Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

SUASUA · USL League One

Westchester SC - Spokane Velocity

Statistici și rezultat final · duminică, 30 august

SUAUSL League One · SUA Final
Westchester SC
EVÎEV
Final1-3Pauză 1-2
Spokane Velocity
VÎEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Westchester SC 34%Egal 27%Spokane Velocity 39%

Westchester SC 1-3 Spokane Velocity: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Westchester SC 1-3 Spokane Velocity (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 42% pentru victoria lui Spokane Velocity, iar cotele fără marjă 39%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 57%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 1-3 avea 4,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (5-2) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Westchester SCîn meciSpokane Velocity
5
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Westchester SC vs Spokane Velocity

Westchester SC marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2. Spokane Velocity marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,2. La Spokane Velocity, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Westchester SC nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Westchester SCultimele 5Spokane Velocity
1,60
Puncte / meci
2,00
1,6
Goluri marcate / meci
2,2
1,2
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri Westchester SC și ultimele 5 Spokane Velocity, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Westchester SC2-2-1

E
Corpus Christi - Westchester SC23.08.26 · USL League One
2-2
V
Westchester SC - FC Naples16.08.26 · USL League One
3-2
Î
Forward Madison - Westchester SC02.08.26 · USL League One
2-0
E
AV Alta FC - Westchester SC26.07.26 · USL League One
0-0
V
Westchester SC - NY Cosmos23.07.26 · USL League One
3-0

Spokane Velocity3-1-1

V
Spokane Velocity - Greenville Triumph23.08.26 · USL League One
2-1
Î
Spokane Velocity - Corpus Christi16.08.26 · USL League One
2-3
V
Spokane Velocity - Fort Wayne26.07.26 · USL League One
3-1
V
Spokane Velocity - Charlotte Independence23.07.26 · USL League One
3-0

Întâlniri directe Westchester SC - Spokane Velocity

Westchester SC 0Egal 0Spokane Velocity 4
Î
Spokane Velocity - Westchester SC25.06.2026 · pauză 1-1
2-1
Î
Spokane Velocity - Westchester SC08.09.2025 · pauză 1-1
2-1
Î
Westchester SC - Spokane Velocity17.07.2025 · pauză 1-1
2-3
Î
Spokane Velocity - Westchester SC05.05.2025 · pauză 1-1
3-1

V/E/Î din perspectiva Westchester SC. 4 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Westchester SC - Spokane Velocity

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Westchester SC2.7234% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Spokane Velocity2.3539% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.54
X2 1.37
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.69

Ambele marchează

GG Da 1.59
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.47
Pauză peste 1.5 2.42

Analiza de dinainte de meci

Westchester SC - Spokane Velocity s-a jucat duminică, 30 august, în USL League One (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Westchester SC vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Spokane Velocity are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 11-6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Westchester SC a câștigat niciodată, Spokane Velocity de 4 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,8 goluri în medie. Ultima: Spokane Velocity - Westchester SC 2-1, pe 25 iunie 2026.

La case, diferența e mică: Westchester SC are cota 2.72, Spokane Velocity 2.35. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.69, iar GG la 1.59.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Westchester SC și 1,6 pentru Spokane Velocity. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Westchester SC are 34%, Spokane Velocity 42%. Peste 2.5 goluri are 57% în model, iar 1.69 e aproape de cota corectă (1.75). Ambele marchează (GG): 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. Cota 1.59 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Westchester SC - Spokane Velocity

Goluri estimate: 1,39 Westchester SC și 1,59 Spokane Velocity, total 2,98. 1X2 în model: 34% · 24% · 42%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,2%1-28,9%0-18,1%2-17,8%1-07,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-3
Pauză1-2
Cornere5-2
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startSpokane Velocity · 2.35
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Westchester SC - Spokane Velocity?

S-a jucat duminică, 30 august, ora 02:00 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat Westchester SC - Spokane Velocity?

În USL League One (SUA).

Cine era favorită în Westchester SC - Spokane Velocity?

Niciuna clar: cotele erau 2.72 la gazde și 2.35 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în Westchester SC - Spokane Velocity?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din USL League One

Toată liga →