Sâmbătă17 octombrie
Live 143 Pune pont

SpaniaSpania · U19 Division de Honor Juvenil

UD Tomares U19 – CD Mosquito U19

UD Tomares U19
ÎÎVVE
18:00 Duminică, 18 octombrie
CD Mosquito U19
EVVÎÎ
12.07 X3.45 22.95
1X1.30 X21.60 121.22

Ultimele 5 / 5: UD Tomares U19 marchează 2.4 și primește 1.4. CD Mosquito U19 1.6 / 1.6.

1X2, fără marjă

Gazdă 43% · Egal 26% · Oaspete 30%

Goluri / meci

2.4 + 1.6

Peste 2.5

— · forma 60% / 60%

GG

—

Analiză UD Tomares U19 – CD Mosquito U19

UD Tomares U19 o primește pe CD Mosquito U19 duminică, 18 octombrie, ora 18:00 (ora României), în U19 Division de Honor Juvenil (Spania). Mai jos găsești analiza noastră pentru meci: forma recentă a celor două echipe, întâlnirile directe, ce spun cotele caselor de pariuri și un model Poisson care estimează câte goluri pot apărea și care sunt scorurile cele mai probabile. Toate procentele de pe pagină vin din același calcul, așa că le poți compara direct între ele.

UD Tomares U19 are un bilanț de 2-1-2 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 1,40 puncte pe meci, cu 12 goluri marcate și 7 goluri primite (2,4 marcate și 1,4 primite în medie). În 60% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 60% au înscris ambele echipe. CD Mosquito U19 are un bilanț de 2-1-2 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 1,40 puncte pe meci, cu 8 goluri marcate și 8 goluri primite (1,6 marcate și 1,6 primite în medie). În 60% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 20% au înscris ambele echipe. Pe formă, echipele au exact aceeași medie de puncte pe meci.

În ultimele 2 întâlniri directe din baza noastră, UD Tomares U19 a câștigat 0, CD Mosquito U19 a câștigat 2, iar 0 s-au terminat la egalitate. S-au marcat în medie 2,5 goluri pe meci, ambele echipe au marcat în 1 din 2 partide, iar peste 2.5 goluri a ieșit în 1 din 2. Ultima întâlnire, pe 08.02.2026, s-a terminat UD Tomares U19 0–2 CD Mosquito U19.

La casele de pariuri, cotele 1X2 sunt 2.07 / 3.45 / 2.95. După ce scoatem marja (aproximativ 11,2% pe piața asta), rămân 43% pentru UD Tomares U19, 26% pentru egal și 30% pentru CD Mosquito U19. Favorită e UD Tomares U19.

Pentru că lipsesc cotele de goluri, modelul pleacă doar de la forma recentă și ajunge la 2,00 goluri estimate pentru UD Tomares U19 și 1,50 pentru CD Mosquito U19, adică 3,50 în total. Cu aceste valori, UD Tomares U19 câștigă în 49% din cazuri, egalul iese în 22%, iar CD Mosquito U19 câștigă în 29%. Peste 2.5 goluri are 68%, GG are 67%, iar cel mai probabil scor exact este 1–1, cu 9,1%.

Statistici-cheie
IndicatorUD Tomares U19CD Mosquito U19
Meciuri analizate55
V-E-Î2-1-22-1-2
Puncte / meci1,401,40
Goluri marcate (medie)12 (2,4)8 (1,6)
Goluri primite (medie)7 (1,4)8 (1,6)
% Peste 2.560%60%
% GG60%20%
Victorii H2H (2 meciuri)02
Goluri estimate (model)2,001,50
Șanse de victorie (model)49%29%

Goluri estimate

2,00 – 1,50 · total 3,50

1X2 model

49% · 22% · 29%

Peste 2.5 model

68% · cotă corectă 1.47

GG model

67% · cotă corectă 1.49

Distribuția golurilor
3%0
11%1
18%2
22%3
19%4
27%5+

Sub 2.5: 32% · Peste 2.5: 68% · total goluri în 90 de minute

Scoruri probabile
UD Tomares . ↓ / CD Mosquito. →012345
0 3,0 4,5 3,4 1,7 0,6 0,2
1 6,0 9,1 6,8 3,4 1,3 0,4
2 6,0 9,1 6,8 3,4 1,3 0,4
3 4,0 6,0 4,5 2,3 0,8 0,3
4 2,0 3,0 2,3 1,1 0,4 0,1
5 0,8 1,2 0,9 0,5 0,2 0,1

Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri UD Tomares U19, coloane = goluri CD Mosquito U19.

Factori de risc

  • Forma e pe 5 meciuri. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, din orice competiție. Un adversar mult mai slab sau mai tare poate umfla sau dezumfla cifrele.
  • Apărare vulnerabilă: CD Mosquito U19. CD Mosquito U19 primește 1,6 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
  • Marjă mare. Casele păstrează aproximativ 11,2% pe piața 1X2, deci cotele sunt mai mici decât probabilitățile reale.
  • Limitele modelului. Poisson tratează golurile celor două echipe ca independente și nu vede absențe, rotații, vreme sau motivație. E un punct de plecare, nu o garanție.

Verdict

Șansă dublă 1X are 71% în model (cotă corectă 1.41), dar cota 1.30 e sub ea, deci plătește prea puțin. Peste 2.5 goluri are 68% în model (cotă corectă 1.47). Ambele marchează (GG) are 67% în model (cotă corectă 1.49). Scorul cel mai probabil: 1–1 (9,1%).

GoluriApărareVictoriiPeste 2.5GG

gazdă deplasare · scară din ultimele meciuri, nu un model

Comparație
2.4
Goluri / meci
1.6
1.4
Primite / meci
1.6
40%
Victorii
40%
60%
Peste 2.5
60%
60%
GG
20%

Întrebări frecvente

La ce oră începe UD Tomares U19 – CD Mosquito U19?

Meciul începe duminică, 18 octombrie, ora 18:00, ora României. Programul complet al zilei e pe pagina de meciuri.

În ce competiție se joacă UD Tomares U19 – CD Mosquito U19?

Meciul face parte din U19 Division de Honor Juvenil (Spania). Mai jos găsești și alte meciuri din aceeași competiție, cu cote și analiză.

Ce spun cotele despre UD Tomares U19 – CD Mosquito U19?

Cotele 1X2 sunt 2.07 / 3.45 / 2.95. Fără marjă, asta înseamnă 43% pentru UD Tomares U19, 26% egal și 30% pentru CD Mosquito U19, cu UD Tomares U19 favorită la cota 2.07.

Câte goluri se așteaptă în UD Tomares U19 – CD Mosquito U19?

Modelul nostru estimează 3,50 goluri (2,00 pentru UD Tomares U19, 1,50 pentru CD Mosquito U19). Peste 2.5 goluri are 68%, GG are 67%, iar cel mai probabil scor este 1–1.

Alte meciuri din U19 Division de Honor Juvenil
17.10
17:00
CE Sabadell U19 – Osasuna U19 1.923.30