Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

SUASUA · USL Championship

Rhode Island FC - Louisville City

Statistici și rezultat final · duminică, 6 septembrie

SUAUSL Championship · SUA Final
Rhode Island FC
ÎVÎVÎ
Final1-1Pauză 0-1
Louisville City
EÎVEE
Șanse înainte de meci, după cote
Rhode Island FC 40%Egal 27%Louisville City 34%

Rhode Island FC 1-1 Louisville City: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Rhode Island FC 1-1 Louisville City (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (48%). Scorul exact 1-1 avea 13,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (4-2) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Rhode Island FCîn meciLouisville City
4
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Rhode Island FC vs Louisville City

Rhode Island FC marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. Louisville City marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. La Rhode Island FC, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Rhode Island FC 2, egal 1, Louisville City 3.

~2,4goluri estimate
42%peste 2,5 goluri
48%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Rhode Island FCultimele 5Louisville City
1,20
Puncte / meci
1,20
1,0
Goluri marcate / meci
1,0
1,0
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Rhode Island FC și ultimele 5 Louisville City, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Rhode Island FC2-0-3

Î
Tulsa - Rhode Island FC30.08.26 · USL Championship
1-0
V
Rhode Island FC - Monterey Bay23.08.26 · USL Championship
3-1
Î
Tampa Bay Rowdies - Rhode Island FC16.08.26 · USL Championship
2-0
V
Rhode Island FC - Colorado Springs Switchbacks09.08.26 · USL Championship
2-0
Î
Birmingham Legion - Rhode Island FC03.08.26 · USL Championship
1-0

Louisville City1-3-1

E
Louisville City - Detroit City30.08.26 · USL Championship
0-0
Î
Indy Eleven - Louisville City23.08.26 · USL Championship
2-1
V
Orange County - Louisville City16.08.26 · USL Championship
2-3
E
Tampa Bay Rowdies - Louisville City13.08.26 · Cupa USL
0-0
E
Louisville City - San Antonio09.08.26 · USL Championship
1-1

Întâlniri directe Rhode Island FC - Louisville City

Rhode Island FC 2Egal 1Louisville City 3
Î
Louisville City - Rhode Island FC21.03.2026 · pauză 1-1
4-2
Î
Rhode Island FC - Louisville City07.09.2025 · pauză 0-1
0-1
Î
Louisville City - Rhode Island FC12.06.2025 · pauză 1-1
2-1
V
Louisville City - Rhode Island FC10.11.2024 · pauză 0-1
0-3
V
Louisville City - Rhode Island FC23.06.2024 · pauză 0-2
2-5
E
Rhode Island FC - Louisville City25.05.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Rhode Island FC. 4 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Rhode Island FC - Louisville City

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Rhode Island FC2.3240% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Louisville City2.7234% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.33
X2 1.57
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.90
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.65
GG Nu 2.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.55

Analiza de dinainte de meci

Rhode Island FC - Louisville City s-a jucat duminică, 6 septembrie, în USL Championship (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Rhode Island FC are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Louisville City vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 5.

În ultimele 6 întâlniri directe, Rhode Island FC a câștigat de 2 ori, Louisville City de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Louisville City - Rhode Island FC 4-2, pe 21 martie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.32 pentru gazde, 2.72 pentru oaspeți și 3.45 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.65.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,2 pentru Rhode Island FC și 1,2 pentru Louisville City. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Rhode Island FC are 37%, Louisville City 35%. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 58%. Cota de 1.90 e peste cea corectă (1.72). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Rhode Island FC - Louisville City

Goluri estimate: 1,21 Rhode Island FC și 1,15 Louisville City, total 2,36. 1X2 în model: 37% · 28% · 35%. Peste 2,5: 42% (cotă corectă 2.38). GG: 48% (cotă corectă 2.08). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
22%1
26%2
21%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 58% · peste 2,5: 42% (verde).

Scoruri probabile

1-113,1%1-011,4%0-110,9%0-09,4%2-17,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,0 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere4-2
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startRhode Island FC · 2.32
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Rhode Island FC - Louisville City?

S-a jucat duminică, 6 septembrie, ora 02:30 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Rhode Island FC - Louisville City?

În USL Championship (SUA).

Cine era favorită în Rhode Island FC - Louisville City?

Niciuna clar: cotele erau 2.32 la gazde și 2.72 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Rhode Island FC - Louisville City?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din USL Championship

Toată liga →