Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

SUASUA · USL Championship

San Antonio - Indy Eleven

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

SUAUSL Championship · SUA Final
San Antonio
VVÎVE
Final3-1Pauză 1-0
Indy Eleven
ÎÎÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
San Antonio 67%Egal 22%Indy Eleven 11%

San Antonio 3-1 Indy Eleven: statisticile meciului

Meciul s-a terminat San Antonio 3-1 Indy Eleven (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 64% pentru victoria lui San Antonio, iar cotele fără marjă 67%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG a ieșit (42%). Scorul exact 3-1 avea 5,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (5-6) și 2 cartonașe galbene (1-1).

San Antonioîn meciIndy Eleven
5
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici San Antonio vs Indy Eleven

San Antonio marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,6. Indy Eleven marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,6. La Indy Eleven, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: San Antonio 1, egal 0, Indy Eleven 2.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
42%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
San Antonioultimele 5Indy Eleven
2,00
Puncte / meci
0,60
1,4
Goluri marcate / meci
0,6
0,6
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri San Antonio și ultimele 5 Indy Eleven, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

San Antonio3-1-1

V
San Antonio - Indy Eleven01.08.26 · USL Championship
3-1
V
Brooklyn FC - San Antonio26.07.26 · USL Championship
0-1
Î
San Antonio - Las Vegas Lights19.07.26 · USL Championship
1-2
V
San Antonio - Chattanooga Red Wolves12.07.26 · Cupa USL
2-0
E
San Antonio - Monterey Bay05.07.26 · USL Championship
0-0

Indy Eleven1-0-4

Î
San Antonio - Indy Eleven01.08.26 · USL Championship
3-1
Î
Indy Eleven - Loudoun United26.07.26 · USL Championship
0-1
Î
Detroit City - Indy Eleven19.07.26 · USL Championship
2-0
Î
Miami FC - Indy Eleven16.07.26 · USL Championship
2-0
V
Indy Eleven - Charleston Battery04.07.26 · USL Championship
2-0

Întâlniri directe San Antonio - Indy Eleven

San Antonio 1Egal 0Indy Eleven 2
V
San Antonio - Indy Eleven01.08.2026 · pauză 1-0
3-1
Î
Indy Eleven - San Antonio16.06.2024 · pauză 1-0
1-0
Î
Indy Eleven - San Antonio09.05.2024 · pauză 2-0
2-0

V/E/Î din perspectiva San Antonio. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi San Antonio - Indy Eleven

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · San Antonio1.3367% fără marjă
X · Egal4.1022% fără marjă
2 · Indy Eleven8.0011% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.27
X2 1.70
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.07
Peste 2.5 1.65

Ambele marchează

GG Da 1.58
GG Nu 2.25

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.50
Pauză peste 1.5 2.35

Cornere

Sub 9.5 1.59
Peste 9.5 2.22

Analiza de dinainte de meci

San Antonio - Indy Eleven s-a jucat sâmbătă, 1 august, în USL Championship (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

San Antonio vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 3. În ultimele 5 meciuri, Indy Eleven are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 3-8. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 3 întâlniri directe, San Antonio a câștigat o dată, Indy Eleven de 2 ori. Ultima: San Antonio - Indy Eleven 3-1, pe 1 august 2026.

Casele o dau favorită pe San Antonio, la 1.33, cu egalul la 4.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 67% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.65, iar GG la 1.58.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,8 pentru San Antonio și 0,7 pentru Indy Eleven. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie San Antonio: 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. La 1.33, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 55%. Cota de 2.07 e peste cea corectă (1.82). Nu marchează ambele (NG) merită privit: 58% în model, iar 2.25 plătește peste cota corectă de 1.72. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități San Antonio - Indy Eleven

Goluri estimate: 1,81 San Antonio și 0,69 Indy Eleven, total 2,50. 1X2 în model: 64% · 22% · 14%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 42% (cotă corectă 2.38). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

1-014,9%2-013,4%1-110,3%2-19,3%0-08,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Indy Eleven. Indy Eleven a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,1 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză1-0
Cornere5-6
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startSan Antonio · 1.33
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat San Antonio - Indy Eleven?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 04:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat San Antonio - Indy Eleven?

În USL Championship (SUA).

Cine era favorită în San Antonio - Indy Eleven?

San Antonio pleca favorită, la cota 1.33. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în San Antonio - Indy Eleven?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din USL Championship

Toată liga →