Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

RusiaRusia · FNL 2 - Division B

Neftyanik Izberbash - Kyzyltash Yalta

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

RusiaFNL 2 - Division B · Rusia Final
Neftyanik Izberbash
ÎVVÎÎ
Final1-6Pauză 0-4
Kyzyltash Yalta
ÎEÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Neftyanik Izberbash 25%Egal 24%Kyzyltash Yalta 51%

Neftyanik Izberbash 1-6 Kyzyltash Yalta: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Neftyanik Izberbash 1-6 Kyzyltash Yalta (pauză 0-4). Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui Kyzyltash Yalta, iar cotele fără marjă 51%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 7 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (66%). Scorul exact 1-6 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (2-9) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Neftyanik Izberbashîn meciKyzyltash Yalta
2
Cornere
9
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Neftyanik Izberbash vs Kyzyltash Yalta

Neftyanik Izberbash marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,4. Kyzyltash Yalta marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. La Neftyanik Izberbash, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Neftyanik Izberbashultimele 5Kyzyltash Yalta
1,20
Puncte / meci
1,40
1,6
Goluri marcate / meci
1,6
2,4
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Neftyanik Izberbash și ultimele 5 Kyzyltash Yalta, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Neftyanik Izberbash2-0-3

Î
FK Rostov 2 - Neftyanik Izberbash01.08.26 · FNL 2 - Division B
5-0
V1-5
V
Neftyanik Izberbash - Zarya Lugansk24.07.26 · FNL 2 - Division B
2-1
Î
Neftyanik Izberbash - Chayka M04.07.26 · FNL 2 - Division B
1-2
Î
Shakhtar Donetsk Taganrog - Neftyanik Izberbash27.06.26 · FNL 2 - Division B
3-0

Kyzyltash Yalta2-1-2

Î
Kyzyltash Yalta - Spartak Nalchik01.08.26 · FNL 2 - Division B
2-3
E
Angusht Nazran - Kyzyltash Yalta25.07.26 · FNL 2 - Division B
0-0
Î
FC Nart Cherkessk - Kyzyltash Yalta04.07.26 · FNL 2 - Division B
1-0
V
Kyzyltash Yalta - Druzhba Maykop27.06.26 · FNL 2 - Division B
3-2
V
FC Dynamo-2 Makhachkala - Kyzyltash Yalta21.06.26 · FNL 2 - Division B
2-3

Întâlniri directe Neftyanik Izberbash - Kyzyltash Yalta

Neftyanik Izberbash 1Egal 0Kyzyltash Yalta 0
V
Kyzyltash Yalta - Neftyanik Izberbash13.06.2026 · pauză 0-0
1-2

V/E/Î din perspectiva Neftyanik Izberbash. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Neftyanik Izberbash - Kyzyltash Yalta

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Neftyanik Izberbash3.6025% fără marjă
X · Egal3.7524% fără marjă
2 · Kyzyltash Yalta1.7851% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.80
X2 1.22
12 1.19

Goluri

Sub 2.5 2.47
Peste 2.5 1.45

Ambele marchează

GG Da 1.47
GG Nu 2.50

Analiza de dinainte de meci

Neftyanik Izberbash - Kyzyltash Yalta s-a jucat sâmbătă, 8 august, în FNL 2 - Division B (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Neftyanik Izberbash are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 8-12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Kyzyltash Yalta vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 8.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Kyzyltash Yalta - Neftyanik Izberbash 1-2, pe 13 iunie 2026.

Kyzyltash Yalta pleacă favorită, la cota 1.78. Egalul e la 3.75, iar Neftyanik Izberbash la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 51% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.45, iar GG la 1.47.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,5 pentru Neftyanik Izberbash și 2,0 pentru Kyzyltash Yalta. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 71%. Cota de 1.22 e sub cea corectă (1.41) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 67% în model, iar 1.45 e aproape de cota corectă (1.49). Ambele marchează (GG): 66% în model, cota corectă ar fi 1.52. Cota 1.47 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Neftyanik Izberbash - Kyzyltash Yalta

Goluri estimate: 1,46 Neftyanik Izberbash și 1,97 Kyzyltash Yalta, total 3,43. 1X2 în model: 29% · 22% · 49%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-19,3%1-29,2%2-16,8%2-26,7%0-16,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Neftyanik Izberbash. Neftyanik Izberbash a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Kyzyltash Yalta. Kyzyltash Yalta a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-6
Pauză0-4
Cornere2-9
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startKyzyltash Yalta · 1.78
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Neftyanik Izberbash - Kyzyltash Yalta?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-6.

În ce competiție s-a jucat Neftyanik Izberbash - Kyzyltash Yalta?

În FNL 2 - Division B (Rusia).

Cine era favorită în Neftyanik Izberbash - Kyzyltash Yalta?

Kyzyltash Yalta pleca favorită, la cota 1.78. Meciul s-a terminat 1-6.

Câte goluri s-au marcat în Neftyanik Izberbash - Kyzyltash Yalta?

7 goluri, scor final 1-6. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din FNL 2 - Division B

Toată liga →