Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

SUASUA · USL Championship

New Mexico United - San Antonio

Statistici și rezultat final · duminică, 30 august

SUAUSL Championship · SUA Final
Final1-2Pauză 0-1
San Antonio
ÎÎVEV
Șanse înainte de meci, după cote
New Mexico United 41%Egal 27%San Antonio 32%

New Mexico United 1-2 San Antonio: statisticile meciului

Meciul s-a terminat New Mexico United 1-2 San Antonio (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru victoria lui San Antonio, iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG a ieșit (52%). Scorul exact 1-2 avea 6,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (2-4) și 12 cartonașe galbene (8-4).

New Mexico Unitedîn meciSan Antonio
2
Cornere
4
8
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici New Mexico United vs San Antonio

New Mexico United marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,6. San Antonio marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. Ultimele 7 întâlniri directe: New Mexico United 5, egal 1, San Antonio 1.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
New Mexico Unitedultimele 5San Antonio
2,60
Puncte / meci
1,40
1,8
Goluri marcate / meci
1,2
0,6
Goluri primite / meci
1,4
4
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%
5
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri New Mexico United și ultimele 5 San Antonio, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

New Mexico United4-1-0

V
New Mexico United - Lexington27.08.26 · USL Championship
2-1
E
Loudoun United - New Mexico United23.08.26 · USL Championship
0-0
V
New Mexico United - Tulsa16.08.26 · USL Championship
1-0
V
Monterey Bay - New Mexico United09.08.26 · USL Championship
2-5
V
New Mexico United - Colorado Springs Switchbacks02.08.26 · USL Championship
1-0

San Antonio2-1-2

Î
San Antonio - Oakland Roots23.08.26 · USL Championship
0-1
Î
San Antonio - El Paso Locomotive16.08.26 · USL Championship
0-3
V
San Antonio - Miami FC13.08.26 · Cupa USL
2-1
E
Louisville City - San Antonio09.08.26 · USL Championship
1-1
V
San Antonio - Indy Eleven01.08.26 · USL Championship
3-1

Întâlniri directe New Mexico United - San Antonio

New Mexico United 5Egal 1San Antonio 1
Î
San Antonio - New Mexico United22.03.2026 · pauză 0-0
1-0
V
New Mexico United - San Antonio02.11.2025 · pauză 1-0
2-0
V
San Antonio - New Mexico United07.09.2025 · pauză 0-0
0-1
E
San Antonio - New Mexico United27.07.2025 · pauză 1-0
2-2
V
New Mexico United - San Antonio22.06.2025 · pauză 1-0
4-2
V
San Antonio - New Mexico United30.06.2024 · pauză 2-2
2-3
V
New Mexico United - San Antonio26.05.2024 · pauză 2-1
2-1

V/E/Î din perspectiva New Mexico United. 4 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi New Mexico United - San Antonio

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · New Mexico United2.2541% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · San Antonio2.8732% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.29
X2 1.60
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.92
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.65
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.43
Pauză peste 1.5 2.52

Cornere

Sub 9.5 1.54
Peste 9.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

New Mexico United - San Antonio s-a jucat duminică, 30 august, în USL Championship (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

New Mexico United n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 9 goluri și a primit 3. În ultimele 5 meciuri, San Antonio are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 6-7.

În ultimele 7 întâlniri directe, New Mexico United a câștigat de 5 ori, San Antonio o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,1 goluri în medie. Ultima: San Antonio - New Mexico United 1-0, pe 22 martie 2026.

Casele o dau favorită pe New Mexico United, la 2.25, cu egalul la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.65.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru New Mexico United și 1,1 pentru San Antonio. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 73% în model, dar la 1.29 plătește sub cota corectă de 1.37. Peste 1.5 goluri: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. La 1.22, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități New Mexico United - San Antonio

Goluri estimate: 1,53 New Mexico United și 1,09 San Antonio, total 2,62. 1X2 în model: 47% · 26% · 27%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,1%1-011,1%2-19,3%2-08,5%0-17,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-1
Cornere2-4
Cartonașe galbene8-4
Favorită la startNew Mexico United · 2.25
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat New Mexico United - San Antonio?

S-a jucat duminică, 30 august, ora 04:30 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat New Mexico United - San Antonio?

În USL Championship (SUA).

Cine era favorită în New Mexico United - San Antonio?

New Mexico United pleca favorită, la cota 2.25. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în New Mexico United - San Antonio?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din USL Championship

Toată liga →