Duminică18 octombrie
Live 142 Pune pont

SUASUA · USL League One

Portland Hearts of Pine - Fort Wayne

Statistici și rezultat final · duminică, 30 august

SUAUSL League One · SUA Final
Final1-4Pauză 0-2
Fort Wayne
ÎÎÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Portland Hearts of Pine 36%Egal 26%Fort Wayne 38%

Portland Hearts of Pine 1-4 Fort Wayne: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Portland Hearts of Pine 1-4 Fort Wayne (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui Fort Wayne, iar cotele fără marjă 38%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 1-4 avea 1,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (5-1) și 6 cartonașe galbene (3-3).

Portland Hearts of Pineîn meciFort Wayne
5
Cornere
1
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Portland Hearts of Pine vs Fort Wayne

Portland Hearts of Pine marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,8. Fort Wayne marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,0. La Fort Wayne, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Portland Hearts of Pineultimele 5Fort Wayne
0,60
Puncte / meci
0,60
1,2
Goluri marcate / meci
1,0
1,8
Goluri primite / meci
2,0
0
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Portland Hearts of Pine și ultimele 5 Fort Wayne, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Portland Hearts of Pine0-3-2

E
Richmond Kickers - Portland Hearts of Pine23.08.26 · USL League One
1-1
E
One Knoxville - Portland Hearts of Pine20.08.26 · USL League One
1-1
Î
Portland Hearts of Pine - Forward Madison17.08.26 · USL League One
1-2
Î
Portland Hearts of Pine - Corpus Christi09.08.26 · USL League One
0-2
E
Greenville Triumph - Portland Hearts of Pine02.08.26 · USL League One
3-3

Fort Wayne1-0-4

Î
Fort Wayne - Chattanooga Red Wolves16.08.26 · USL League One
1-2
Î
AV Alta FC - Fort Wayne09.08.26 · USL League One
3-0
Î
Fort Wayne - Union Omaha02.08.26 · USL League One
0-2
Î
Spokane Velocity - Fort Wayne26.07.26 · USL League One
3-1
V
Fort Wayne - Greenville Triumph19.07.26 · USL League One
3-0

Întâlniri directe Portland Hearts of Pine - Fort Wayne

Portland Hearts of Pine 0Egal 0Fort Wayne 1
Î
Fort Wayne - Portland Hearts of Pine07.05.2026 · pauză 0-0
3-0

V/E/Î din perspectiva Portland Hearts of Pine. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Portland Hearts of Pine - Fort Wayne

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Portland Hearts of Pine2.5236% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Fort Wayne2.4238% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.47
X2 1.46
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.20
Peste 2.5 1.58

Ambele marchează

GG Da 1.53
GG Nu 2.35

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.52
Pauză peste 1.5 2.30

Analiza de dinainte de meci

Portland Hearts of Pine - Fort Wayne s-a jucat duminică, 30 august, în USL League One (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Portland Hearts of Pine n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. A marcat 6 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Fort Wayne are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 5-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Fort Wayne - Portland Hearts of Pine 3-0, pe 7 mai 2026.

La case, diferența e mică: Portland Hearts of Pine are cota 2.52, Fort Wayne 2.42. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.58, iar GG la 1.53.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru Portland Hearts of Pine și 1,5 pentru Fort Wayne. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Portland Hearts of Pine are 40%, Fort Wayne 36%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 58%. Cota de 1.58 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 60% în model, dar la 1.53 plătește sub cota corectă de 1.67. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Portland Hearts of Pine - Fort Wayne

Goluri estimate: 1,55 Portland Hearts of Pine și 1,46 Fort Wayne, total 3,01. 1X2 în model: 40% · 24% · 36%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-111,2%2-18,6%1-28,1%1-07,6%0-17,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Portland Hearts of Pine. Portland Hearts of Pine a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Fort Wayne. Fort Wayne a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-4
Pauză0-2
Cornere5-1
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startFort Wayne · 2.42
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Portland Hearts of Pine - Fort Wayne?

S-a jucat duminică, 30 august, ora 02:00 (ora României) și s-a terminat 1-4.

În ce competiție s-a jucat Portland Hearts of Pine - Fort Wayne?

În USL League One (SUA).

Cine era favorită în Portland Hearts of Pine - Fort Wayne?

Niciuna clar: cotele erau 2.52 la gazde și 2.42 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-4.

Câte goluri s-au marcat în Portland Hearts of Pine - Fort Wayne?

5 goluri, scor final 1-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din USL League One

Toată liga →