Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

SUASUA · USL League One

Richmond Kickers - AV Alta FC

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

SUAUSL League One · SUA Final
Richmond Kickers
VÎÎÎV
Final3-2Pauză 1-0
AV Alta FC
ÎEVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Richmond Kickers 29%Egal 26%AV Alta FC 45%

Richmond Kickers 3-2 AV Alta FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Richmond Kickers 3-2 AV Alta FC (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru victoria lui Richmond Kickers, iar cotele fără marjă 29%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (61%). Scorul exact 3-2 avea 2,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (6-5) și 8 cartonașe galbene (5-3).

Richmond Kickersîn meciAV Alta FC
6
Cornere
5
5
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Richmond Kickers vs AV Alta FC

Richmond Kickers marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,4. AV Alta FC marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. La Richmond Kickers, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Richmond Kickers 2, egal 1, AV Alta FC 1.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Richmond Kickersultimele 5AV Alta FC
1,20
Puncte / meci
1,40
1,2
Goluri marcate / meci
1,4
2,4
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Richmond Kickers și ultimele 5 AV Alta FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Richmond Kickers2-0-3

V
Richmond Kickers - AV Alta FC02.08.26 · USL League One
3-2
Î
Charlotte Independence - Richmond Kickers26.07.26 · USL League One
3-1
Î
Richmond Kickers - Spokane Velocity19.07.26 · USL League One
0-2
Î
Forward Madison - Richmond Kickers16.07.26 · USL League One
4-0
V
Greenville Triumph - Richmond Kickers12.07.26 · Cupa USL
1-2

AV Alta FC2-1-2

Î
Richmond Kickers - AV Alta FC02.08.26 · USL League One
3-2
E
AV Alta FC - Westchester SC26.07.26 · USL League One
0-0
V
One Knoxville - AV Alta FC19.07.26 · USL League One
2-3
Î
Chattanooga Red Wolves - AV Alta FC16.07.26 · USL League One
1-0
V
AV Alta FC - Phoenix Rising12.07.26 · Cupa USL
2-1

Întâlniri directe Richmond Kickers - AV Alta FC

Richmond Kickers 2Egal 1AV Alta FC 1
V
Richmond Kickers - AV Alta FC02.08.2026 · pauză 1-0
3-2
E
AV Alta FC - Richmond Kickers08.03.2026 · pauză 1-1
1-1
Î
AV Alta FC - Richmond Kickers18.10.2025 · pauză 1-0
2-0
V
Richmond Kickers - AV Alta FC23.03.2025 · pauză 1-1
3-1

V/E/Î din perspectiva Richmond Kickers. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Richmond Kickers - AV Alta FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Richmond Kickers3.2029% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · AV Alta FC2.0245% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.58
X2 1.35
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.17
Peste 2.5 1.59

Ambele marchează

GG Da 1.54
GG Nu 2.32

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.52
Pauză peste 1.5 2.30

Analiza de dinainte de meci

Richmond Kickers - AV Alta FC s-a jucat duminică, 2 august, în USL League One (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Richmond Kickers are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. AV Alta FC vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 7.

În ultimele 4 întâlniri directe, Richmond Kickers a câștigat de 2 ori, AV Alta FC o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Richmond Kickers - AV Alta FC 3-2, pe 2 august 2026.

AV Alta FC pleacă favorită, la cota 2.02. Egalul e la 3.55, iar Richmond Kickers la 3.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.59, iar GG la 1.54.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,3 pentru Richmond Kickers și 1,8 pentru AV Alta FC. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 72% în model, iar 1.35 e aproape de cota corectă (1.39). Peste 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.59, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 61%. Cota de 1.54 e sub cea corectă (1.64) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Richmond Kickers - AV Alta FC

Goluri estimate: 1,30 Richmond Kickers și 1,80 AV Alta FC, total 3,10. 1X2 în model: 28% · 23% · 49%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,5%1-29,5%0-18,1%0-27,3%2-16,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Richmond Kickers. Richmond Kickers a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-2
Pauză1-0
Cornere6-5
Cartonașe galbene5-3
Favorită la startAV Alta FC · 2.02
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Richmond Kickers - AV Alta FC?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 02:00 (ora României) și s-a terminat 3-2.

În ce competiție s-a jucat Richmond Kickers - AV Alta FC?

În USL League One (SUA).

Unde s-a jucat Richmond Kickers - AV Alta FC?

Pe City Stadium, în Richmond, Virginia, duminică, 2 august, ora 02:00 (ora României).

Cine era favorită în Richmond Kickers - AV Alta FC?

AV Alta FC pleca favorită, la cota 2.02. Meciul s-a terminat 3-2.

Câte goluri s-au marcat în Richmond Kickers - AV Alta FC?

5 goluri, scor final 3-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din USL League One

Toată liga →