Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

SUASUA · USL League One

Portland Hearts of Pine - Union Omaha

Statistici și rezultat final · joi, 23 iulie

SUAUSL League One · SUA Final
Final1-2Pauză 1-2
Union Omaha
VEÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Portland Hearts of Pine 31%Egal 26%Union Omaha 43%

Portland Hearts of Pine 1-2 Union Omaha: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Portland Hearts of Pine 1-2 Union Omaha (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 39% pentru victoria lui Union Omaha, iar cotele fără marjă 43%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 65%), iar GG a ieșit (66%). Scorul exact 1-2 avea 8,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (5-4) și 6 cartonașe galbene (3-3).

Portland Hearts of Pineîn meciUnion Omaha
5
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Portland Hearts of Pine vs Union Omaha

Portland Hearts of Pine marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,6. Union Omaha marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,8. La Portland Hearts of Pine, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Portland Hearts of Pine 1, egal 2, Union Omaha 2.

~3,4goluri estimate
65%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Portland Hearts of Pineultimele 5Union Omaha
1,40
Puncte / meci
1,40
2,2
Goluri marcate / meci
2,0
1,6
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Portland Hearts of Pine și ultimele 5 Union Omaha, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Portland Hearts of Pine2-1-2

Î
Portland Hearts of Pine - Union Omaha23.07.26 · USL League One
1-2
Î
AC Boise - Portland Hearts of Pine18.07.26 · USL League One
2-1
E
Portland Hearts of Pine - NY Cosmos12.07.26 · Cupa USL
1-1
V
FC Naples - Portland Hearts of Pine04.07.26 · USL League One
2-3
V
Portland Hearts of Pine - Richmond Kickers25.06.26 · USL League One
5-1

Union Omaha2-1-2

V
Portland Hearts of Pine - Union Omaha23.07.26 · USL League One
1-2
E
Union Omaha - Westchester SC19.07.26 · USL League One
2-2
Î
Forward Madison - Union Omaha12.07.26 · Cupa USL
4-3
V
Union Omaha - AV Alta FC02.07.26 · USL League One
3-1
Î
AC Boise - Union Omaha21.06.26 · USL League One
1-0

Întâlniri directe Portland Hearts of Pine - Union Omaha

Portland Hearts of Pine 1Egal 2Union Omaha 2
Î
Portland Hearts of Pine - Union Omaha23.07.2026 · pauză 1-2
1-2
E
Union Omaha - Portland Hearts of Pine10.05.2026 · pauză 0-2
2-2
Î
Union Omaha - Portland Hearts of Pine01.10.2025 · pauză 0-0
1-0
V
Portland Hearts of Pine - Union Omaha16.06.2025 · pauză 0-1
3-1
E
Union Omaha - Portland Hearts of Pine11.05.2025 · pauză 0-1
2-2

V/E/Î din perspectiva Portland Hearts of Pine. 4 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Portland Hearts of Pine - Union Omaha

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Portland Hearts of Pine2.9531% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Union Omaha2.1543% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.64
X2 1.29
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.67

Ambele marchează

GG Da 1.57
GG Nu 2.25

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.48
Pauză peste 1.5 2.40

Cornere

Sub 9.5 1.70
Peste 9.5 2.02

Analiza de dinainte de meci

Portland Hearts of Pine - Union Omaha s-a jucat joi, 23 iulie, în USL League One (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Portland Hearts of Pine are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 11-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Union Omaha vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 9. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Portland Hearts of Pine a câștigat o dată, Union Omaha de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,2 goluri în medie. Ultima: Portland Hearts of Pine - Union Omaha 1-2, pe 23 iulie 2026.

Union Omaha pleacă favorită, la cota 2.15. Egalul e la 3.50, iar Portland Hearts of Pine la 2.95. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.67, iar GG la 1.57.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru Portland Hearts of Pine și 1,7 pentru Union Omaha. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 38% la victorie, față de 31%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Portland Hearts of Pine are 38%, Union Omaha 39%. Peste 2.5 goluri: 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. Casele dau 1.67, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 66%. Cota de 1.57 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Portland Hearts of Pine - Union Omaha

Goluri estimate: 1,66 Portland Hearts of Pine și 1,69 Union Omaha, total 3,35. 1X2 în model: 38% · 23% · 39%. Peste 2,5: 65% (cotă corectă 1.54). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
12%1
20%2
22%3
18%4
25%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 35% · peste 2,5: 65% (verde).

Scoruri probabile

1-19,8%1-28,3%2-18,2%2-26,9%0-15,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Portland Hearts of Pine. Portland Hearts of Pine a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Union Omaha. Union Omaha a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,8 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-2
Cornere5-4
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startUnion Omaha · 2.15
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Portland Hearts of Pine - Union Omaha?

S-a jucat joi, 23 iulie, ora 02:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Portland Hearts of Pine - Union Omaha?

În USL League One (SUA).

Cine era favorită în Portland Hearts of Pine - Union Omaha?

Union Omaha pleca favorită, la cota 2.15. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Portland Hearts of Pine - Union Omaha?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din USL League One

Toată liga →