Duminică18 octombrie
Live 59 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera B

Villa Dalmine - Defensores Unidos

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

ArgentinaPrimera B · Argentina Final
Villa Dalmine
EVVÎV
Final0-0Pauză 0-0
Defensores Unidos
ÎÎEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Villa Dalmine 58%Egal 27%Defensores Unidos 16%

Villa Dalmine 0-0 Defensores Unidos: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Villa Dalmine 0-0 Defensores Unidos (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 65%), iar GG n-a ieșit (NG avea 64%). Scorul exact 0-0 avea 12,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (5-7) și 7 cartonașe galbene (3-4).

Villa Dalmineîn meciDefensores Unidos
5
Cornere
7
3
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Villa Dalmine vs Defensores Unidos

Villa Dalmine marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,8. Defensores Unidos marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,6. La Defensores Unidos, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,1goluri estimate
35%peste 2,5 goluri
36%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Villa Dalmineultimele 5Defensores Unidos
2,00
Puncte / meci
0,20
1,2
Goluri marcate / meci
0,4
0,8
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Villa Dalmine și ultimele 5 Defensores Unidos, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Villa Dalmine3-1-1

E
Comunicaciones - Villa Dalmine14.07.26 · Primera B
0-0
V
Villa Dalmine - Dock Sud10.07.26 · Primera B
2-1
V
Deportivo Merlo - Villa Dalmine04.07.26 · Primera B
1-2
Î
Villa Dalmine - Camioneros27.06.26 · Primera B
0-1
V
Villa Dalmine - Sportivo Italiano20.06.26 · Primera B
2-1

Defensores Unidos0-1-4

Î
Defensores Unidos - Excursionistas14.07.26 · Primera B
0-2
Î
Arsenal de Sarandi - Defensores Unidos10.07.26 · Primera B
3-1
E
Defensores Unidos - Argentino Merlo05.07.26 · Primera B
1-1
Î1-0
Î
Deportivo Laferrere - Defensores Unidos20.06.26 · Primera B
1-0

Întâlniri directe Villa Dalmine - Defensores Unidos

Villa Dalmine 0Egal 0Defensores Unidos 1
Î
Defensores Unidos - Villa Dalmine27.05.2026 · pauză 0-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Villa Dalmine. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Villa Dalmine - Defensores Unidos

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Villa Dalmine1.5958% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Defensores Unidos5.7516% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.06
X2 2.35
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.48
Sub 2.5 1.44
Peste 2.5 2.47

Ambele marchează

GG Da 2.75
GG Nu 1.40

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.25
Pauză peste 1.5 3.25

Analiza de dinainte de meci

Villa Dalmine - Defensores Unidos s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Primera B (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Villa Dalmine are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 6-4. Defensores Unidos n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 2 goluri și a primit 8. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Defensores Unidos - Villa Dalmine 2-1, pe 27 mai 2026.

Villa Dalmine pleacă favorită, la cota 1.59. Egalul e la 3.45, iar Defensores Unidos la 5.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 58% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.47, iar GG la 2.75.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,5 pentru Villa Dalmine și 0,6 pentru Defensores Unidos. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Villa Dalmine are 57% în model, dar la 1.59 plătește sub cota corectă de 1.75. Sub 2.5 goluri: 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. La 1.44, plătește prea puțin. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 64%. Cota de 1.40 e sub cea corectă (1.56) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Villa Dalmine - Defensores Unidos

Goluri estimate: 1,45 Villa Dalmine și 0,63 Defensores Unidos, total 2,08. 1X2 în model: 57% · 27% · 16%. Peste 2,5: 35% (cotă corectă 2.86). GG: 36% (cotă corectă 2.78). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

12%0
26%1
27%2
19%3
10%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 65% · peste 2,5: 35% (verde).

Scoruri probabile

1-018,1%2-013,1%0-012,5%1-111,4%2-18,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Defensores Unidos. Defensores Unidos a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Defensores Unidos. Defensores Unidos a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere5-7
Cartonașe galbene3-4
Favorită la startVilla Dalmine · 1.59
Goluri estimate~2,1
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Villa Dalmine - Defensores Unidos?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Villa Dalmine - Defensores Unidos?

În Primera B (Argentina).

Unde s-a jucat Villa Dalmine - Defensores Unidos?

Pe Stadionul Jorge Ruben Varela, în Campana, sâmbătă, 18 iulie, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Villa Dalmine - Defensores Unidos?

Villa Dalmine pleca favorită, la cota 1.59. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Villa Dalmine - Defensores Unidos?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →