Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

BraziliaBrazilia · Paulista U20

Ponte Preta U20 - Jabaquara U20

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

BraziliaPaulista U20 · Brazilia Final
Ponte Preta U20
EVÎÎE
Final1-4Pauză 1-4
Jabaquara U20
VÎEÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Ponte Preta U20 54%Egal 24%Jabaquara U20 22%

Ponte Preta U20 1-4 Jabaquara U20: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ponte Preta U20 1-4 Jabaquara U20 (pauză 1-4). Înainte de start, modelul dădea 33% pentru victoria lui Jabaquara U20, iar cotele fără marjă 22%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 2,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 44%), iar GG a ieșit (49%). Scorul exact 1-4 avea 0,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (2-3) și 7 cartonașe galbene (4-3).

Ponte Preta U20în meciJabaquara U20
2
Cornere
3
4
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ponte Preta U20 vs Jabaquara U20

Ponte Preta U20 marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,0. Jabaquara U20 marchează 0,4 goluri pe meci și primește 0,8. La Ponte Preta U20, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,4goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Ponte Preta U20ultimele 5Jabaquara U20
1,00
Puncte / meci
1,40
0,8
Goluri marcate / meci
0,4
2,0
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
0%

Ultimele 5 meciuri Ponte Preta U20 și ultimele 5 Jabaquara U20, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ponte Preta U201-2-2

E
Portuguesa SP U20 - Ponte Preta U2031.07.26 · Paulista U20
1-1
V
Ponte Preta U20 - Uniao Suzano U2024.07.26 · Paulista U20
2-0
Î
Corinthians U20 - Ponte Preta U2019.07.26 · Paulista U20
7-1
Î
Ponte Preta U20 - Ferroviaria SP U2010.07.26 · Paulista U20
0-2
E
Ponte Preta U20 - Santos U2004.07.26 · Paulista U20
0-0

Jabaquara U202-1-2

V
Jabaquara U20 - Sertaozinho SP U2031.07.26 · Paulista U20
1-0
Î
Sao Bento SP U20 - Jabaquara U2024.07.26 · Paulista U20
3-0
E
Jabaquara U20 - Portuguesa Santista U2017.07.26 · Paulista U20
0-0
Î
America SP U20 - Jabaquara U2009.07.26 · Paulista U20
1-0
V
Jabaquara U20 - Itapirense U2003.07.26 · Paulista U20
1-0

Ponturi Ponte Preta U20 - Jabaquara U20

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ponte Preta U201.6754% fără marjă
X · Egal3.7024% fără marjă
2 · Jabaquara U204.1522% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.15
X2 1.95
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.71

Ambele marchează

GG Da 1.72
GG Nu 2.00

Analiza de dinainte de meci

Ponte Preta U20 - Jabaquara U20 s-a jucat vineri, 7 august, în Paulista U20 (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Ponte Preta U20 are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 4-10. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Jabaquara U20 vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 2 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

Ponte Preta U20 pleacă favorită, la cota 1.67. Egalul e la 3.70, iar Jabaquara U20 la 4.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.71, iar GG la 1.72.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Ponte Preta U20 și 1,1 pentru Jabaquara U20. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 40% la victorie, față de 54%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Ponte Preta U20 are 40%, Jabaquara U20 33%. Sub 2.5 goluri merită privit: 56% în model, iar 2.00 plătește peste cota corectă de 1.79. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Ponte Preta U20 - Jabaquara U20

Goluri estimate: 1,29 Ponte Preta U20 și 1,13 Jabaquara U20, total 2,42. 1X2 în model: 40% · 27% · 33%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

1-113,0%1-011,5%0-110,0%0-08,9%2-18,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Ponte Preta U20. Ponte Preta U20 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Jabaquara U20. Jabaquara U20 a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,0 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Ponte Preta U20 e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-4
Pauză1-4
Cornere2-3
Cartonașe galbene4-3
Favorită la startPonte Preta U20 · 1.67
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ponte Preta U20 - Jabaquara U20?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-4.

În ce competiție s-a jucat Ponte Preta U20 - Jabaquara U20?

În Paulista U20 (Brazilia).

Unde s-a jucat Ponte Preta U20 - Jabaquara U20?

Pe Stadionul Municipal Coronel Francisco Vieira, în Itapira, São Paulo, vineri, 7 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Ponte Preta U20 - Jabaquara U20?

Ponte Preta U20 pleca favorită, la cota 1.67. Meciul s-a terminat 1-4.

Câte goluri s-au marcat în Ponte Preta U20 - Jabaquara U20?

5 goluri, scor final 1-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Paulista U20

Toată liga →