Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

RusiaRusia · FNL 2 - Division B

Tver - FC Cherepovets

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

RusiaFNL 2 - Division B · Rusia Final
Tver
VVÎÎÎ
Final5-0Pauză 3-0
FC Cherepovets
VÎÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Tver 37%Egal 32%FC Cherepovets 31%

Tver 5-0 FC Cherepovets: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Tver 5-0 FC Cherepovets (pauză 3-0). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Tver, iar cotele fără marjă 37%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 50%), iar GG n-a ieșit (NG avea 46%). Scorul exact 5-0 avea 0,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (4-2) și 7 cartonașe galbene (2-5).

Tverîn meciFC Cherepovets
4
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Tver vs FC Cherepovets

Tver marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,6. FC Cherepovets marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,8. Ultimele 3 întâlniri directe: Tver 1, egal 1, FC Cherepovets 1.

~2,7goluri estimate
50%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Tverultimele 5FC Cherepovets
1,20
Puncte / meci
0,60
1,4
Goluri marcate / meci
0,6
1,6
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Tver și ultimele 5 FC Cherepovets, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Tver2-0-3

V
Iskra Smolensk - Tver04.07.26 · FNL 2 - Division B
2-4
V
Tver - Murom28.06.26 · FNL 2 - Division B
1-0
Î
Luki Energiya - Tver21.06.26 · FNL 2 - Division B
2-1
Î
Tver - Zvezda St Petersburg14.06.26 · FNL 2 - Division B
1-2
Î
Torpedo Vladimir - Tver07.06.26 · FNL 2 - Division B
2-0

FC Cherepovets1-0-4

V
FC Cherepovets - Iskra Smolensk26.07.26 · FNL 2 - Division B
2-1
Î
Luki Energiya - FC Cherepovets05.07.26 · FNL 2 - Division B
3-0
Î
FC Cherepovets - Zvezda St Petersburg28.06.26 · FNL 2 - Division B
0-2
Î
Torpedo Vladimir - FC Cherepovets21.06.26 · FNL 2 - Division B
1-0
Î
FC Cherepovets - FC Irkutsk 202014.06.26 · FNL 2 - Division B
1-2

Întâlniri directe Tver - FC Cherepovets

Tver 1Egal 1FC Cherepovets 1
Î
FC Cherepovets - Tver12.04.2026 · pauză 3-0
3-0
E
Tver - FC Cherepovets05.10.2025 · pauză 0-1
1-1
V
FC Cherepovets - Tver15.06.2025 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva Tver. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Tver - FC Cherepovets

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Tver2.4237% fără marjă
X · Egal2.8032% fără marjă
2 · FC Cherepovets2.9531% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.32
X2 1.44
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.24
Sub 2.5 1.82
Peste 2.5 1.88

Ambele marchează

GG Da 1.66
GG Nu 2.10

Analiza de dinainte de meci

Tver - FC Cherepovets s-a jucat duminică, 2 august, în FNL 2 - Division B (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Tver vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, FC Cherepovets are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 3-9.

În ultimele 3 întâlniri directe, Tver a câștigat o dată, FC Cherepovets o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: FC Cherepovets - Tver 3-0, pe 12 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: Tver are cota 2.42, FC Cherepovets 2.95. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.88, iar GG la 1.66.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Tver și 1,2 pentru FC Cherepovets. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 45% la victorie, față de 37%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. La 1.32, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.24 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Tver - FC Cherepovets

Goluri estimate: 1,50 Tver și 1,17 FC Cherepovets, total 2,67. 1X2 în model: 45% · 25% · 30%. Peste 2,5: 50% (cotă corectă 2.00). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
25%2
22%3
15%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 50% · peste 2,5: 50% (verde).

Scoruri probabile

1-112,2%1-010,4%2-19,1%0-18,1%2-07,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Tver. Tver a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: FC Cherepovets. FC Cherepovets a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final5-0
Pauză3-0
Cornere4-2
Cartonașe galbene2-5
Favorită la startTver · 2.42
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Tver - FC Cherepovets?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 5-0.

În ce competiție s-a jucat Tver - FC Cherepovets?

În FNL 2 - Division B (Rusia).

Cine era favorită în Tver - FC Cherepovets?

Niciuna clar: cotele erau 2.42 la gazde și 2.95 la oaspeți. Meciul s-a terminat 5-0.

Câte goluri s-au marcat în Tver - FC Cherepovets?

5 goluri, scor final 5-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din FNL 2 - Division B

Toată liga →