Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

SUASUA · USL Championship

New Mexico United - Indy Eleven

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 12 septembrie

SUAUSL Championship · SUA Final
New Mexico United
VÎVEV
Final2-2Pauză 2-0
Indy Eleven
EÎVVE
Șanse înainte de meci, după cote
New Mexico United 52%Egal 24%Indy Eleven 24%

New Mexico United 2-2 Indy Eleven: statisticile meciului

Meciul s-a terminat New Mexico United 2-2 Indy Eleven (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 50%), iar GG a ieșit (53%). Scorul exact 2-2 avea 5,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (1-4) și 4 cartonașe galbene (3-1).

New Mexico Unitedîn meciIndy Eleven
1
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici New Mexico United vs Indy Eleven

New Mexico United marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,8. Indy Eleven marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,7goluri estimate
50%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
New Mexico Unitedultimele 5Indy Eleven
2,00
Puncte / meci
1,60
1,2
Goluri marcate / meci
1,4
0,8
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri New Mexico United și ultimele 5 Indy Eleven, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

New Mexico United3-1-1

V
Las Vegas Lights - New Mexico United06.09.26 · USL Championship
1-2
Î
New Mexico United - San Antonio30.08.26 · USL Championship
1-2
V
New Mexico United - Lexington27.08.26 · USL Championship
2-1
E
Loudoun United - New Mexico United23.08.26 · USL Championship
0-0
V
New Mexico United - Tulsa16.08.26 · USL Championship
1-0

Indy Eleven2-2-1

E
Indy Eleven - Birmingham Legion06.09.26 · USL Championship
2-2
Î
Phoenix Rising - Indy Eleven30.08.26 · USL Championship
2-1
V
Indy Eleven - Louisville City23.08.26 · USL Championship
2-1
V
Sporting Jax - Indy Eleven16.08.26 · USL Championship
0-1
E
Indy Eleven - Hartford Athletic10.08.26 · USL Championship
1-1

Întâlniri directe New Mexico United - Indy Eleven

New Mexico United 1Egal 0Indy Eleven 0
V
Indy Eleven - New Mexico United12.08.2024 · pauză 1-0
1-3

V/E/Î din perspectiva New Mexico United. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi New Mexico United - Indy Eleven

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · New Mexico United1.7652% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · Indy Eleven3.8524% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.36
X2 1.58
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.22
Peste 2.5 1.57

Ambele marchează

GG Da 1.52
GG Nu 2.37

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.54
Pauză peste 1.5 2.27

Cornere

Sub 9.5 1.85
Peste 9.5 1.85

Analiza de dinainte de meci

New Mexico United - Indy Eleven s-a jucat sâmbătă, 12 septembrie, în USL Championship (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

New Mexico United vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Indy Eleven are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 7-6.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Indy Eleven - New Mexico United 1-3, pe 12 august 2024.

Casele o dau favorită pe New Mexico United, la 1.76, cu egalul la 3.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 52% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.57, iar GG la 1.52.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru New Mexico United și 1,2 pentru Indy Eleven. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 71%. Cota de 1.36 e corectă, fără plus. Peste 1.5 goluri are 75% în model, dar la 1.15 plătește sub cota corectă de 1.33. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități New Mexico United - Indy Eleven

Goluri estimate: 1,52 New Mexico United și 1,15 Indy Eleven, total 2,67. 1X2 în model: 46% · 25% · 29%. Peste 2,5: 50% (cotă corectă 2.00). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
25%2
22%3
15%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 50% · peste 2,5: 50% (verde).

Scoruri probabile

1-112,1%1-010,5%2-19,2%0-18,0%2-08,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,3 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză2-0
Cornere1-4
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startNew Mexico United · 1.76
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat New Mexico United - Indy Eleven?

S-a jucat sâmbătă, 12 septembrie, ora 04:30 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat New Mexico United - Indy Eleven?

În USL Championship (SUA).

Cine era favorită în New Mexico United - Indy Eleven?

New Mexico United pleca favorită, la cota 1.76. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în New Mexico United - Indy Eleven?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din USL Championship

Toată liga →