Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

RusiaRusia · FNL 2 - Division B

Murom - Yenisey 2 Krasnoyarsk

Statistici și rezultat final · duminică, 16 august

RusiaFNL 2 - Division B · Rusia Final
Murom
EEVVV
Final1-1
Yenisey 2 Krasnoyarsk
EVÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Murom 66%Egal 22%Yenisey 2 Krasnoyarsk 13%

Murom 1-1 Yenisey 2 Krasnoyarsk: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Murom 1-1 Yenisey 2 Krasnoyarsk. Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 22%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 57%), iar GG a ieșit (41%). Scorul exact 1-1 avea 10,8% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Murom vs Yenisey 2 Krasnoyarsk

Murom marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,8. Yenisey 2 Krasnoyarsk marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,8.

~2,4goluri estimate
43%peste 2,5 goluri
41%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Muromultimele 5Yenisey 2 Krasnoyarsk
2,20
Puncte / meci
1,00
1,6
Goluri marcate / meci
0,6
0,8
Goluri primite / meci
1,8
3
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Murom și ultimele 5 Yenisey 2 Krasnoyarsk, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Murom3-2-0

E
Murom - Yenisey 2 Krasnoyarsk16.08.26 · FNL 2 - Division B
1-1
E
Murom - Metallurg Lipetsk12.08.26 · Cupa
0-0
V
Chertanovo M. - Murom09.08.26 · FNL 2 - Division B
1-2
V
Murom - Cosmos Dolgoprudny02.08.26 · FNL 2 - Division B
3-1
V
Dynamo St.Petersburg - Murom25.07.26 · FNL 2 - Division B
1-2

Yenisey 2 Krasnoyarsk1-2-2

E
Murom - Yenisey 2 Krasnoyarsk16.08.26 · FNL 2 - Division B
1-1
V
Yenisey 2 Krasnoyarsk - Luki Energiya09.08.26 · FNL 2 - Division B
1-0
Î
Zvezda St Petersburg - Yenisey 2 Krasnoyarsk02.08.26 · FNL 2 - Division B
4-1
E
Yenisey 2 Krasnoyarsk - Torpedo Vladimir24.07.26 · FNL 2 - Division B
0-0
Î
Dinamo Vologda - Yenisey 2 Krasnoyarsk05.07.26 · FNL 2 - Division B
4-0

Întâlniri directe Murom - Yenisey 2 Krasnoyarsk

Murom 1Egal 1Yenisey 2 Krasnoyarsk 0
V
Yenisey 2 Krasnoyarsk - Murom26.04.2026 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva Murom. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Murom - Yenisey 2 Krasnoyarsk

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Murom1.3666% fără marjă
X · Egal4.1522% fără marjă
2 · Yenisey 2 Krasnoyarsk7.1013% fără marjă

Analiza de dinainte de meci

Murom - Yenisey 2 Krasnoyarsk s-a jucat duminică, 16 august, în FNL 2 - Division B (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Murom n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 8-4. Yenisey 2 Krasnoyarsk vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 9.

În ultimele 2 întâlniri directe, Murom a câștigat o dată, Yenisey 2 Krasnoyarsk niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Murom - Yenisey 2 Krasnoyarsk 1-1, pe 16 august 2026.

Murom pleacă favorită, la cota 1.36. Egalul e la 4.15, iar Yenisey 2 Krasnoyarsk la 7.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 66% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,7 pentru Murom și 0,7 pentru Yenisey 2 Krasnoyarsk. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Murom are 61% în model, dar la 1.36 plătește sub cota corectă de 1.64. Sub 2.5 goluri: 57% în model, adică o cotă corectă de 1.75. Nu marchează ambele (NG): 59% în model, adică o cotă corectă de 1.69. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Murom - Yenisey 2 Krasnoyarsk

Goluri estimate: 1,70 Murom și 0,70 Yenisey 2 Krasnoyarsk, total 2,40. 1X2 în model: 61% · 24% · 15%. Peste 2,5: 43% (cotă corectă 2.33). GG: 41% (cotă corectă 2.44). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
22%1
26%2
21%3
12%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 57% · peste 2,5: 43% (verde).

Scoruri probabile

1-015,4%2-013,1%1-110,8%2-19,2%0-09,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Yenisey 2 Krasnoyarsk. Yenisey 2 Krasnoyarsk a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Favorită la startMurom · 1.36
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Murom - Yenisey 2 Krasnoyarsk?

S-a jucat duminică, 16 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Murom - Yenisey 2 Krasnoyarsk?

În FNL 2 - Division B (Rusia).

Unde s-a jucat Murom - Yenisey 2 Krasnoyarsk?

Pe Victor Losev Stadium, în Murom, duminică, 16 august, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Murom - Yenisey 2 Krasnoyarsk?

Murom pleca favorită, la cota 1.36. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Murom - Yenisey 2 Krasnoyarsk?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din FNL 2 - Division B

Toată liga →