Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

SUASUA · USL Championship

Orange County - El Paso Locomotive

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

SUAUSL Championship · SUA Final
Orange County
VVÎEE
Final2-0Pauză 1-0
El Paso Locomotive
ÎVÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Orange County 42%Egal 27%El Paso Locomotive 31%

Orange County 2-0 El Paso Locomotive: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Orange County 2-0 El Paso Locomotive (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 42% pentru victoria lui Orange County, iar cotele fără marjă 42%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG n-a ieșit (NG avea 47%). Scorul exact 2-0 avea 7,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 16 cornere (3-13) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Orange Countyîn meciEl Paso Locomotive
3
Cornere
13
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Orange County vs El Paso Locomotive

Orange County marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. El Paso Locomotive marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. La El Paso Locomotive, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Orange County 3, egal 1, El Paso Locomotive 2.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Orange Countyultimele 5El Paso Locomotive
1,60
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
0,8
1,4
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
20%
3
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Orange County și ultimele 5 El Paso Locomotive, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Orange County2-2-1

V
Orange County - El Paso Locomotive02.08.26 · USL Championship
2-0
V
Monterey Bay - Orange County26.07.26 · USL Championship
1-2
Î0-3
E
Hartford Athletic - Orange County09.07.26 · USL Championship
2-2
E
Rhode Island FC - Orange County05.07.26 · USL Championship
1-1

El Paso Locomotive2-0-3

Î
Orange County - El Paso Locomotive02.08.26 · USL Championship
2-0
V
El Paso Locomotive - Sporting Jax26.07.26 · USL Championship
2-0
Î
Tulsa - El Paso Locomotive19.07.26 · USL Championship
1-0
Î0-2
V
Las Vegas Lights - El Paso Locomotive05.07.26 · USL Championship
1-2

Întâlniri directe Orange County - El Paso Locomotive

Orange County 3Egal 1El Paso Locomotive 2
V
Orange County - El Paso Locomotive02.08.2026 · pauză 1-0
2-0
Î
Orange County - El Paso Locomotive26.04.2026 · pauză 0-0
1-2
E
Orange County - El Paso Locomotive05.10.2025 · pauză 0-0
0-0
V
El Paso Locomotive - Orange County15.06.2025 · pauză 0-3
0-3
V
El Paso Locomotive - Orange County17.10.2024 · pauză 0-1
0-2
Î
Orange County - El Paso Locomotive18.08.2024 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva Orange County. 2 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Orange County - El Paso Locomotive

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Orange County2.2042% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · El Paso Locomotive2.9231% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.34
X2 1.57
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.72

Ambele marchează

GG Da 1.62
GG Nu 2.17

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.45
Pauză peste 1.5 2.47

Analiza de dinainte de meci

Orange County - El Paso Locomotive s-a jucat duminică, 2 august, în USL Championship (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Orange County are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 7-7. El Paso Locomotive vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 6 întâlniri directe, Orange County a câștigat de 3 ori, El Paso Locomotive de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,8 goluri în medie. Ultima: Orange County - El Paso Locomotive 2-0, pe 2 august 2026.

Orange County pleacă favorită, la cota 2.20. Egalul e la 3.40, iar El Paso Locomotive la 2.92. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.72, iar GG la 1.62.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Orange County și 1,2 pentru El Paso Locomotive. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 68%. Cota de 1.34 e sub cea corectă (1.47) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 74% în model, dar la 1.20 plătește sub cota corectă de 1.35. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Orange County - El Paso Locomotive

Goluri estimate: 1,41 Orange County și 1,20 El Paso Locomotive, total 2,61. 1X2 în model: 42% · 26% · 32%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%1-010,4%0-18,8%2-18,8%1-27,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere3-13
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startOrange County · 2.20
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Orange County - El Paso Locomotive?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 05:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Orange County - El Paso Locomotive?

În USL Championship (SUA).

Cine era favorită în Orange County - El Paso Locomotive?

Orange County pleca favorită, la cota 2.20. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Orange County - El Paso Locomotive?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din USL Championship

Toată liga →