-18,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Bohemians (F). Bohemians (F) a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,4 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză1-0
Cornere7-1
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startAthlone Town (F) · 1.21
Goluri estimate~2,7
Scor probabil2-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Athlone Town (F) - Bohemians (F)?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Athlone Town (F) - Bohemians (F)?

În National League (F) (Irlanda).

Unde s-a jucat Athlone Town (F) - Bohemians (F)?

Pe Stadionul Athlone Town, sâmbătă, 18 iulie, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Athlone Town (F) - Bohemians (F)?

Athlone Town (F) pleca favorită, la cota 1.21. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Athlone Town (F) - Bohemians (F)?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din National League (F)

Toată liga →