Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

SUASUA · USL League One

Westchester SC - Chattanooga Red Wolves

Statistici și rezultat final · joi, 3 septembrie

SUAUSL League One · SUA Final
Westchester SC
ÎÎEVÎ
Final0-1Pauză 0-1
Șanse înainte de meci, după cote
Westchester SC 39%Egal 26%Chattanooga Red Wolves 34%

Westchester SC 0-1 Chattanooga Red Wolves: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Westchester SC 0-1 Chattanooga Red Wolves (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 41% pentru victoria lui Chattanooga Red Wolves, iar cotele fără marjă 34%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 36%), iar GG n-a ieșit (NG avea 35%). Scorul exact 0-1 avea 6,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (9-4) și 7 cartonașe galbene (4-3).

Westchester SCîn meciChattanooga Red Wolves
9
Cornere
4
4
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Westchester SC vs Chattanooga Red Wolves

Westchester SC marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,0. Chattanooga Red Wolves marchează și primește câte 2,0 goluri pe meci. La Chattanooga Red Wolves, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Westchester SC nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Westchester SCultimele 5Chattanooga Red Wolves
0,80
Puncte / meci
1,40
1,2
Goluri marcate / meci
2,0
2,0
Goluri primite / meci
2,0
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri Westchester SC și ultimele 5 Chattanooga Red Wolves, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Westchester SC1-1-3

Î
Westchester SC - Chattanooga Red Wolves03.09.26 · USL League One
0-1
Î
Westchester SC - Spokane Velocity30.08.26 · USL League One
1-3
E
Corpus Christi - Westchester SC23.08.26 · USL League One
2-2
V
Westchester SC - FC Naples16.08.26 · USL League One
3-2
Î
Forward Madison - Westchester SC02.08.26 · USL League One
2-0

Chattanooga Red Wolves2-1-2

V
Westchester SC - Chattanooga Red Wolves03.09.26 · USL League One
0-1
Î
Chattanooga Red Wolves - AC Boise30.08.26 · USL League One
2-3
E
Chattanooga Red Wolves - NY Cosmos23.08.26 · USL League One
3-3
Î
Sarasota Paradise - Chattanooga Red Wolves20.08.26 · USL League One
3-2
V
Fort Wayne - Chattanooga Red Wolves16.08.26 · USL League One
1-2

Întâlniri directe Westchester SC - Chattanooga Red Wolves

Westchester SC 0Egal 0Chattanooga Red Wolves 4
Î
Westchester SC - Chattanooga Red Wolves03.09.2026 · pauză 0-1
0-1
Î
Chattanooga Red Wolves - Westchester SC02.07.2026 · pauză 0-0
2-0
Î
Chattanooga Red Wolves - Westchester SC26.10.2025 · pauză 1-1
2-1
Î
Westchester SC - Chattanooga Red Wolves02.08.2025 · pauză 0-1
1-3

V/E/Î din perspectiva Westchester SC. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Westchester SC - Chattanooga Red Wolves

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Westchester SC2.2739% fără marjă
X · Egal3.4026% fără marjă
2 · Chattanooga Red Wolves2.6034% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.37
X2 1.54
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.62

Ambele marchează

GG Da 1.54
GG Nu 2.32

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.51
Pauză peste 1.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Westchester SC - Chattanooga Red Wolves s-a jucat joi, 3 septembrie, în USL League One (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Westchester SC vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 10. În ultimele 5 meciuri, Chattanooga Red Wolves are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 10-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Westchester SC a câștigat niciodată, Chattanooga Red Wolves de 4 ori. Ultima: Westchester SC - Chattanooga Red Wolves 0-1, pe 3 septembrie 2026.

La case, diferența e mică: Westchester SC are cota 2.27, Chattanooga Red Wolves 2.60. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.62, iar GG la 1.54.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru Westchester SC și 1,7 pentru Chattanooga Red Wolves. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Westchester SC are 36%, Chattanooga Red Wolves 41%. Peste 2.5 goluri: 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. Cota 1.62 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 65%. Cota de 1.54 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Westchester SC - Chattanooga Red Wolves

Goluri estimate: 1,57 Westchester SC și 1,71 Chattanooga Red Wolves, total 3,28. 1X2 în model: 36% · 23% · 41%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-110,1%1-28,6%2-17,9%2-26,8%0-16,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Westchester SC. Westchester SC a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Chattanooga Red Wolves. Chattanooga Red Wolves a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,6 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere9-4
Cartonașe galbene4-3
Favorită la startWestchester SC · 2.27
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Westchester SC - Chattanooga Red Wolves?

S-a jucat joi, 3 septembrie, ora 02:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Westchester SC - Chattanooga Red Wolves?

În USL League One (SUA).

Cine era favorită în Westchester SC - Chattanooga Red Wolves?

Niciuna clar: cotele erau 2.27 la gazde și 2.60 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Westchester SC - Chattanooga Red Wolves?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din USL League One

Toată liga →