Duminică18 octombrie
Live 154 Pune pont

SUASUA · USL League One

Portland Hearts of Pine - Corpus Christi

Statistici și rezultat final · duminică, 9 august

SUAUSL League One · SUA Final
Final0-2Pauză 0-1
Corpus Christi
VEVEE
Șanse înainte de meci, după cote
Portland Hearts of Pine 45%Egal 26%Corpus Christi 28%

Portland Hearts of Pine 0-2 Corpus Christi: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Portland Hearts of Pine 0-2 Corpus Christi (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 40% pentru victoria lui Corpus Christi, iar cotele fără marjă 28%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG n-a ieșit (NG avea 50%). Scorul exact 0-2 avea 7,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (6-6) și 7 cartonașe galbene (3-4).

Portland Hearts of Pineîn meciCorpus Christi
6
Cornere
6
3
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Portland Hearts of Pine vs Corpus Christi

Portland Hearts of Pine marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,0. Corpus Christi marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,2. La Corpus Christi, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Portland Hearts of Pineultimele 5Corpus Christi
0,40
Puncte / meci
1,80
1,2
Goluri marcate / meci
0,8
2,0
Goluri primite / meci
0,2
0
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
0%
80%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Portland Hearts of Pine și ultimele 5 Corpus Christi, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Portland Hearts of Pine0-2-3

Î
Portland Hearts of Pine - Corpus Christi09.08.26 · USL League One
0-2
E
Greenville Triumph - Portland Hearts of Pine02.08.26 · USL League One
3-3
Î
Portland Hearts of Pine - Union Omaha23.07.26 · USL League One
1-2
Î
AC Boise - Portland Hearts of Pine18.07.26 · USL League One
2-1
E
Portland Hearts of Pine - NY Cosmos12.07.26 · Cupa USL
1-1

Corpus Christi2-3-0

V
Portland Hearts of Pine - Corpus Christi09.08.26 · USL League One
0-2
E
AC Boise - Corpus Christi02.08.26 · USL League One
0-0
V
Corpus Christi - Greenville Triumph26.07.26 · USL League One
1-0
E
NY Cosmos - Corpus Christi19.07.26 · USL League One
0-0
E
Corpus Christi - One Knoxville12.07.26 · Cupa USL
1-1

Întâlniri directe Portland Hearts of Pine - Corpus Christi

Portland Hearts of Pine 0Egal 0Corpus Christi 2
Î
Portland Hearts of Pine - Corpus Christi09.08.2026 · pauză 0-1
0-2
Î
Corpus Christi - Portland Hearts of Pine04.06.2026 · pauză 0-1
3-2

V/E/Î din perspectiva Portland Hearts of Pine. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Portland Hearts of Pine - Corpus Christi

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Portland Hearts of Pine2.0245% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Corpus Christi3.2528% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.24
X2 1.73
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.70

Ambele marchează

GG Da 1.62
GG Nu 2.15

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.47
Pauză peste 1.5 2.42

Cornere

Sub 9.5 2.00
Peste 9.5 1.73

Analiza de dinainte de meci

Portland Hearts of Pine - Corpus Christi s-a jucat duminică, 9 august, în USL League One (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Portland Hearts of Pine n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 6 goluri și a primit 10. În ultimele 5 meciuri, Corpus Christi n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 4-1. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Portland Hearts of Pine a câștigat niciodată, Corpus Christi de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Portland Hearts of Pine - Corpus Christi 0-2, pe 9 august 2026.

Casele o dau favorită pe Portland Hearts of Pine, la 2.02, cu egalul la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.70, iar GG la 1.62.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,2 pentru Portland Hearts of Pine și 1,3 pentru Corpus Christi. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 33% la victorie, față de 45%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Portland Hearts of Pine are 33%, Corpus Christi 40%. Sub 2.5 goluri: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. Casele dau 2.02, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Portland Hearts of Pine - Corpus Christi

Goluri estimate: 1,16 Portland Hearts of Pine și 1,32 Corpus Christi, total 2,48. 1X2 în model: 33% · 27% · 40%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

1-112,8%0-111,1%1-09,7%1-28,5%0-08,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Portland Hearts of Pine. Portland Hearts of Pine a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,1 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Portland Hearts of Pine e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere6-6
Cartonașe galbene3-4
Favorită la startPortland Hearts of Pine · 2.02
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Portland Hearts of Pine - Corpus Christi?

S-a jucat duminică, 9 august, ora 02:44 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Portland Hearts of Pine - Corpus Christi?

În USL League One (SUA).

Cine era favorită în Portland Hearts of Pine - Corpus Christi?

Portland Hearts of Pine pleca favorită, la cota 2.02. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Portland Hearts of Pine - Corpus Christi?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din USL League One

Toată liga →